Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Чеп Глупиола се затвърди като тотален НЕКАДЪРНИК. Наследи от Юуп Хайнкес една свирепа машина за размазване - и я окенза. 10г по-късно нито с БМ, нито с милиардите на Сити не успя да прокопса. Не знам за какво го държат от Сити и не му бият шута. С толкова много кинти и баба ми ще спечели местната титла -  за ШЛ вече, се иска тактика и акъл.

 

Честито на челсарите и най-вече на треньора им Тухел - за няма и 4.м ги направи шампиони на Европа!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 years later...
On 6/11/2023 at 12:20 AM, XMD said:

Козоебците, най накрая успяха. Сити с шампионска титла….

 

 Ти ский милЯрдни оферти, братко.... Ако са верни.... Познай вече къде играят за футболна пенсия на топ играчите :)

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, XMD said:

Мани, че и говорят после за финансов феърплай…


Между другото в момента текат сериозни разследвания срещу Шити от футболната асоцияция в Англия по подобие на случилото се на Ювентус и ако не се лъжа и УЕФА също са се "заинтересували". Ако докажат вината им може и да ги изхвърлят от висшата лига, УЕФА не знам какви санкции биха предприели.

Link to comment
Share on other sites

Силно се съмнявам нещо да се случи. Преди 1-2 години нали уж ги изхвърлиха от Шампионска лига и след това ги оправдаха. 
Нямам търпение да им свърши петрола на тия и да яхват камилите отново.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...