Jump to content
BulForum.com

Момичета на повикване в Пловдив ?


Avanta

Recommended Posts

и аз кат стана чичко някой ден и ако карам Г класа и аз така ще обикалям , най-малкото излиза по евтинко и има избор

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
и аз кат стана чичко някой ден и ако карам Г класа и аз така ще обикалям , най-малкото излиза по евтинко и има избор

И после...чл.151, ал.1 (2)...от 2 до 5...таман ще се засечете с Ч.А... :devil

 

Едит: А....той бил излезнал...язък, можеше да почерпиш ценен опит. :lol:

Link to comment
Share on other sites

и аз кат стана чичко някой ден и ако карам Г класа и аз така ще обикалям , най-малкото излиза по евтинко и има избор

 

 

Ето тука си много ама много прав.

Напълно съм съгласен и те подкрепям за тази ти мисъл.

Link to comment
Share on other sites

И после...чл.151, ал.1 (2)...от 2 до 5...таман ще се засечете с Ч.А... :devil

Той излезе вече, така че няма да се засекат. ; )

А иначе това действително е вярно.Уча във ФЕГ и с ръка на сърцето мога да кажа, че ако в 1 клас има 16 момичета, 12 от тях стават, 7 са красиви, а от тея 7 2-3 са наистина много яки и от тея 2-3 1-2 са курвалаци ; ) на мутри мадами.

И то така се и получава средно на випуск са по окол 10ина такива мадами. ; ), като тенденцията започва от 10, даже имаше и от 9 клас ^^

Link to comment
Share on other sites

Той излезе вече, така че няма да се засекат. ; )

А иначе това действително е вярно.Уча във ФЕГ и с ръка на сърцето мога да кажа, че ако в 1 клас има 16 момичета, 12 от тях стават, 7 са красиви, а от тея 7 2-3 са наистина много яки и от тея 2-3 1-2 са курвалаци ; ) на мутри мадами.

И то така се и получава средно на випуск са по окол 10ина такива мадами. ; ), като тенденцията започва от 10, даже имаше и от 9 клас ^^

Че има хубави момичета наистина има, ама чак половината да са курваляци не мисля. :blink: Само тая година зайците са много зле милите. Голям бъхър са всичките момичета. Такаче желаещите да се целят по-нависоко... :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе вие нещо май сте се здухали а ?

какво като ги карат с мерцедеси и поршета ..... да не завиждаме нещо че богатия чичко ги лашка а ние не ? тя си е заложила гъза не ти , така че стига с тия изказвания там са такива и такива , или пък някоя от тия с Г класите те е резнала и затва сега е курва ? ми и аз да съм момиче ще предпочета да ме разкарват с Г класа а не с градския транспорт , това е света се върти около парите който квото и да казва тва си е самата истина

 

Абе от това изказване се разбира, че ако имаше избор между скромна яка мадама и дърта дебела лелка с Г класа (една от най-грозните коли след Rexton), щеше да избереш лелката. Нямаше ли да те е срам да я показваш пред хората?

Link to comment
Share on other sites

Момичета на повикване и с каталог немисля че има .Те не се нареждат като на витрина в магазин .Ако наистина си решил да правиш сефтето по този начин трябва да събереш смелост и да звъннеш на телефоните в Марицата,друг начин(каталог) няма.И има наистина вероятност да попаднеш на съученичка важното да не се притесняваш. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Абе от това изказване се разбира, че ако имаше избор между скромна яка мадама и дърта дебела лелка с Г класа (една от най-грозните коли след Rexton), щеше да избереш лелката. Нямаше ли да те е срам да я показваш пред хората?

 

там е работата че казах "ако съм" момиче а аз не съм а и съм материално осигурен за да мисля за подобно работи така че ..... пък ако размишляваме от твоята гледна точка ако едно момиче да кажем на 18 години излиза с 30 годишен който кара S kласа определено няма да я е срам да го "показва" насам натам ..... а относно изказването че G класата е грозна , какво да ти кажа въпрос на вкус за мене пък е един от най-красивите джипове ;)

 

Момичета на повикване и с каталог немисля че има .Те не се нареждат като на витрина в магазин .Ако наистина си решил да правиш сефтето по този начин трябва да събереш смелост и да звъннеш на телефоните в Марицата,друг начин(каталог) няма.И има наистина вероятност да попаднеш на съученичка важното да не се притесняваш. :online2long:

 

има има ама не всеки може да го разглежда... има агенции в които гарантирам че има понеже съм хвърлял око така да се каже ;)

Link to comment
Share on other sites

хаха, в нашата скапана държавица имането на мерцедес значи ако не всичко, то почти всичко. Ай сиктир. По темата, пич я излез на главната, по разходи се наляво надясно. Пълно е с такива кор*етинки, с извинение.

Link to comment
Share on other sites

Не съм го отправил към някой персонално, релакс :) Просто казвам, че младите сливки от малки са закърмени с любов към зеленото. От тук и деградирането на нацията.

Link to comment
Share on other sites

Напълно вярно твърдение.Наистина притежанието на S-ка или кубче променя много света...особено като гледаш иззад стъклото на някое от споменатите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...