Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Taka az igrah basket 8 godini nai golemiq mi uspeh e 2ro mqsto v bulgariq s fikosota shumen.V momenta sum se otkusnal ot basketbola behse mi zabraneno da igraq zaradi kontuziq no sledq nba.Interesno e 4e se nabludava izmestwane na silata na otborite ot izto4nata kum zapadnata konferenciq i se osuhtestviha nqkolko grandiozni transfera..Kato naprimer Vince Carter vuv New Jersey Nets

Link to comment
Share on other sites

И не само. Аз съм най-големия фен на Sacramento Kings в Бългагия :bgrin: и се радвам, че в Кингс дойде Кътино Моубли от Орландо в замяна на Дъг Кристи, така увеличаваме офанзивната си мощ в отбора. Stojakvoic, Webber, Mike Biby а сега и Моубли. Предвиждам финал между Miami Heat & Phoenex Suns макар на плейофите нищо да не е ясно до последно. Dwyne Wade и Shaq мачкат за Miami на изток.

 

На 20ти Фев. ще се играе All Star Game в Денвър. Да ли ще го дават по диема+ ?

Link to comment
Share on other sites

Мдаа баскетбола е доста интелигентна и интересна игра.Играя от 10 години и мисля ,че няма да ми омръзне никога.NBA гледам от 1994 ,любими отбори са ми Chicago и LA Lakers,a любими играчи MJ,Sir Charles Barkeley и Jason Kidd.

Link to comment
Share on other sites

MJ е наи-великия а неговия наследник е Леброн Джеимисън тоя е извъземен и тои..а финала имам чуство че лакерс не са казали последната си дума..

Link to comment
Share on other sites

Ауе баскета е много яка игра!Супер се зарибих последно време!Много ме кефат Алан Айверсън и Пежа Стоякович(тоя е луд тройкаджия :wir )!

Иначе е верно че Майкъл Джордън си е номер 1!!!

А и между стрийтбол и баскетбол според мен има голяма разлика!!

btw,имам едно видео на AND1 ако кажете го качвам някой път!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami az li4no nqma kak da sledq ,ili vaob6te da gledam ma4ovete ot NBA.No basketball igraq ot malak.Moq vapros e ot kade moga da si zema qke na nqkoi ot otborite na NBA.Edin priqtel ima,no negovoto e ot Amerika,prodavat li se v Plovdiv? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Moje i da moje6 da si nameri6 takova qke,ama 6te bude dosta skupo.A za NBA-otkakto ni karat da igraem basketball v daskalo i men me zaribi i gledam ma4ove po Diema,ama predi izob6to ne me kefe6e i mi se struva6e dosta tupa igra.I vse pak football-ut e N#1

Link to comment
Share on other sites

Ауе баскета е много яка игра!Супер се зарибих последно време!Много ме кефат Алан Айверсън и Пежа Стоякович(тоя е луд тройкаджия :wir )!

Иначе е верно че Майкъл Джордън си е номер 1!!!

А и между стрийтбол и баскетбол според мен има голяма разлика!!

btw,имам едно видео на AND1 ако кажете го качвам някой път!! :punk

Peja Stojakovic e наследник на Реджи Милър (който се отказа от баскетбола) в последните 3 години Peja има най-добри показатели от 3-та. Той и Крис Уебър правят магии за Кингс.

А ЛА...Кво да ги коменетирам 25 победи и 25 загуби и за 'една бройка' няма да игаят в плейофите ако Клипърс се напънат малко.

Любими играчи по позиции:

Point guard: Stefon Murbary, Steve Nash

Shooting Guard: Peja Stojakovic, Michael Finley, Ray Allen

Forward: Dirk Novitzki, Chris Webber

Center: Yao Ming, Shaq

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

MJ  е наи-великия а неговия наследник е Леброн Джеимисън тоя е извъземен и тои..а финала имам чуство че лакерс не са казали последната си дума..

 

Леброн Джеймс :)

 

От бая време ми се ще да почна да следя NBA, ама тия предавания от 2-3 часа през нощта ми идват леко късничко :) Ако някой се занимава да качва на вареза ще го следя с огромен кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Най-великия е Алан Айверсан а най добри забивки прави Винс Картар.

Това показва колко разбираш от баскет но няма да споря за глупости в темата видях някаква страна класация по постове която ще коментирам по късно

LuDaTa_BaBy неразбрах тренирашли или искаш да тренираш,което и да е имаш ли душата и желанието другото е лесно.

Link to comment
Share on other sites

ha европеиския баскетбол е всичко но не и прост,дори е по сложен тъи като се отделя повече внимание на защитните тактики и системи докато в нба се играе атакуващ баскетбол и побеждава този с по-добро нападение..е има и рядки изключения като дефанзивно играещи отбори например сан антонио затова не ги харесвам..

Link to comment
Share on other sites

NE moje da se kaje koi e nai velikiq. Predi nqkolko godini be6e Jordan posle O'NEIL posle Braiant sega koi e ???

T'va sa glyposti koi e nai-velikiq ne moje da se kaje s sigyrnost.

Az gledam vsi4ki ma4ove koito moga, nezavisimo ot otborite koito y4astvat. Ima dosta igra4i koito me kefqt, no nqmam lubimec.

Link to comment
Share on other sites

Това показва колко разбираш от баскет но няма да споря за глупости в темата видях някаква страна класация по постове която ще коментирам по късно

LuDaTa_BaBy неразбрах тренирашли или искаш да тренираш,което и да е имаш ли душата и желанието другото е лесно.

добре бе разбирач кажи като знаеш кой е най добрия при забивките да не кажеш майкал джордан?

Link to comment
Share on other sites

добре бе разбирач кажи като знаеш кой е най добрия при забивките да не кажеш майкал джордан?

В момента са Jason Richardson - Golden State Warriors и Fred Jones - Indiana Pacers настоящия NBA slum dunk champion :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно съгласен!!! Ако някой качва по 1-2 мача няма да е зле...

Много ще съм HAPPY ако някой се нагърби с тая задача.Ако имах тунер вече щеше да има нещо качено но уви-нямам:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...