Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

да и какво е то ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Мисля,че имаш най-дивия подпис във форума :laughing: :laughing: (след тоя където написал-Намерих си закрийте форума :laughing: :laughing: :laughing: )

 

 

Edit:И аз за теб-и всеки,с който съм се запознал в руската е бил готин човек до ся-ти си просто изключение и за щастие не те познаам лично

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че веднага трябва да се затвори тази тема, защото ще стане спамърска простотия...

Онтопик : Спамър!!! (Учи в Руската => нищо хубаво не се сещам..)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано си мисля, че Психотропния напоследък ме плаши все повече. Тоя нов аватар вече напълно затвърждава впечатлението на уплаха... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не го познавам лично , но ми се струва весел и готин тип :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че maddrum е свестен, организиран, точен и интелигентен пич, разбиращ не само от изолация ;)

Link to comment
Share on other sites

ника ти винаги ми е правил впечатление :P

Link to comment
Share on other sites

По едно време се опитваше да играе баскет :Р

Link to comment
Share on other sites

Ее сега трябва да пиша за сендман..изпревари ме ;). Не го познавам лично..относно аватара як е..(rock) :D сигурно е пекан тип

 

 

hehe alchemy wise guy :P

Link to comment
Share on other sites

Ее сега трябва да пиша за сендман..изпревари ме ;) . Не го познавам лично..относно аватара як е..(rock) :D сигурно е пекан тип
И аз не познавам Белов лично, обаче ми се струва, че това е порасналия I`GoT`Da`PoWeR - с нов подпис и вече пооформен характер ;) .
Link to comment
Share on other sites

И аз не познавам Белов лично, обаче ми се струва, че това е порасналия I`GoT`Da`PoWeR - с нов подпис и вече пооформен характер ;) .

 

Ал Химикът - какво повече да кажа :D Много точен и винаги помага, с каквото може :)

Link to comment
Share on other sites

Ал Химикът - какво повече да кажа :D Много точен и винаги помага, с каквото може :)

1во само да питам - Деборано,откъде ти идват такива идеи :lol:

Еми за човека над мен :rolleyes: Мисля,че винаги съм харесвала мненията му.Не ме е дразнил,за разлика от много други ( :rolleyes: :love :ph34r: ) Разумен мъж,може би :rolleyes: ---- Все пак Е депутат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...