Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Аз нямам претенции да съм много учен, ама в конкретния случай съгласуването става не по фактическия пол на чавето (да е живо и здраво), а по рода на съществителното "рожба"...

Сигурно е трябвало да бъде "Рожбата се е появил".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето поредният пример с прословутото "й":

Продавам оригинални LCD дисплей за NOKIA...Дисплейте са оригинални и са сьс следните цени:NOKIA: 3120c -37лв; 3250-49лв; 5000-37лв; 6120c-37лв; 6500c-41; 6500S-49; E51-37; E66-59; E71-85; N73-50; N78-59; N82-59; N85-81; N95-59; N95 8G-81; N96-81; посочените дисплей стават и за някои други модели просто трябва да бадат сравнени по парт номер.

Винаги ми е било чудно как тези, които допускат тази драстична грешка (а те никак не са малко на брой), правят разликата, когато говорят за "1 бр. дисплей" и "много дисплеи", при положение, че и в двата случая ползват "й"-то. :confused

 

Btw, чудя се защо тази тема е тук, а не в "Others" например...дали да не я преместя... ;)

може би защото в Others има няколко теми с това или много много сходно съдържание и тематика. ама карай да върви...

 

Ами освен като ми остане малко време да взема да се поразтърся и да ги обединя в една...ако има някакъв смисъл де.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Btw, чудя се защо тази тема е тук, а не в "Others" например...дали да не я преместя... ;)

 

може би защото в Others има няколко теми с това или много много сходно съдържание и тематика. ама карай да върви...

Link to comment
Share on other sites

които търси намира ако питаш мен си намери някои стар рападжия и ще те научи на частни начала ако иска да се научиш да играеш горе аз мога да те науча да станеш един от наи добрите в българия защото аз бях такъв но едно време но мога да ти покажа всичко макар че вече не играя приятел имам няколко пъви и втори места от републикански състезания

 

този му е втория пост. прилича на поема от Луис Бонюел и Салвадор Дали.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Тъи като аз съм малко или много наясно с не6тата и по цял ден се 4епкам и се 4удя как да ми тръгна малко пове4е колата и какво да направа за мога да настигна някои на които при драг съм му бил между вратите и ми трябва мн малко за да го мина.. това което колегата предлага е мн просто и елементарно на пръв поглед..

 

и т.н. в този стил

 

Леле колко е трудно да се натисне Ч и Ш - толкова е голяма тая клавиатура че намиране нямат сигурно... ако така кара и колата си - пази боже... за съжаление май колата я кара още по-безумно съдейки по поста му...

Link to comment
Share on other sites

чакаи бе отворен?! кво зна4и това?! това нали е подфорум за работа нали от работата се вадят пари? обясни ми каква е разликата между това да предлага6 работа и да си предлага6 уменията? ако пи6а водопроводни услуги пак ли 6те земе6 да лае6? Българска работа и слет 500 години няма да се оправим секи гледа да натиска другия на доло вместо да си помагаме . 6те ди дам простия пример 6том 6те говорим за пари.. нали примерно утре 6те ти се развали колата и ако иде6 в големия сервиз 6те ти искат примерно 200 лв да ти я оправят а ако доиде6 при мен 6те ти сикам 100 са съ6тата работа кажи ми има ли смисъл да влиза6 двоино и да ги дава6 тия пари на вятъра?Нали за това има форуми нали за това е интернер (за обмяна на информаци) кво толкова съм направил нито рекламирам сервиз нито ни6то просто казвам какви способности имам и ако някои искамига да му помогна без да му казвам кусми4ни суми за елементарни работи кво толкова ве4е?

djadomraz, всичко негово е бисер!

Link to comment
Share on other sites

като сме тръгнали за този образ да говорим:

 

преди мясец 2 да не и пове4е на филипово бяха закарали един зил с кран зад кабината бе6е 131 с камазов двг 2 дифа оба4е е мн голям има зна4ение на къв камион 6те го слага6 ако ти вър6и работа иди и го жи6 ао не са го нарязали мангалите бе6е одавна ... ина4е 6те го земе6 за жълти стотинки те не знаят кое коло струва аиде касмет
Link to comment
Share on other sites

Ми незнам, лепиш ми някви "закачки", търсеш ми пудели, изкарвал си повече от мен, изтъкваш се нещо, внимание ли търсиш?

Не мислих за друго, даже не съм целял да го изкарам в лошият смисъл, ама трябва да изкарваш повече от мен, по твой предишни исказвания, за това ми поръчай една, за почерпката просто.

Нямал намерение да се занимава човека, ама не е спрял да ми опява какъв съм бил и какво съм харесвал, ела да ми кажеш и как да си правя кафето сутрин.

От страни звучиш надменно човек, замисли се малко, т'ва е форум бе батка, не мерило за *каквото и да е* ако ме разбираш.

Бог да те пожали за грешните думи дете мое, амин!

 

Но цомент.

Link to comment
Share on other sites

Аз като му гледам афишите на тоя гей Миро и все се чудя никой ли не вижда каква дивотия е изписана на тях:

 

оМИРОтворен

 

а прочетете сега само малките буквички... Разбирам, че са се опитали да направят игра на думи от името му и името на албума, ама са се наиграли направо. Ако съм него бих си преразгледал отношенията с копирайтърите си.. освен пък ако не си го е съчинил сам и нарочно...

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък е интересно името на албума независимо кой го е измислил...

Link to comment
Share on other sites

цини 50лв на парче

Много за УБИСЦИНИХЪ тия стоки

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

дарца е лудница към него предлагам 3 комплекта стрелички+аксесуари към тях както и кожено калъфче.
:laughing:
Link to comment
Share on other sites

Протест

 

 

Ловно Рибарско Сдружение Съединение ВИ кани на протестен Митинг срещу безобразията

по новия закон за ловът и опазване на дивеча който ще се проведе на 25.05.2009г на площадът

в град Съединение(снимката горе в дясно) от 09:30 часа сутринта.

Горещи телефони: 0898 522323

0888 762257

0888 617617

 

Целта на протеста е да се покаже несъгласието,ни със платнешкия обир на нововъведения закон от Националното Ловно Рибарско Сдружение (НЛРС) с което цели да ликвидира осемдесет сдружения на територията на цяла България,сдружения които са доказали,че могат да съществуват,притежават материални бази и са акумулирали парични средства,солидни парични средства и поемат цялата отговорност по подръжката им.

Със новия си закон цели всичко постигнато от дедите ни,всичко правено на собствени начала с много труд и лични финансови средства от хора които искат да облагородат лова и опазването на дивеча и всичко това да премине в ръцете на НЛРС и да се командва от двадесет човека,който ще усвояват абсолютно всички приходи и ще отказват прозрачност при тяхното използване,напрактика няма сведения къде потъват средствата ни!

В момента,нашата структура,структурата на Ловно Рибарско Сдружение Съединение ОТГОВАРЯ на всички изисквания на новия закон и въпреки това НЛРС постъпва антиевропейски и отказва да регистрира сдружението ни.

 

До преди пет години,когато Ловно Сдружение Съединение е било под опеката на пловдиското,не са били наливани абсолютно никакви средства за подхранване и разселване на дивеча,дори се опитва и успява да заграби и постави ръка на имущество което е строено на собствени начала,от дедите ни,строено с цел за по благоприятна,отпочиваща и удобна обстановка за самия ловец от сдружението,както и за всеки ловец от всяка една част България.

Но след отделянето от пловдивското сдружение финансите се наливат по предназначение,инвестира се в разселване и подхранване на дивеч,чакала,хранилки,дори може би съединенското сдружение е единственото което за тези пет години е разселило осемдесет Елен Лопатар,само за 2009г са разселени петнадесет броя Лопатар,а НЛРС не е разселил дори и половин бройка.Задружната работа довежда огромна наличност на дивеч и буквално завиране на водата от риба на 9-те язовира на територията на Ловно Рибарско Сдружение Съединение.Взаимотношенията на ловците в сдружението са отлични,хората се разбират демократично и липса на всякаква интрига

 

Заповядайте на протеста,нека запазим цялоста на тази процъфтяваща институция НЕОПЕТНЕНА,нека всеки истински и отговорен ловец който чуства,че има силата,да вземе в ръце обстоятелствата и да ги промени към разцвет,да заповяда!!!

Протестът е абсолютно законен и за него са осведомени съответните инстанций!!!

 

Е как на така написана информация може да се гледа сериозно...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Намерих го преди Midex да го пльосне тука - ето да му се радваме всички:

 

Добре е хора преди месец или два даваха един филм ще разкажа малко от него.

Първо да кажа че мисля че се казва Анжелика но не съм на 100 % сигорен а и никаде не мога да го намеря.

Преди Да почене филма Излязаха някви надписи - Euro Production.

Действието се развива в Франзия париж около 2000 година.

Парижанин е затънал до гуша в дългове.

Дължи пари на цял париж както се казва дори го заплашваха по следния начин ако не върне парите до ще го пуснат от Айфиловата кула.

А те се и побваха ама Главния герои Незнам как се казваше едвам успя да ги разобеди да не го пускат щото един кораф от охраната на гангстера държеше за кръката главияна герой с главата на доло от Айфиловата кула.

А преди това 3 ма още щяха да го заколят ама и тях успя да разобеди и му дадаха и те 1 ден отсрочка.

Пробва да го затворят в близктото районно ама и там с неуспех.

Последният му вариант беше в американското посолството щото явно имал американско гражданство обаче и там тшак.

Та отиде да се самообива обаче там пък една мноо корава пу.ка.

Мисля че трябва да сте се сетили за филма ако се сетите пишете нещо.

Тоя филм сигорно около 100 тина и повече човека им го разказвам ама незнаят как се казва точно те даже не са го гледали това е от мен чао.

 

 

Модератор: Уникален пост! Направо все едно, че вече съм гледал филма. Имаме си закарфичена тема за такъв тип въпроси - огледай се по-горе!

 

Темата е тази: https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=79681

 

Според мен този заслужава да обере всички медали от тази и идната година :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен този заслужава да обере всички медали от тази и идната година :lol:

Мдам, позволих си да едитна поста на Antares, защото това просто е уникално и без грам съмнение в каквито и да било задкулисни игри на журито, печели голямата награда! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...