Jump to content
BulForum.com

µTorrent


Teddy-King

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Само че.. има бъг-че :) Лимитирането на трафика е леко бъгаво..

Лимитираш.. слагаш си го долу в tray-а.. и си споко..

и след 2 часа нямаш нет, защото си си минал ъплоад лимита :D

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, и на мен ми се случи нещо подобно (макар да не съм сигурен точно каква е причината). Гледам аз, че в тракерите има цял куп сийдъри на торентите, дето ги дърпам, а uTorrent не може да се конектне с нито един. За щастие всичко се оправи лесно, само рестартирах програмата и почна да дърпа като за световно.

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Излязла е последната бета версия..

Ето го линк-а http://www.utorrent.com/download/beta/utor...a-build-432.exe

Бъг-а с лимитирането на трафика е оправен, сложена е нова иконка в tray-а, както и е променен леко интерфейса.. малко по шарен е :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hora ni6to ne razbiram ot torrent ? izteglih si taq programa ? sega iskam da si izteliq edin fail kakvo da napravq ?!?!?

 

TOZI

ами просто кликваш върху фаила с разширение torrent и програмата почва да сваля...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Абе защо докато свалям с Юторента нета ми се забавя страшно много. Скоро не съм пробвал с друг торент клиент, ама май и с друг ще е така. На "достъпна" тарифа съм свалям с 43-45к, качвам с 15-16к.

Проблема с бавния интернет възниква само когато свалям торенти, ако си свалям нормално от сайт сичко е на 6.

Искам да питам дали и при вас е така и дали може някак си да се оправи щото всеки път когато искам да отворя сайт трябва да спитам Юторента :)

Link to comment
Share on other sites

Абе защо докато свалям с Юторента нета ми се забавя страшно много. Скоро не съм пробвал с друг торент клиент, ама май и с друг ще е така. На "достъпна" тарифа съм свалям с 43-45к, качвам с 15-16к.

Проблема с бавния интернет възниква само когато свалям торенти, ако си свалям нормално от сайт сичко е на 6.

Искам да питам дали и при вас е така и дали може някак си да се оправи щото всеки път когато искам да отворя сайт трябва да спитам Юторента :)

Аз като свалям от някой натоварен сървър като дата.бг например и като се създадат 30 коненкции +/- 10 и забравям за браузване. Дори и ограничаване на даун лимитане помага. И все пак можеше да проучиш проблема, при кои сървъри и при какви/колко пиъри се появява, и тогава да снесеш повече инфо като питаш.

Link to comment
Share on other sites

Аз като свалям от някой натоварен сървър като дата.бг например и като се създадат 30 коненкции +/- 10 и забравям за браузване. Дори и ограничаване на даун лимитане помага. И все пак можеше да проучиш проблема, при кои сървъри и при какви/колко пиъри се появява, и тогава да снесеш повече инфо като питаш.

Оправих се. проблема беше както liquid каза конекциите. глупавото е че бяха само тези за ъплоуда. при доунлоад си бяха добре. Мерси много :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мене ме кефи.Супер лека, без бъгове и крашове.Опростен интерфейс за мене лично и всичко е яко.Най-важното е, че върши работа и при това е супер лека B)

 

ГГБит имат ли тракер?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам един проблем с уторент !

Бях с версия 1.4.0.2 бета и си работеше нормално и след като оставих уторента да работи цяла нощ и бта ми го спрял към сутринта , след това включих компютъра и от тогава , когато уторрента е включен започна да бави ужасно много !

След това инсталирах най-новата версия и пак същият проблем ... за момент , когато отворя папка или нещо друго CPU-то ми скача много и за около 10 секунди компютъра неможе да потегли нормално !

Може ли това да се дължи на проблемите с хард диска , които преди не ми създаваха пречки !

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем с уторент !

Бях с версия 1.4.0.2 бета и си работеше нормално и след като оставих уторента да работи цяла нощ и бта ми го спрял към сутринта , след това включих компютъра и от тогава , когато уторрента е включен започна да бави ужасно много !

След това инсталирах най-новата версия и пак същият проблем ... за момент , когато отворя папка или нещо друго CPU-то ми скача много и за около 10 секунди компютъра неможе да потегли нормално !

Може ли това да се дължи на проблемите с хард диска , които преди не ми създаваха пречки !

mi otvori Task Manager i vij koi process to4i CPU i RAM

a i ne e zle da update-nesh versiqta na utorrent ;)

Link to comment
Share on other sites

Чудното беше това , че всеки път като пусна таск менаджера и изведнъж се оправя ! Сега нямам този проблем ! Оправи се след като свалих един торент ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Натисни диез # горе и то трябва да ги сортира. По принцип като вкарваш нови задачи си се подреждат по ред на вкарване, а не по азбучен.

Link to comment
Share on other sites

btnet.gif

От сайта http://www.utorrent.com/ можете да си свалите торент клиента µTorrent, който е със скромните размери от 105К (липсва дори инсталация), използва по-малко от 6МВ от процесора, а в същото време ми се вижда доста стабилен и пълен с функцийки.

Разгледайте го и си кажете мнението!

А ако някой вече го познава по-добре, нека сподели мнението си за него и защо го използва (или защо не го използва)!

 

 

От близо 6 месеца го използвам. Перфектен е ... малък, удобен, без излишни опции, почти не иска системни ресурси, безплатен е :) и от както съм с него нямам никакви проблеми с торентите (старите клиенти не издържаха ... твърде много uptime държа :) (мразя да рестартирам компа ... да не говорим пък за изключване)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Имам един проблем с уторент !

Бях с версия 1.4.0.2 бета и си работеше нормално и след като оставих уторента да работи цяла нощ и бта ми го спрял към сутринта , след това включих компютъра и от тогава , когато уторрента е включен започна да бави ужасно много !

След това инсталирах най-новата версия и пак същият проблем ... за момент , когато отворя папка или нещо друго CPU-то ми скача много и за около 10 секунди компютъра неможе да потегли нормално !

Може ли това да се дължи на проблемите с хард диска , които преди не ми създаваха пречки !

ами програмката си чеква несвалените торенти и е нормално да ти лагва ако имаш закачени големи торенти които не са комплитнати, използвай опциата форсе старт, но пак е необходимо нормално да се изключи програмата или компютъра, ако си рестартнал пренудително пак ще има чекване на несвалените торенти

Link to comment
Share on other sites

Момчета, има ли възножност да прехвърля торентите от БитСпирита директно в уТорента и да почна да ги сийдвам, без да ги тегля на ново?

 

Освен това имам една оранжева удивителна одлу, където пшоказва общата скорост за сваляне и качване. Пише ми "not conectable! A firewall/router is limiting your network traffic. You need to open up a port so other can connect to you"... Как да го махан това нещо?

 

 

EDIT:ОПравих се! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...