Jump to content
BulForum.com

Търся стоманена тръба около ф80


Recommended Posts

Трябва ми стоманена тръба 120см или две половинки по 60см с външен диаметър около 75-90мм. Трябва ми за крака на едни стойки. Къде ли не питах - все няма. По складовете не режат парчета а по хипермаркетите има, ама не ми вършат работа като диаметър.

 

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Отиваш в Маркита и си купуваш точно, колкото ти трябва ;)

Не един път съм си взимал от дори и по половин метър тръби от по 2 - 2.5 - 3 цола

Link to comment
Share on other sites

В магазина за мебелен обков, срещу бившия магазин "Молдавия" има готови крака, кръгли, квадратни, всякакви диаметри, цени от 8лв. и нагоре. С регулируема пета, захващащи планки и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Искам да си направя стойки за тонколони. Имам готова концепция, чертежи/размери. Нищо сложно и дизайнерско. Плоча за основа, тръба, плоча. Уговорил съм рязане и пробиване на плочите на лазер. Измислил съм закрепването и т.н. Не съм предполагал че намирането на тръба ще е такъв проблем.Не ми се иска закрепването да е конзолно с планки и болтове. Гоня преди всичко външен вид. Но ще отида в магазина за мебелен обков да видя дали няма да измисля нещо. Мернах и във Викиват едни странни тръби/стойки, може би за лампи но беше затворено за да разгледам. Ще има и вътрешни заварки така ,че тръбите трябва да са подходящи.

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

Преди две седмици купувах тръби от вторичните на циганите/пресечка на бул."Васил Априлов " на 200м. в ляво след отбивката за КАТ/. Има всякакви размери на 1лв./кг.

Успех.

Link to comment
Share on other sites

За този вариант не се бях сетил. Както и да е оправих се вече. В Ангел Стоилов купих едно парче 3м и с рязането ми излезе 20лв. Предвид излишъка на материал останах с впечатлението, че се набутвам. Сега се връщам от Маркита с две по малки тръби. На фона на тяхната цена това от склада на Ангел Стоилов направо без пари ми се видя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...