Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Аз си падам също по класическия билярд!!Играя по вазможност по няколко пъти в седмицата(зависи дали имам пари :) )Играя и в Дзоса,Рояла и в Греенланда зависи каде ще се разберем да ходим!!!На снукър още не съм се робвал да играя просто защото пак нямам финанси иначе знам правилата!!Даже сеа няколко дни само гледам Чайна Опън ама вевче сварщи :(

Link to comment
Share on other sites

Има, но само гледам. Вчера свърши China Open, на което Рони О'Съливан не игра поради грип, а китаецът Джинхуа (рекорда му е осмина финал) стана първи след като би Кен Дохърти, Едман и Стивън Хендри,

 

Тоя месец почва световното първенство в Шефилд, на което О'Съливан ще играе.

 

Ще го гледаме пряко по Евроспорт на български ;)

 

п.с. става дума за снукър.

Link to comment
Share on other sites

За мен О'Съливан е наи-добрия играч в момента и мисля че е ще грабне титлата в Шефилд!Със сигурност ще гледам световното първенство по Евроспорт :)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, от кога и... защо Eurosport излъчва на български? Това го откривам този уикенд.

Поне от месец-два :) а защо са го пуснали не знам - предполагам Евроком са платили за да го гледами 'фрий' ;)

Link to comment
Share on other sites

преди 4-5 години играех снукър и мога да кажа, че бяхме станали доста добри. вече съм го забравил, но е много яко и ако имам възможност ще започна пак да играя :punk иначе О'съливан е най-великия просто невероятен е тоя човек. някой знае ли точно от коя дата започва Световното :bgrin:

 

едит:10x Dreamer

Link to comment
Share on other sites

Snooker-a e super zaribitelna igra na koqto gadnoto e, 4e kogato zapo4nesh da q igraesh ti trqbva dosta vreme da sviknesh s razmera na masata.A posle kogato se varnesh na malkiq bilqrd ti se struva 4e igraesh na teq malkite detski bilqrd4eta.Po4nesh si l snookera nqma vrashtane nazad kam malkite bilqrdi.Az li4no bqh zariben okolo 2-e godini i 4ak kam kraq pravih brake po nai mnogo 20-30 to4ki.A ve trqbvat dosta godini igra ako iskash da napravish century naprimer.Aide uspeh na vsi4ki zaribeni. :punk

Link to comment
Share on other sites

преди 4-5 години играех снукър и мога да кажа, че бяхме станали доста добри. вече съм го забравил, но е много яко и ако имам възможност ще започна пак да играя :punk иначе О'съливан е най-великия просто невероятен е тоя човек. някой знае ли точно от коя дата започва Световното :bgrin:

16/04 - 02/05 World Championship

 

Drawsheet: http://www.worldsnooker.com/latest_drawsheet-23.htm

Link to comment
Share on other sites

И аз съм само на гледане, щото ръцете ми пречат, а доколкото съм се пробвал, навсякъде се играе pool и никъде snooker. И обикновено масите са ужасно малки. Така или иначе на мен ръцете все ми пречат и пак ефектът щеше да е същия. Рони О'Съливан и Стиви Хендри са много големи. Макар да гледам отскоро, гледал съм по-стари игри на Стивън Хендри и на Джими Уайт - това са най-големите за мен на 90те (за Хендри е явно...7титли). Сега определено О'Съливан маже наред. Кен Дохърти също е голям...и Ебдън ме кефи...особено като почне да се чумери. Понякога се радвам и на играчи тип Алън МакМанъс - винаги готови да направят играта с продължителност над 5 часа. Тоя пич винаги го е страх да завърши рискована топка и винаги гледа да постави в снуукър позиция съперника и да го бие бавно и постепенно, без да прави голям брейк. Понякога е весело обаче да гледаш, как тоя пич крие бялата зад другите... Очаквам световното с голям интерес. Още повече че няма да го има тоя наплив на китайци...

Link to comment
Share on other sites

Я кажи като играеш карамбол-има ли в Пловдив маси за карамбол някъде?

Мерси за инфото.Дееба,що така умря тоя карамбол,а колко много се играеше едно време

Link to comment
Share on other sites

Я кажи като играеш карамбол-има ли в Пловдив маси за карамбол някъде?

преди имаше в Рояла , ама нямаше хора за карамбол ... махнаха я (даже аз отпорвах сукното :) много е як звука !!!) и сложиха 9-ка класически Динамик ... иначе аз играя карамбол на вилата

Link to comment
Share on other sites

АЗ зарибявам билярд от време на време, ама не съм много добър.

Кажете некой по як клуб, защото тоя JOSS ми е далеч и там е тъпо

Link to comment
Share on other sites

други клубове иначе ...

dipliana.jpg

9ball billiards club - той е нов , най-хубавите маси в света brunswick 5 броя обстановката е хубава ама е малко като пространство , скоро ще влиза в БФБ и ще се провеждат републикански турнири там иначе преди 2-3 седмици имаше открит турнир пул 9-та топка разработи се клубчето за 0 време

другаде където може да се играе на добри маси - Excalibur (няма начин да не го знаеш) там масите са Olimpik и те са добри ама сукното са им го слагали на тъмно предполагам... :huh: супер бавно и все едно пускаш топката да се търкаля по китеник , както и да е...

Joss - 3 Dynamic-a с отрицателни спонтове и 1 Brunswick с отицателни анти-джъмп спонтове na 10 години , но пак се играе добре , бързи сукна , 2 снукър-а RILEY , единия е със отрицателни анти-джъп спонтове , а другия само с отрицателни

Royal - 2 от новите Dynamici i 3 от най-старите - сукната им са много бързи особено на старите динамици

Greenland - no comment ... масите са осмици и са с отрицателни спонтове ... гадно е да се играе там , а щеките им са под всяква критика ... за снукара няма да отварям дума (сукното на места има дупки по средата на масата) наклона е огромен ...... изобщо .... там не може да се играе и + тва няма хора за комар там сичките си играят помежду си...

мм ако някой си търси място за да се научи бързо и както трябва - 9ball club & Joss са местата!

а най-големия комар става в 9ball club

Link to comment
Share on other sites

цъкам снукър в ФОКСА,т'ва се намира в Сандански,масата е по малак от стандартните които са,така е по - лесно.Иначе също ходя в "Крали Марко",т'ва пак е в Смирненски,в Джоса рядко има места затва го избягвам..

Link to comment
Share on other sites

аз доста се зарибих преди 4 години

ся в момента не играя мноо 4есто

но 4ат пат ходя в грийнланда(корала) и в джосса

главно класи4ески билярд и по рядко снукър

 

в джоса па га е нямало места ...става пълно само ве4ер ма тва беше преди време

Link to comment
Share on other sites

аз не играя, но обичам да гледам снукър по евро спорт като дават.

любимия ми играч е Пол Хънтър, а също ми хареса китаеца Джънхуа, който спечели china open и победи играчи като Хендри.

Link to comment
Share on other sites

аз не играя, но обичам да гледам снукър по евро спорт като дават.

любимия ми играч е Пол Хънтър, а също ми хареса китаеца Джънхуа, който спечели china open и победи играчи като Хендри.

Рони`О`Съливан руууууууууууууууууулз :punk ;) Настоящият световен шампион направо кърти мифки :excl: За последните пет, шест години е еталон за игра на снуукър :excl: Като го гледам и всичко изглежда толкова лесно :excl: :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз изявявам желание. Гледам съм различни трикове и повечето (освен тия с картите) са много готини. Имаше един плешив руснак, който е голям майстор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...