Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply
Ето нещо от миналата седмица:

 

Лунапарк

Myst4 in Real Life - точно заради тази асоциация я снимах :)

Мелница

 

My Flying Ass :)

Тези ако не са от Несебър... особено мелницата... :)

Link to comment
Share on other sites

Plovdiv Burning

Plovdiv Burning #2

Plovdiv Burning #3

 

Снимките са с много нисък шатър, тъй като са правени с Canon PowerShot A400, но все пак ги споделям със всички като доказателство, че и с евтин фотоапарат може да се постигне нещо.

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че много от вас снимат животни, цветя и т.н., което много ме радва.

Ако имате желание, може да подкрепите zoomania.org, като пратите вашите снимки на stamen.stamenov@gmail.com със вашето име или ник. И да споменете, че пилето ви праща ;) :lol: . Вече няколко съфорумци имат галерии в портала, за което съм им благодарен и дано пращат още хубави снимки.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Само тая къща в сянката ми седи гадно там. Иначе небенцето си е къртач...

тая? че то това отдолу са само къщи... тук таме дръвце! Бай Дъ Уей това отдолу е стария град :)

Link to comment
Share on other sites

Виждам, какво е...и дърветата и къщите все загрозяват. Просто казвам, че небето е много добро, но пък сянката и изобщо долната част не е на същото ниво и много се хваща контраста... Това казвам.

Link to comment
Share on other sites

Днес след бурята небето беше страхотно, дано някой е снимал. За жалост при мен нямаше добра видимост, пък и докато се наканя моментите изчезнаха. Преди залез също беше много красиво.

 

splt-rmx, можеше само линкчета :).

Link to comment
Share on other sites

Ето и нещо от мен  B)

 

Снимките са правени от 20-тия етаж на блока до Военна Болница, имам ги на 1600х1200  :wacko:, но не ги давам...

:blink: Ako не бях разпознал местата които си снимал, изобщо нямаше да повярвам, че е Пловдив. Много са красиви, наистина.
Link to comment
Share on other sites

@splt-rmx много яки снимки майна :punk :punk :punk :punk :punk най-много ми харесаха първите две :) но най вече 2-та направо е луда работа аре да ми я пратиш за да си я сложа на десктопа за да си я гледкам напрово е невероятна :bgrin: днеска я пратих на брачетката от Москва и гаджето неще да повярва че това е Пловдив :wub: :woot :D

Link to comment
Share on other sites

100% real cinnamon

 

Не можа да стане както исках, ама айде от мен да мине.

Много кефи!!!

 

Само ако позволиш две малки препоръки.

1. сянката която в момента синее да я ндаправиш сива

2. цялата композиция да слезе леко надолу за да остане повече въздух над обекта а не под него както е в момента.

Link to comment
Share on other sites

Много кефи!!!

 

Само ако позволиш две малки препоръки.

1. сянката която в момента синее да я ндаправиш сива

2. цялата композиция да слезе леко надолу за да остане повече въздух над обекта а не под него както е в момента.

 

 

Благодаря! Само че композицията вече е развалена и няма да стане същото ако почна да го правя отново.

 

Иначе имаш право синьото не се връзва много. Но по-добре да остане така, защото иначе може и по-зле да стане.

 

Преведи си подписа ми...

Link to comment
Share on other sites

Поправи го поне, като ще го показваш и в темата специално:

A Mind Once Stretched By A New Idea Never Regains Its Original Dimensions...

Link to comment
Share on other sites

Поправи го поне, като ще го показваш и в темата специално:

A Mind Once Stretched By A New Idea Never Regains Its Original Dimensions...

 

Хаха, случва се и в най-добрите семейства...

Link to comment
Share on other sites

От три дена вече имам фотоапарат, но за съжаление ми липсват акумулаторни батерии и докато не си взема няма да мога да снимам добри снимки(защтот сега докато се наглася и ми падне батерията и т.н.)

Е днеска ми хрумна да се правя на фотограф или поне да снимам и като няма хубав залез, като нямам хубава роза, охлюв или пчела реших да снимам едно цвете...

Абе с 2 думи - още съм новак и това даже е първата ми снимка и не очакваите нещо велико..

cvete

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...