Jump to content
BulForum.com

Лепило за тапети


Recommended Posts

Трябва ми малко лепило за тапети - продава ли се нещо, което не се разтваря във вода като стандартното лепило, защото наистина искам да коригирам един гаф на котката ми :D

Link to comment
Share on other sites

Е та в съвремието има около 100-на варианта...  :grin:

 

Всяко прозрачно канцеларско лепило ще те оправи, а има и още дузина поне професионални, но за кръпка няма нужда да купуваш чудеса... 

Link to comment
Share on other sites

Има разтворими лепила на прах - иди и виж. Не се занимавам с тапети и от години не знам какво и що, освен че вече има Версаче и т.н.... 

Link to comment
Share on other sites

АЗ не се занимавам с тапети, не си ме разбрал. Но скоро ще да си припомня реалния социализъм, защото просто няма друго решение в една стая

  :beer:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

...скоро ще да си припомня реалния социализъм, защото просто няма друго решение в една стая

 

Тия тапети не са като ония тапети...сега каквито покрития във вид на тапети има....

Link to comment
Share on other sites

АЗ не се занимавам с тапети, не си ме разбрал. Но скоро ще да си припомня реалния социализъм, защото просто няма друго решение в една стая

  :beer:  :grin:

нали си спомняш, че съм на квартира (damn) пък и тапетите са само за декорация ;) не са навсякъде :D някакво решение на предните наематели, аз само замених техните с такива, които на мен ми харесват.... общо 3 ролки за 2 стаи....  но сега в едната стая явно се е отлепило и котката го е подхванала през нощта 

Link to comment
Share on other sites

Щом си на квартира - доброто старо С200 ще ти реши проблема за периода на наема, нищо че ще побърка хазяина някой ден... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Птеромисира ти го каза.

 

Абе не знам кой всъщност е мисир, имайки предвид еволюцията при рапторите...1...2...3. :lol:

 

П.П. Аааа, да - и се пази от котките, че понякога обичат да гонят раптори в трета фаза на развитие. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Пак си се огелпил, но пък на стари хора е простено... Гледай да не те полазят колегите, че ще си мечтаеш за котки тогава:

 

the-velociraptors-in-the-jurassic-park-m 

 

Link to comment
Share on other sites

Ооо, питайте ме за C200 и махането му след като падна горния слой на тапетите. Един хол с трапезария 35 квадрата 4 ДНИ, 4!!! Ад! Мокри, стържи, мокри, стържи. С един приятел ни се такова мамата. Няма махане тая гадост. Баси.

Link to comment
Share on other sites

все пак става въпрос за 1 педя парче - не вярвам да отнеме 4 дена на някой :D 

 

И все пак никой не казва други вариант? За сега имам 2

Link to comment
Share on other sites

Аз за малки кръпки при лепене на тапети ползвам C200. Лепих тапет върху една пластмасова тръба, да скрия тръбите на климатика.
Сложи съвсем малко C200 по ъглите, колкото да прилепне. Не мажи цялото парче.

Link to comment
Share on other sites

все пак става въпрос за 1 педя парче - не вярвам да отнеме 4 дена на някой :D

 

И все пак никой не казва други вариант? За сега имам 2

 

Ъ, за едно парче пердаши смело C200. Въпросът е да на налепиш навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Не е за навсякъде.

 

Благодаря на всички, включили се в темата. Много ми помогнахте и обогатихте домашните ми умения :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...