Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Казвам, каквото имам да казвам: Аз съм за Унгария и Турция засега,ама не съм слушал всички песни, а и повечето са тъпи. Норвегия е яка горе-долу.

Link to comment
Share on other sites

Ми дай някакъв линк де. Кои песни ще са там. Кои певци...

Просто си пусни БНТ сега:)След малко са Кафе :P

Има ги и в Япония.

Link to comment
Share on other sites

Браво Орлине :punk Добре се справиха.. :)

 

 

Песента "Lorrain", която бе избрана да представя страната ни след съмнения за купен вот на националния конкурс, вече е влязла в класациите на различни европейски държави, между които Русия и Гърция, съобщават продуцентите на "Каффе".

 

Междувременно публикация в германския в. "Ди Велт" проследява подбора на песните на местно ниво, като пише: "Корупция, скандали, бой - Евровизия е напълно балканизирана", информира днес "24 часа".

 

Всичко започна с изявата на Слави Трифонов в България - той обвини конкурентите си от момчешката група "Каффе", че по нечестен начин са набрали повече гласове и победата им е вече предизвестена, разказва немското издание.

 

В конкурса участват доста песни с етнозвучене, но подобно обвинение не може да се отправи към българите, които звучат като "бойгрупа" от световен мащаб, коментира "Ди Велт", но заключава:

 

"Въпреки това тя едва ли има шансове, защото с нея се състезават певци на етноденс, родени далеч от страните, които ги изпращат в Киев като свои представители."

Link to comment
Share on other sites

Elena Paparizou - My number one

На мен тази ми хареса най-много. Нашите дано по-бързо да се прибират да не ни излагат много.

Много блудкава песен:)

Чакам резултатите.

Link to comment
Share on other sites

Молдова и Румъния на финал :sick

Еее поне частично и ние сме там..само,че сме под името Македония..

АХАХХААХ..и Хърватска...само нас ли ни няма бе :angry:

Link to comment
Share on other sites

Няма ни я... :( А имаше доста по-тъпи....ай да не ги цитирам......

Едит: Сега Слави сигурно си умира от кеф... :devil

Link to comment
Share on other sites

Няма ни я... :(  А имаше доста по-тъпи....ай да не ги цитирам......

Едит: Сега Слави сигурно си умира от кеф... :devil

 

по-скоро от яд трябва да умира, защото щеше да се класира ако беше там.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истинарта най-много ми харесаха унгария и швейцария, не че ще ги слушам, но най- добре като че ли им бяха песните. А онея двамата (забравих им държавата) брата и сестрата след нашта леблебия, брат и беше точно като Диян от Стар Академи. Кълчи че се като побъркан епилептик и си мисл;и че танцува добре. :D И защо гърция, турция и другите по-известни страни отиват директно на финала или нещо аз не съм разбрал. Нали утре ще бъде. Или пак съм изпуснал нещо. То от тях имаше по-хубави песни. Да не са били вчера. :) А нашите се изложиха направо като продавачи на семки. С никакъв хъс не пяха и беше много блудкаво. А за македонеца направо не повярвах че е отишъл на финал. Толкова ми беше смешен. Тея жени така ги беше облякъл в някви комбинизончета, пък и той беше в едни дрехи втора употреба... :)

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истинарта най-много ми харесаха унгария и швейцария, не че ще ги слушам, но най- добре като че ли им бяха песните. А онея двамата (забравих им държавата) брата и сестрата след нашта леблебия, брат и беше точно като Диян от Стар Академи. Кълчи че се като побъркан епилептик и си мисл;и че танцува добре. :D И защо гърция, турция и другите по-известни страни отиват директно на финала или нещо аз не съм разбрал. Нали утре ще бъде. Или пак съм изпуснал нещо. То от тях имаше по-хубави песни.  Да не са били вчера. :) А нашите се изложиха направо като продавачи на семки. С никакъв хъс не пяха и беше много блудкаво. А за македонеца направо не повярвах че е отишъл на финал. Толкова ми беше смешен. Тея жени така ги беше облякъл в някви комбинизончета, пък и той беше в едни дрехи втора употреба... :)

Братът и сестрата бяха от Дания и бяха супер зле:) Хърватска също бяха зле. Най ми харесаха Унгария и Норвегия на мен. Кафе бяха супер посредствени.

За Финала са се класирали по право държавите, чиито представители са били в Топ 10 на конкурса миналата година (Сред тях Гърция, Турция, Малта, Сърбия, Босна, Албания и др.) , както и 4те най-големи държави (Англия, Франция,Испания и Германия). С вчерашните 10 финалисти стават общо 24 финалисти:) Финалът е в събота вечерта мисля.

Link to comment
Share on other sites

Гледах само първите 5-6 и повърнах 3-4 пъти...супер мазня и тъпня... От тия, които видях, само молдовците направиха нещо малко по-различно... Аз съм за тях.

Link to comment
Share on other sites

имаше само 2 яки песни-на ванила нинджа,които не знам коя държава представяха и на молдовците.Наште бяха...и всички бяха супер облечени,само наште като пълни селяни.Този Орлин трябваше да се мръдне малко,а не да стой статичен като статуя и да дига ръката като естраден певец от средата на 80-те :sick Радвам се,че не продължиха.

Link to comment
Share on other sites

Браво на унгарското изпълнение, а и певицата изглежда много добре наистина. Ех, защо и нашите не се явиха с подобна фолклорна песен, ама с тая крадена тъпня:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...