Jump to content
BulForum.com

Oneplus One


Godfather

Recommended Posts

Как става това? Мога ли и аз да си го направя без да прецакам системата генерално?

Ти с Oneplus One ли си? Трябва да си получил съобщение за нов ъпдейт в нотификейшън бара. Можеш и ръчно да отидеш на Settings->About phone->System updates и там да му цъкнеш ръчно да провери за ъпдейт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Ти с Oneplus One ли си? Трябва да си получил съобщение за нов ъпдейт в нотификейшън бара. Можеш и ръчно да отидеш на Settings->About phone->System updates и там да му цъкнеш ръчно да провери за ъпдейт.

Мдаа. Така стана на сутринта. 500 и няколко мегабайта беше. Само, че е ужасно бяло. Преди беше по-добре. Отключването го направиха в противоположна посока, но пък май е една идея по-бърз. Ще го видим :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа. Така стана на сутринта. 500 и няколко мегабайта беше. Само, че е ужасно бяло. Преди беше по-добре. Отключването го направиха в противоположна посока, но пък май е една идея по-бърз. Ще го видим :)

Цветовата гама може да се промени като смениш темата. По подразбиране са само две теми - Андроидската и тази на Cyanogenmod, но можеш да си напазаруваш допълнително теми (предполагам може да има и безплатни, но не съм се заглеждал).

Link to comment
Share on other sites

И аз въобще не съм се занимавал нещо да го модвам. Не ми пука много, много. Ще го видя, но общо взето не съм от най-капризните потребители.

Link to comment
Share on other sites

Аз не издържах на чакането за ОТА и си го инсталирах ръчно още преди 2-3 седмици. След това само дойде довършителен ъпдейт, който добавя и OK Oneplus, но нещо не можахме да се разберем с него. Явно не говорим на един и същ език...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баси, с новия Лолипоп ъпдейт телефона ми изкара четири пълни дни с едно зареждане! За уточнение, телефона ми през деня се използва безкомпромисно - корпоративния ми имейл е качен и конфигуриран, като на практика преглеждам почти всяко съобщение от стотиците които получавам ежедневно. :)

Link to comment
Share on other sites

При мен мисля, че батерията пада по-бързо. Ако пиша с някой на който и да месинджър батерията пада с процент на всеки няколко минути(2, 3). Не знам дали има вариант да съм я прецакал, че се случва сега много да му ползвам там навигации и работи и бая седи на зарядно

Link to comment
Share on other sites

И моята така пада на Нексуса с по-малка батерия.. Кръстника има някаква космическа технология в неговия.

 

Godfather, дай скрийншот на екранчето за бстерията и на този за дисплея, който показва Screen on времето. Плс.

Link to comment
Share on other sites

И моята така пада на Нексуса с по-малка батерия.. Кръстника има някаква космическа технология в неговия.

 

Godfather, дай скрийншот на екранчето за бстерията и на този за дисплея, който показва Screen on времето. Плс.

Току-що го извадих от зарядното, защото го бях оставил цяла нощ да се зарежда и в момента няма нищо в статистика (явно при зареждане затрива старите неща, защото показва 100% - Battery usage data isn't available).

Аз месинджъри не ползвам, основно корпоративен мейл - Outlook клиента на M$.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Получих покана да си купя OnePlus Two, която няма да използвам. Някой ако я иска, мога да му я предотстъпя. Важи 24 часа от сега.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...