Jump to content
BulForum.com

Помощ от някой photoshop master :)


Recommended Posts

повечето съм ги виждал

от доста ранна възраст се запалих по татуирането и имам богата колекция - както по мен така и на компютъра :)

като изпълнение тия са много добри , проблема е че в Пловдив нямаме чак толкова добри татуисти , особено на портрети. 

зимата съм планувал да си направя ръкав и за целта ще ходя 2-3 пъти до София , тук просто няма кой ...... всичките рисуват обикновенни шаблонни татуси които няк'си откакто минах 16-17 не ми представляват интерес.

другото е че понеже са малко ставащите в Пловдив като цяло не им се занимава с по-засукани проекти , драскат си надписчета и други лайна и не си дават зор.

Link to comment
Share on other sites

Отказах се от черепа , няма да стане добре.

Днес си записах час за събота и утре трябва да занеса модела малко да се обработи.

 

Само някой може ли да сложи първата картинка мааалко по-надолу спрямо пистолетите понеже от долу остава много празно място между дръжките.

Както го е направил вокса , само маалко по-надолу да е централната част с бокса и бръснача.

Link to comment
Share on other sites

Мерсаж , останахме на първият вариянт , при тоя последният няма да се получат добре нещата щото се наслагват прекалено много неща по средата.

В събота ще покажа как е станало.

 

 

 

Воксе , айде да те помоля само да си изтриеш 2-та поста с картинките да не ми ги крадне някой.

Link to comment
Share on other sites

Кажи му на този да прояви творчество, какво само ще прекопира..

Снимките някой ми ги е махнал вече, услужливо. :)
Що ми пипате творчеството уе, ей? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте, имам едни сканирани страници (3) Scan_20150624_210803.jpg

 

Трябва ми да останат само таблиците, и всичко което е писано да изчезне, пробвах с четките да ги замажа отгоре със същия тон, но си личи, пробвах и със magic wand-a да select-на само таблиците, но пак не ми се получи. Всяка помощ е добре дошла. :)

Link to comment
Share on other sites

Времето за което тая таблица се прави на ексел е в пъти по-малко от времето в което ще мажеш по фотошопа да махаш. Поне за мен с койте скилове :)

Link to comment
Share on other sites

Екселската таблица ще стане за максимум половин час, ако се прави от някой с уменията на майка ми. А това е минималното време, което ще отнеме на фотошоп гуру да го направи това. И това е само работата, по премахване на ръкописния текст. След това - разпечатания документ ще има различни тонове, следи от прегъването на листовете и т.н. неща, които няма да ги има в разпечатаната таблица.

Link to comment
Share on other sites

Това е поне час работа. Трябва да се махне целия канал, който съдържа цвета на химикала. След това да се почва с мазането. Таблицата се прави за 10 минути на Ексел, барабар с форматирането.

Link to comment
Share on other sites

Такава елементарна таблица става за минути в Word. Да не говорим, че дори и да трябва да се заличи писаното на картинката, изобщо не е необходим фотошоп, а най-обикновен графичен редактор. Без да съм какъвто и да е спец по никаква графична програма...току що го опитах с една елементарна без никакви екстри, че и даже по 2 начина - със заместване и със спрей...със заместването става по-бързо, защото фонът от бланката е достатъчно хомогенен. Първата графа я изтрих със спрея, а предпоследната отдолу - с елементарно заместване.

 

89b25b314b3849d8.jpg

 

 

П.П. Абе правилно ли разбрах какво точно се иска в задачата, защото това ми се вижда достатъчно тъпо. :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...