Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

Благодаря. Аз много късно попаднах на това рали, само събота имах време да потренирам. На следващото съм ви отнесъл :P .

И да ви питам при нощното каране имате ли фарове? Защото при мен няма и почти нищо не се виждаше, да не би да имам някакъв проблем с видеото ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Позлват се само фабричните фарове,демек няма от онези,които се слагат допълнително,и си е тъмничко :bgrin:

 

Абе да попитам-какво правят по тоя сайт,че цял ден не работи?

Link to comment
Share on other sites

Значи имаш някакви , така ли ? Защото при мен няма нищо.

А и едно нещо което не ми харесва в ралито, а именно защо няма възможност да се правят настройки по колата?

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз точно не знам, но се опитваха да го оправят. До сега не беше правил такива проблеми. Не се караше на тъмно а просто валеше, а като вали и етапа не се кара през сутринта е така тъмно. А класирането го знам до първте 6 със сигурност и да ви кажа вие не сте там :) . След 6-то място не го знам, така че може и да не сте толкова назад. Пожелавам ви го. Следващото рали е много гадно с тея дървета и пак ще има много катастрофи :)

Link to comment
Share on other sites

Еми да,това с настройките според мен е страшно недомислено и съвсем се бяга от реалността.Ако излезе следващата версия за ПЦ,ще имаме и настройки.

Тихо с тея катастрофи:).Финландия без настройки ми къса нервите,голяма мъка ще падне

Link to comment
Share on other sites

Кога ще е следващото рали,пичове? :)

Аз я инсталнах днеска...позагрях 5-6 часа и съм готов за иекшън! :lol:

А дали някой знае...оправили ли са сайта ? И още нещо,коя версия на Хамачи ми требе или не е от значение? :)

Мерси предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля , че беше на 28.05 , следващото рали де. За Хамачито,едва ли има значение коя версия, но какъв е проблема да си сложиш последната. Предполага се ,че тя ще е най-добра.

цък и виждаш дали са оправили сайта ;)

Link to comment
Share on other sites

Хеехехе,излязоха резултатите....потресен съм.Всички след Krastnik сме дали ужасно слаби времена.Специално моето време е с 2:13:хх по-слабо от личния ми рекорд,което трябва да ви подскаже колко ужасно карах и какви катастрофи преживях.А за рали Финландия просто не знам-там основната ми цел ще е да преминавам етапите без да се врязвам челно в дървета :D МИсля си,че за две седмици ще успея да науча тънкостите на етапите и поне няма да се блъскам

Link to comment
Share on other sites

И аз съм готов вече за дозата,ама ще трябва да почакам до 28-ми ! :(

Между другото...изтеглих си Хамачи,влезнах във вашия сървър,видях ви всичките...

Кога примерно,ще може да цъкнем заедно?

Дали е възможно да поиграем преди самия шампионат,така...приятелска "среща" ? :)

И ако може,кога точно? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз след 9 съм свободен... не виждам нещо,което да ни попречи да поджъткаме заедно...още тази вечер! :)

Навитаци сте,нали? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И аз вечер съм свободен и ще се присъединя към вас, че и аз съм изключително зле на Финландия и тоя път може да се окажем преки съперници. тази вечер има мач, но от утре може да покараме.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на ггбит и като играя с някой,който е на ггбит,става и без Хамачи.Предполагам няма да има проблем.Но нищо бне ти пречи да я дръпнеш,малка е

Link to comment
Share on other sites

EGPLOVDIV с пас - 46! :)

Ама теб май те има в сървъра...както и да е! :)

ами да има ме ама понеже няколко дни подред влизам и няма никой и си помислих че става въпрос за някой друг сървър :blink: благодаря все пак

Link to comment
Share on other sites

Да остава. днеска от 20:30 съм на линия и който иска да идва да кара с мен. Сетих се да ви препоръчам да си направите отбор в шампионата. И без това сте няколко човека. Ограничението е от 3. Само ви давам идея.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Значи........ Прочетох цялата тема пробвах всичко писано но изглежда съм достатъчно тъп и не мога да се оправя сам :cry

Сега да ви кажа какво правя.....

1 Инсталнах играта от Даемон Тоолс

2 търсих крак ама нямаше

3 пробвах да я пусна и искаше да ресна компа -> реснах го

4 играта ми каза "МЕКИЯ" като излезна само долу на лентата с задачите нещо "Протектион Ерор"

5 почнах да се ровя в форума и пробвах си4ко наред -> инсталнах полиш пачаи сега иска да преместя диска в друг драйв -> както имаше едно съветче .... сложих 1 диск в ЦД-то... не стана -> сложих ДВД ... пак не стана

6 пиша тук и ви моля за хелп :cry :cry

 

EDIT::: Igrata mi trugna sega ne moga da namera ot kude da si smena ezika

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Къде се намират сейвовете , че м ивади 1 грешка и смятам да я преинсталирам , а пък не съм я допревъртял.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...