Jump to content
BulForum.com

POKER


Recommended Posts

Аз за Риц говоря.
За Риц знам, то даже още не е отворило, но клуба, до бул.Източен, за който говоря аз би трябвало да го има
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
  • 5 months later...
  • 3 months later...
Мда яко е в тримона аз ходя да играя турнири :)

 

И какви са турнирите? Hold'em no limit? С какви входове и по колко играча се събират горе-долу?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
И какви са турнирите? Hold'em no limit? С какви входове и по колко играча се събират горе-долу?

 

и до кога трябва да се запишеш по принцип? :unsure:

 

Хайде де..всички чакаме отговори на тези въпроси :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Този си събира реферали...

По принцип за реферал дават 50$ на pokerstrategy, a те ти ги пращат на теб, но трябва да се изиграят 6-7 пъти. Удобно е ако само искаш да пробваш.

Link to comment
Share on other sites

tezi 50$ davat li ti gi ili kato si vkarash pari shte ti gi dadat zashtoto az igraia v fulltilt i gear poker i ako triabva i tuk da vkarvam mn shte mi doide

 

Няма изискване да депозираш собвствени средства.След като решиш теста,си избираш зала от предлаганите от Pokerstrategy.Имаш достъп до статии и видеоматериали направени от професионални играчи.А всяка седмица над 40 часа тренировки на живо.

Всеки който се регистрира през мой линк,ще му помогна с решаването на теста.Ника в покерстратеджи ми е pitbulbg който има проблем нека ми пише.

Link to comment
Share on other sites

az sam se registriral prez linka koito si dal taka che ako moje pomogni Posted Image

nick: airyblue

 

 

Имаш лично съобщение

 

Добави ме в приятели,в покерстратеджи.

Link to comment
Share on other sites

пич още вчера се регнах през твоя линк, писах ти на скайпа а никакъв не отговаряш

 

Как ти е ника в покерстратеджи?

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера се регнах, изгледах клипчетата и реших теста. Днес ми бяха преведени парите :)... Кога казахте мога да ги тегля?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Аз цъкам във FulTilt. Зарибено е много. Тва на pokerstrategy е много хубаво. Пари от това нещо няма да видите, но пък ще натрупате опит при игра с истински пари - много по-различно е от play money. Освен това има много добре направени обучителни статии. Иначе този депозит от $50 можете да изтеглите тогава, когато натрупате 1000 FTP(fultilt points). При нормалните депозити трябва да направите 100. Точките се трупат от рейкове(наем от печалбата, който залата си взима). С 2 думи: колкото повече време играете, толкова повече точки трупате. Друг плюс на pokerstrategy е, че организира всеки ден фрийрол турнир, в който има истински печалби с награден фонд $100 само за регистрирани в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...