Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей сега ви забих в земята. Гледам да понапиша докато още помня нещо. Отивам аз в някакво учреждение, нещо като банка примерно. То ту беше супер лъскаво, ту супер мръсно и скапано. И говоря с една "служителка", която се представя като HEKTIK. И си викам аз:"бреф мааму не е бил прав oib/bio не е толкова грозна". Момичето изглеждаше съвсем прилично което си е факт. Иначе доколкото помня не свърши кой знае каква работа. Та тъй като не я биваше много в това, което го работеше, тя ме упъти към нейната КОЛЕЖКА Agarvaen. За миг не се замислям че няма шанс това да е истина. Още по-идиотското идва като зад гишето седи едно ужасно дебело създание, което трудно но все пак успях да си представя че е жена. В същност "жената" беше много мила и свърши чудесна работа. На тръгване им викам на двете:"ей дайте да излезем някъде да се видим. HEKTIK, стига се покрива само. Няма какво толкова да се притесняваш. Agarvaen, ти си знаеш и ще дойдеш, нали?" С тези думи напускам учреждението и съня...

Съжалявам за обидените или поне за тези двамата, които изглеждаха различно в съня ми т.е. и двамата. Особено големи извинения на Атанас. Не знам как е станала работата ама нали знаеш...то човек като нещо не е много наред и сънищата му такива. Айде оставям ви да се смеете аз отивам да си получа заслуженото.

Link to comment
Share on other sites

Днес отново сънувах как се спускам с колелото по някакъв стръмен неравен път. По едно време нещо става с предната гума, излиза от осите си и аз заоравам с лицето напред. Следва продължително търкаляне с елементи на преобръщане. В крайна сметка се спирам в едно дърво, целият в кръв, долната ми челюст я няма, черепът ми е спукан на няколко места..абе с две думи - умирам :)

 

Георги,причината за такива сънища като твоите е преяждане преди лягане ;)

Link to comment
Share on other sites

аз нощес сънувах, че препивам .. ама адски се нахвърлях ... нищо не си спомням. Като се субидих си мислих, че съм още пиян. Иначе и аз все по рядко сънувам .. май вече няма нужда !!!

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но кошмари не сам сънувал от... ми отде да знам сънувал сам само 1 през целия си живот. Тва си го обяснявам с здрава психика, но сам имал такива психарски сънища. Просто не знам как да ги опиша. 2-3 пъти съм сънувал един и същи сън. 1 път тва дет го сънувах се сбъдна... за малко да си помисля че имам пранорманлни способности :D

Link to comment
Share on other sites

аз нощес сънувах, че препивам .. ама адски се нахвърлях ... нищо не си спомням. Като се субидих си мислих, че съм още пиян. Иначе и аз все по рядко сънувам .. май вече няма нужда !!!

И аз предишната нощ сънувах че съм се напил но уви като се събудих смърдях на джибри :woot

Link to comment
Share on other sites

Веднъж сънувах, че играя на канадска борба с един щъркел в двора на къщата на дядо ми. Иначе и аз сънувам как бия разни хора, дето не ми харесват.

Link to comment
Share on other sites

То аз напоследък спя толкова малко, че сънят ми е винаги дълбок и почти не сънувам...

Като малка си имах един повтарящ се сън, в който аз опознавах всеки път една от стаите на някаква тайнствена мрачна къща. Поне беше забавно ;) Сънувала съм, че ме обсебват демони :evil ; че ме преследват, защото съм заразена от смъртоносна болест... Но съм имала и сладки сънища, свързани предимно с любовни чувства :love

Link to comment
Share on other sites

Mojte suni6ta sa takiva 4e ne pomnq nikoj osven edin kojto pone na sedmicata vednuj go sanuvam : Varvq po nqkva propast/stulbi6te (4at pate razli4no mestopolojenieto) spuvam se i padam v propast koqto kato 4e li nqma kraj. I to4no kogato bi trqbvalo da se razplioskam na zemqta se sabujdam. ne znam ko zna4i toz sun ma ve4e po4ti ne mi i puka 6toto to da go sanuva6 prez nqkolko dena omrazva :))

Link to comment
Share on other sites

Е на мен ми се случва и да сънувам,че бягам от "нещо",но не мога да се движа...пробвам да крещя,но нямам глас.И когато "нещото" се приближи,се събуждам без да мога да го видя...

Link to comment
Share on other sites

"Е на мен ми се случва и да сънувам,че бягам от "нещо",но не мога да се движа...пробвам да крещя,но нямам глас.И когато "нещото" се приближи,се събуждам без да мога да го видя..."

 

mejdu drugoto i na men mi se e slu4valo mnogo pyti da synuvam sy6tiq sym i mnogo sym se 4udil kakvo ozna4ava,nqkoi den trqbva da proverq nali ima tam nqkvi si synovnici i ot tam se tylkuva kakvo ozna4ava tova :D

Edited by galaxyofpain
Link to comment
Share on other sites

si4ko zavisi ot jivota ti,kolko e 6taslif ,az predi 1,2 godini sanuvah se gadni sani6ta ,a sega sam malko po 6taslif i sanuvam se prekrasni ne6ta;PP

Link to comment
Share on other sites

Сънувам най-често,че мога да летя-над къщите, да гледам от високо хората :) .Но също много често имам и еротични сънища :wub:

Link to comment
Share on other sites

Huh na men nai strannoto prejivqvane na syn beshe slednoto:Synuvam si az che izlizam ot vratata na apartamenta i q dyrpam za da se zatvori.....slizam po stylbite i se ozovavam v mazeto...Nai interesnata chast beshe kogato se sybudi pred mazeto po pijama i tova zimata....Ei umrqh ot shube kachvam se i kvo da vidq vratata dobre zatvorena i az est. nqmam kliuch ae zvynni na pojar.......moje da vi se stori nerealno no stana.Drug sluchai:brat mi se pribira vyv 2h prez noshta i svqtka lampata v staqta pri koeto az skacham ot legloto otivam do vhodnata vrata i mu vikam:Bate aide na daskalo :D awe luda rabota :woot :lol: :blink: :punk

Link to comment
Share on other sites

an2,и жените сънували такива неща.Аз да си призная само веднъж съм сънувал такова нещо/или само веднъж си спомням/.Сънувах,че приятелката ми/бившата/ прави разни работи с една нейна и моя приятелка.Бях брутално осмян за този си сън

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...