Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нямам какво повече да кажа...

Що бе? Може да е няколко в един :lol:

Link to comment
Share on other sites

Очилата са почти на година. Закупени са през май 2008 от оптика Famma. С добра слънчева защита са и са кафеви със слатни рамки. Гледат перфектно!! Цената е 200 лв.

Възползвай се народе ! Не само , че са Слатни ами и гледат вместо теб !

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Възползвай се народе ! Не само , че са Слатни ами и гледат вместо теб !

Тея oчила са някфи уникални...щом чак могат да гледат :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Работи си супер отделя черни от цветни метали.Добра дълбочина има 1 забелешка но е оправена(беше се скъсал кабела до питата но е свързан и полят със топъл силекон стана здраво гаранция че няма да има проблем).Батерията е от винтоверд да кара повече щот оригиналната кара 2-3 дена.От град Пловдив съм за контакти с мен скайп dj_beast и ЛС но по добре скайп!!!

Цена 200лв с лек коментар

 

снимки на скайп!!!

Link to comment
Share on other sites

Има зарядно за кола , слушалки ,USB кабел, стоика ,4ГБ карта и е още с наилончето на екрана.

подаржа мп3, видео, текстови докоменти,снимки , има IGO 8. говори на балгарски, тарси по адрес и номер, може да се сварже към радиото на колата, чисто ново е .

 

Има и още функций няма драскотина, тарсете ме на 0хххххххххх Димитър

 

230лв ТУК

 

 

Този си е объркал името. Пише се Димитар

Link to comment
Share on other sites

Този си е объркал името. Пише се Димитар

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Бънди, потърси иконка за ирония. Нещо не ти я свахщат :]

За улеснение:

Има зарядно за кола , слушалки ,USB кабел, стоика ,4ГБ карта и е още с наилончето на екрана.

подаржа мп3, видео, текстови докоменти,снимки , има IGO 8. говори на балгарски, тарси по адрес и номер, може да се сварже към радиото на колата, чисто ново е .

 

Има и още функций няма драскотина, тарсете ме на 0000000000 Димитър

 

230лв

az sam balgar4e, obi4am

na6te planini zeleni...

Link to comment
Share on other sites

Тази тема съм я пускал и в друг форум. Там пожъна успех. Идеята е проста - да споделим наблюденията си над някои от колосите на българската реч и писменост.

Из форума има хора, които допускат технически грешки. Има и хора с покъртителен правопис. Не твърдя, че аз съм кой-знае каква езикова икона, допускам често грешки при писането си. Но има и хора, които са крещящо неграмотни.

Идеята ми е - да ги изтипосаме тук.

 

В самия форум горе на "Помощник' се мъдри красноречивото "Мойте последни 10 мнения" :)

Търси се виновника.

Link to comment
Share on other sites

Каква финансова криза, от когато[1] съм се родил все съм нямал пари за да си позволявам луксове и сега е така... просто в България е такова положението, че винаги се поддържа горе-долу едно рашнище на начина на живот, а малките отклонения не са кризата за която се говори.

Другите страни се дерчат яко, ама ние сме си изцедени още от много време. Нещо като екстремен живот се води, всички сме "търсачи на силни усещания" в тази държава от години наред.

Абе, пожелавам ви да може да свързвате двата края и да сте здрави, пък ние като българи ще си уцелеем[2] след всякаква криза. Нещо като висша раса сме просто. Нищо не може да ни оплаши[3], почти нищо де.

 

Това ще да е водката май.

:D

[1] "Откакто" по-скоро

[2] Оцелявам

[3] Уплах

 

Като човек с 4 в дипломата по Български Език и Литература, ти пиша среден 3.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

аве вие малоумнилисте ве кво тва тва е направо гавра кви са теа модератори слепилисте ало негледатели кво се ка4ва сеа немоим ядем хлеп поне месец КАК МОЙ ТАКА СМОТАНЯЦИ НЕЕ СМЕШНО ПЛА4ЕВНОЕ

 

Коментар в тракера.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ште ви бъдя благодарен ако ми помогнете да ги намеря тия драивари

 

открих едни но нешто не става ето ги http://www.driverfiles.net/Printers/Canon/...98,430,12,.html

 

и ми вади няква грешка етоя и нея http://picbg.net/img.php?file=6e95fa52a405ef94.JPG

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Може, може да се мисли, дедо, аз как мисля, колежките ми как мислят?! Е, да, понякога се случват и глупави грешки, аз затова не съм извадила всички такива от лекцията, защото имаше поне още 5579575. Извадила съм най-фрапиращите. Извинявай, но Робин Зон :confused Какъв тъпак трябва да си, за да го напишеш това :confused Иначе лично аз съм писала "видовити, родовити", което като го видях казах на преподавателя да игнорира 15-минутната ми смеховка... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Жената на поп изпълнителя Мария родила тази нощ. Детенцето е момченце и се казва Крис. Графа и Мария празнували Великден заедно с приятели. Към полунощ тя получила първите контракции. Всички останали много изненадани, защото терминът й бил определен за след 10 дни. Първородната рожба на зваздното семейство се появила на бял свят към 3 часа през нощта.

 

Източник: http://www.bliasak.bg/news/p3_1862_0.html :rofl:

Link to comment
Share on other sites

 

Аз нямам претенции да съм много учен, ама в конкретния случай съгласуването става не по фактическия пол на чавето (да е живо и здраво), а по рода на съществителното "рожба"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...