Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Сега не спя, защото пиша курсова работа :( А по принцип не спя защото просто немога да заспя по-рано от 2-3 часа! Но в крайна сметка защо да спим, от сън спомени няма :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Това е въпрос, който винаги си задавам по това време... и всеки път съм твърде недоспал за да мога да намеря отговор... :)

 

Никога не съм бил привърженик на съня, защото си е чиста загуба на голяма част от живота.

 

Ако можеше да не спя, като инсомния, ама да не ти се скъсява живота и всичко да ти е наред, щеше да е чудесно...

Link to comment
Share on other sites

Аз започвам да се притеснявам - при мен стана хронично да не спя нощем, а това никак не е полезно за заниманията ми! По-рано от 3 не мога да заспя. Дайте идеи!

Link to comment
Share on other sites

...или пропусни една нощ - на следващата със сигурност ще ти се приспи още в 10 вечерта. :D

 

Едит: @sMARTBomber, ами да...точно това смятам да направя тази нощ и аз....лошото при мен обаче е, че ми трябват поне 2 пропуснати нощи, че да постигна същия ефект. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

След 5-6 часа съм на изпит... надявам се че ще препишем нещо... тъй като дори не знам как се превежда съкращението на предмета :)

 

Noisia - Mindstorm

 

a prison for your mind :punk

Link to comment
Share on other sites

Седя и си мисля... мисля и си седя... :)

 

Два поредни дни си лягам в 3 .. после ставам към 9 и нещо.. и пак не мога да се наканя една вечер да си легна в някое нормално време. Странно колко подходящи са boards of canada тази нощ :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се поста не е ли "по-подходящ" за темата за Фукните. Сложиха ми брекети(онези звездички, които се слагат на зъбите да ги изправят), та сега така ме болят венците, че е доста трудничко да заспя! А имах доброто желание да го направя! Отвратително е! Дано свикна и да спре да ме боли, че иначе ще полудея.

Link to comment
Share on other sites

Би могъл ако е много зор да използваш обезболяващи средства (по избор).

 

От 10 минути си мечтая за краибрежието на южна англия.. със стръмните пропасти потъващи в бездната на океана.. отделени от света - места за медитация..

 

Като се замисля и в България има доста такива места. Даже доста наблизо. Лошото е че където и да отида навсякъде има някакви хора. Няма ли такова място без жива душа.. и същевременно да не е чак толкова далече.. все пак държа на хубава гледка без да се налага после да се връщам 5-6 часа надолу по склона...

Link to comment
Share on other sites

Свиква се, и аз първата нощ не можах въобще да заспя, но в крайна сметка си струва. :D А по темата: не спя щото реших да мина халф лайф2:епизод1... а утре вечерта като знам след габана как ще се спи... се чуда закво не съм още в леглото...

Link to comment
Share on other sites

Аз...не знам, не ми е интересно да спя. Просто винаги мога да си намеря нещо по-забавно от това да спя. Понякога ми се случва да усещам, че вече не мога да гледам, към 4 сутринта примерно, но въпреки това не лягам. Понякога се усещам как наистина зациклям, застанал съм неподвижно, качил съм си единия крак на коляното на другия, чопля си нокътя на показалеца на вдигнатия крак и гледам, но нищо не виждам, защото си мисля за най-различни неща...Примерно нещо, което ми се е случило през изминалия ден, месец, или някой друг краен период от време...или просто си мечтая или представям някакви неща... Понякога отивам в хола, без да пускам лампите, той е доста голям и просторен (а аз между другото живея на 30 метра от Марица, Praktiker ми е в задния двор), а светлината от лампите на моста е някак белезникаво-жълта и като се проточи по тавана става много... уюутно. Шума на реката и на града изобщо също са някак много успокояващи... Колко нощи съм прекарал на терасата няма да ви казвам, от там се виждат всички тепета, Марково, Родопите, Марица... :) Просто понякога човек има нужда да остане сам със себе си, на тихо и сумрачно, да даде малко покой на чувствата и сетивата си, за мен няма по-релаксиращо нещо от това, а за него няма по-подходящо време от нощта.

Link to comment
Share on other sites

Аз спя... просто спя през деня... тогава е светло и е пълно с хора...

Link to comment
Share on other sites

Будни няма ли днес? :lol: Аз от 18 до 2 играх карти в един колега,яко ги наказах днес на белот :punk После минах през 'Андре' и си взех един 'трепач',който доволно си похапнах.Сега смятам да поцъкам на нещо и да лягам,че утре трябва да продължавам с Гражданското Право :wacko:

Link to comment
Share on other sites

а ве нещо ме мързи да спя :P и за това будувам .... музиката на 6 няколко бирички и евентуално няква зарибявка на компа.

 

 

Аз спя... просто спя през деня... тогава е светло и е пълно с хора...

 

само така :)

Link to comment
Share on other sites

Мммм каква хубава вечер.Поредния поглед към терасата ме подсеща че е време за новата доза никотин (I hate myself for that).Излизайки се спъвам на прага залитайки някакси небрежно към парапета.Запалвайки отровата на белия дроб (накратко наречена "Цигара") си спомням че ми е последна и ще трябва да излезна след минути за нова кутия.

Въздухът е пропит от омайващото ухание на петрол носещ се от близките влакови линии.Две котки си правят ек-ек на един гараж,подобно Моцарт + Ивана.Цветущи изблици на ярост (яд в кръстословиците) звънкат във вечерният мрак отеквайки от близката кооперация.Една две мухи се опитват да влезнат с взлом в иначе обезмухената ми стая (вероятно щото е 4-5 градуса).

Тук спирам щото си вече си фърлих фаса и време да отида до магазина.

Link to comment
Share on other sites

:tongue Ще умра еййййййй толкова много ми се спи, а не мога да заспя, защото кашлям адски средно през 30 секунди :sick Мисля, че ще се заколя
Link to comment
Share on other sites

Ще ви задам една загадка!

Условията:

1) На 22-ри Януари 8:00ч. имам изпит по Технология на Антибиотиците

2) В момента сме 22-ри 3:15ч.

3) Аз съм на 15-та тема

4) Темите са 44

5) Страниците са общо около 1000

Въпросът:

Ха, познайте сега защо не спя!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...