Jump to content
BulForum.com

SMS


Stil_L

Recommended Posts

Трябва ми работещ сайт или програма с която да пращам смс-и към оператора О2 .. преди не веднъж съм попадал на такива сайтове но ся като преглеждам никой вече не работи .. някой да има представа дали няма нещо такова защото гоогле не ми помогна особено .. само в сайта на О2 си работят но там трябва да си абонат така че и това не е вариант

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
  • 4 months later...

А някой знае ли сайт от който да може да се пращат смс-и до Йордания, че ot cellebrum не иска да ги праща, а в смс-бг я няма изобщо в списъка. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Аре някои спешно да помогне търся си саитче което да може да праща SMS-и до Англия без проблемче диря в гугъла ама нещо неми излиза касмета

предварително мерсаш

Link to comment
Share on other sites

аз имам едно предложение.. значи слагаш си една програмка Yahoo! Widget Engine (бачка също с Google Gadgets) от сайта на яху (гугъл респективно) си я дърпаш.. и после цъкаш на тоя линк CallWave и си дърпаш тая хава.. като пач се явява.. регистрираш се, иска ти мейла и номера (дай си истинския!) и си готов.

имаш право на 5 смс-а на ден към всички - мтел, глобул и вивател, барабар с всички страни и оператори. работи без проблем. аз съм на вивател и си пращам редовно и съм доволен.. няма реклами, пък като пратиш смс получателя вижда твоя номер.. яка е хавата

Link to comment
Share on other sites

аз имам едно предложение.. значи слагаш си една програмка Yahoo! Widget Engine (бачка също с Google Gadgets) от сайта на яху (гугъл респективно) си я дърпаш.. и после цъкаш на тоя линк CallWave и си дърпаш тая хава.. като пач се явява.. регистрираш се, иска ти мейла и номера (дай си истинския!) и си готов.

имаш право на 5 смс-а на ден към всички - мтел, глобул и вивател, барабар с всички страни и оператори. работи без проблем. аз съм на вивател и си пращам редовно и съм доволен.. няма реклами, пък като пратиш смс получателя вижда твоя номер.. яка е хавата

Пичага тов е много яко .МЕРСИ голям да пораснеш. :punk :rulez:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
аз имам едно предложение.. значи слагаш си една програмка Yahoo! Widget Engine (бачка също с Google Gadgets) от сайта на яху (гугъл респективно) си я дърпаш.. и после цъкаш на тоя линк CallWave и си дърпаш тая хава.. като пач се явява.. регистрираш се, иска ти мейла и номера (дай си истинския!) и си готов.

имаш право на 5 смс-а на ден към всички - мтел, глобул и вивател, барабар с всички страни и оператори. работи без проблем. аз съм на вивател и си пращам редовно и съм доволен.. няма реклами, пък като пратиш смс получателя вижда твоя номер.. яка е хавата

на мен пък ми дава Sorry, but our survices are currently not avialable in your area :(

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е писано, преди това, но не ми се търси, а и незнаех за съществуването на тая тема, та wadja.com праща смси до всички

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...