Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

9 hours ago, Antares said:

Сънувах, че на шега кандидатствам в конкурс по програма за развитие на животновъдството от ЕС и печеля десет агнета, които ми ги разтоварват от един камион и се чудя дали пазя някъде телефона на Виден, че да го питам к'во аджеба да ги правя :lol:

Бахахаха, сигурен ли си, че си спрял тревата? Аз понякога сънувам подобни глупости, когато комшиите ме опушат пасивно. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Godfather said:

Бахахаха, сигурен ли си, че си спрял тревата? Аз понякога сънувам подобни глупости, когато комшиите ме опушат пасивно. :lol: :rofl:

Абе... снощи за сефте спах на отворен прозорец, па съм на втория етаж, знам ли кво са пушили под терасата ми кварталните гамени :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тая нощ сънувах, че Виден е започнал пак да пише във форума, напсувал ни е всичките във всички теми, и си е тръгнал. Беше направил и едно ASCII творение с два висящи крака, сякаш на обесен човек. Заплашително беше.

 

Нещо ей такова, но ходилата сочеха надолу, сякаш висяха:

 

X              X

X              X

X              X 

X              X
X              X

PPP         PPP

 

:D 

Link to comment
Share on other sites

Бахти... Щом го сънуваш чак, значи много трябва да те е страх. Или много трябва да си падаш по него.

 

 

П.п. Това и в двата случая е много извратено, Ангеле!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сънувах, че ми се обаждат да ми съобщят, че съм избран за заместник министър. Паркирам ръждясалото си беемве, влизам в залата небръснат, невчесан (демек, както ме знаете) и по дънки, на входа охраната ме спира, пусна ме, след като се представих и влезах в някаква зала, пълна с обръснати и вчесани костюмари, някакъв държи клетва, сядам, в един момент дойде някаква откровена мутра (с костюм) и каза:
- Хайде сега да организираме едно пътешествие - през дъжд, през сняг и да ходим да пием ракия.
В залата настъпиха бурни аплодисменти. Събудих се небръснат, невчесан и неминистър...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...