Jump to content
BulForum.com

magazini za 1 lev


Dimitar_90

Recommended Posts

Всичко идва от Китай.

Тая оптична мишка за пет лева нали се сещаш, ако те изкара повече от два дни ще е чудо ? А такова нещо като гаранция в магазин за един лев, който продава евтини китайски стоки няма.

Link to comment
Share on other sites

Всичко идва от Китай.

Тая оптична мишка за пет лева нали се сещаш, ако те изкара повече от два дни ще е чудо ? А такова нещо като гаранция в магазин за един лев, който продава евтини китайски стоки няма.

ne znam predi 1 sedmica mi izpratiha ot sofia ot nqkav magazin i raboti perfectno.(pone za sega de). :D

Link to comment
Share on other sites

В тея магазини има толкоз стока дето всъщност е по-скъпа. Примерно тиксо което в книжарниците е макс 60ст там беше 1лев :). На мен са ми интересни не заради някаква аванта, а защото има доста интересни джунджурии :).

Мишка по-добре си купи от другаде :).

Link to comment
Share on other sites

Аз не ги обичам китайските боклуци, до сега каквото китайско съм си купил после съм съжелявал. Но приятелката ми чат пат си намира разни работи от тези магазини, които наистина са добри и доста по-евтини от другаде, та не са съвсем за изхвърляне.

Link to comment
Share on other sites

Аз от там си купувам запалки супер зарибени,10 броя за 1лв,и не са някви обикновени :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Всичко е боклук - аз си купувам оттам инструменти като се наложи, ама се скапват след еднократна употреба. Сега смятам да си взема за 30-40 лв един хубав комплект и да не се занимавам повече.

Link to comment
Share on other sites

определено в тия магазини има големи боклуци ама чат пат се намират и хубави неща  :P

Съгласен съм, но хубавото е много малко, и обикновено е нещо ювелирно, което да не го бараш изобщо. Преди си спомням една мултифункционална отвертка с накрайници си взех, при първия незначителен опит да развия няколко болта, се изкривиха всички накрайници, като кашкавал! :pirate

Имал съм и други такива преживявания, и от години не съм припарвал в такъв магазин, колкото и примамливо да се струва на някои.

 

Всичко е боклук - аз си купувам оттам инструменти като се наложи, ама се скапват след еднократна употреба. Сега смятам да си взема за 30-40 лв един хубав комплект и да не се занимавам повече.

Бих казал, че всичко е абсолютно менте, направено точно колкото да излезе от магазина и парите ти да влезнат в джоба на продавача, ни повече, ни по-малко.

А това, че пише мейд ин чайна, майна, където и да е, няма абсолютно никакво значение, в Китай може да се произвеждат и добри неща, просто при нас идва само утайката, и не само от там. Китай е голяма страна, вероятността да се произвеждат боклуци за такива магазини съответно е по-голяма, а вероятността тези боклуци да се появат на нашия пазар, сещате се, приближава една заветна трицифрена стойност!

Link to comment
Share on other sites

awe hora mnogo mi e interesno magazinite "ZA 1 LEV" ot kade zarejda stoka? kvi sa tiq skladove, kvo e tva ne6to? ne 4e e koi znae kvo ama ima i mnogo qki ne6ta kato naprimer opti4na mi6ka za pc s 1godina garancia za 5 lv.  :huh:

 

Ами в тези магазинчета има найстина доста нещица , но имам чувството , че са в единични бройки :lol: :lol: т.е купуваш (примерно) панел за някакъв телефон и след като ти го купиш , те вече нямат такъв панел :lol: ...

Тъй че не им трябва много голям склад , изложили са всички неща , който имат и айдее купувай народе ;)

БТВ: в един такъв "магазин за 1 лев" продаваха уредба за 180лв :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ами тфа са ВСИЧКИ останали стоки който не са продадени и не се търсят на пазара и ги карат в тези магазини ! и всеки си вика я скибай тука кфо продават за кинта дай да си го зема ! ама тфа сигорно няма да ти потребва никога ама ти не се оплакваш щото е за кинта ! това е историята на магазините !

Link to comment
Share on other sites

Ами в тези магазинчета има найстина доста нещица , но имам чувството , че са в единични бройки  :lol:  :lol: т.е купуваш (примерно) панел за някакъв телефон и след като ти го купиш , те вече нямат такъв панел  :lol: ...

Тъй че не им трябва много голям склад , изложили са всички неща , който имат и айдее купувай народе ;)

БТВ: в един такъв "магазин за 1 лев" продаваха уредба за 180лв  :lol:  :lol:

mojebi si prav, ne vsi4ki magazin4eta mogat da badat vnositeli na stokata ot Kitai vse pak trqbva da ima nqkav sklad. :blush:

Link to comment
Share on other sites

град София,отиваш на Илиянци и си готов.Меката на боклуците.Постоянно пристигат влакове натъпкани с всякакви боклуци,които услужливо ни биват предлагани от братята с дръпнати очи на прочутия стоков базар

Link to comment
Share on other sites

Влизам в магазин "всичко за 1 лев" и гръмко виквам "На ви един лев! Дайте ми всичко!!!"

 

Или както казва баща ми - тези магазини са скритата злоба на Китай към западния свят :))

Link to comment
Share on other sites

Ne we zimat gi ot mitnicata po4ti bez pari :)))))))

Ot konfiskivani ne6ta :))))))

Tvae golqma dalavera  :))))))))

 

Има и доста долонопробни китайски стоки-всъщност те преобладават.

Link to comment
Share on other sites

Влизам в магазин "всичко за 1 лев" и гръмко виквам "На ви един лев! Дайте ми всичко!!!"

 

Или както казва баща ми - тези магазини са скритата злоба на Китай към западния свят :))

Хаха това беше яко. Не всичко е качествено, но има китайски стоки които са евтини в сравние с такива които са по-скъпи за еднаквата работа дето вършат(не говора за повечето китайски боклуци а за тези китайски стоки които наистина вършат работа).

Link to comment
Share on other sites

ot tiq magazini si kupuvam edinstveno salfetki-nosni ,suhi i mokri kurpi :excl: ni6o drugo :excl:

no mi e bolno kato vida deca/sami/ili o6e po-zle s roditeli ,da im kupuvat razni 'kozmetiki; :angry1 abe kak moje be hora?imat ne6o protiv decata si li ,kvo li :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...