Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
Понеже мъжката част не приема много добре когато жени коментират жени, реших да си направим една тема, където да можем спокойно да казваме и показваме какво ни харесва в мъжете. Надявам се всички да са доволни :)

 

 

Май на мене ще се падне честта да дам първото предложение.

Като се има предвид колко трудно мога да харесам някой мъж от една снимка... Доста трудничко.

И все пак...

kosta14fr.jpg

Хах тоя има абсолютно същия суитчер като моя. :) :laughing: :laughing: :laughing:

Що се отнася за готин пич - Роже Федерер.

roger%20federer%2050.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами просто няма достатъчно момичета ;)

 

Абе,evil_smith,я сподели къде го откри тоя суитчър/ейй,на български колко е гадна тая дума/,защото ме кефи

Link to comment
Share on other sites

Хах тоя има абсолютно същия суитчер като моя. :) :laughing: :laughing: :laughing:

Ами тоя пич е българин. Намерих го в един сайт за модели. От Варна е.

Ами на мен не ми пречи, че и мъжката част се намесва в темата. Даже ми е приятно. Има хубави предложения :)

Единствената причина, поради която винаги съм искала да си имам приятел гей е да мога да си обсъждам с него на спокойствие мъжете. Тези, които не са гей подхождат малко ревниво... А това, което виждам в темата ме кефи :)

 

Най-секси за мен си остава Моят Мъж. Останалите могат само да мечтаят да притежават неговия сексапил видян през моите очи.

Иначе ТОВА СА ДУМИТЕ!

Link to comment
Share on other sites

girlwithapearl8.jpg - Colin Firth :)

4163987204.jpg - Ethan Hawke

Link to comment
Share on other sites

За този въпрос ли говориш?

 

А какво става със Леонардо когато излезна Титаник всички момичета от моя клас говореха само за него май вече му мина модата :rolleyes: нека нежната част на форума да отговори на въпроса

Ти кой клас беше тогава? Щото за мене Леонардо е типичното момче мъж. Дори и над трийсет има черти на тийн. Като се има това предвид е нормално момиченцата да го харесват. За мен той винаги е бил прекалено лигав. Както и Брад Пит. Харесвах го само като актьор. Поостаря и заприлича на нещо

:)

Link to comment
Share on other sites

Ето на този тип искам да приличам аз. :) Като телосложение и татуси

 

http://img12.imageshack.us/my.php?image=50cent23oo.jpg

 

Блъскай в залата по цял ден и като заприличаш на животно иди да те татуират с малоумни рисунки и се топни в катрана ;)

 

Няма как да не сте забелязали, че 95% от предложенията или са на разни нежни пичове или на разни анаболни мутанти! Кви ценности имате бе хора? Нищо чудно, че сме с отрицателен прираст...баси раотата....

Link to comment
Share on other sites

HemophiliacInMe,Patton наистина е луд тип :)обаче се оказах прав за Деп,нали :)ама ти си му избарала по-яка снимка от мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...