Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Първият е в момента, в който бе "дръпнат" онзи наркоман през прозореца. Ако на второто му викаш "неубедителен напън" явно не ти е познат оригинала.
Че това първото не е куршумно време, а най-прости забавени кадри. Щом играта има претенции, че е въвела този ефект, значи са се изложили тотално с филма, две сцени, като една изобщо не е това, а втората беше смях в залата. Че то научнопопулярните филми на ВВС има повече и по-добре изпипани куршумни времена Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Последно време много рядко сядам да гледам филми дори и да седна немога да намеря филм , който да ме грабне . Последния , който гледах с голям зор беше No Country for Old Men (2007) User Rating: 8.3/10 138,639 votes Top 250: #86 като видях рейтинга си казах ти ще си . Уви не беше първия път заспах на 27мин втория го догледах с голям зор и накрая на филма седях така :blink: вдигнах равнодушно раменете и пак легнах и заспах . Може да не съм схванал смисъла или тръпката на филма и почвам да се чудя дали не ми има нещо ? Ще пробвам с някой друг филм дано да има ефект ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новият Бонд в Лъкито. Не знам филма ли да плюя повече или киното. И кога най-сетне някой ще вземе да застреля Даниел Крейг, за да наемат друг за тази роля. Искам Крисчън Бейл :love

Link to comment
Share on other sites

Г-н Крейг е перфектен за ролята.Има уникален 60-тарски вид.Не виждам какво друго му трябва.Не е префърцунен гей.Колкото до Бейл, няма шанс след като се хвана с BATMAN франчайза според мен.

 

А за кино - дигиталната прожекция( НЕ 3-Д ) е уникална във Фламинго.Картината е просто страхотна.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Г-н Крейг е перфектен за ролята.Има уникален 60-тарски вид.Не виждам какво друго му трябва.Не е префърцунен гей.

Ами ако погледнеш назад във времето и предните епизоди на Бонд ще разбереш какво му липсва и на Крейг, и на филма. Бонд е един конкретен типаж мъж, на който отговарят всички актьори учасвали до момента, освен Крейг. За мен идеалният беше Пиърс Броснан. Той олицетворява всичко, което се очаква от героя. И не е префърцунен гей.

Link to comment
Share on other sites

С това приключи спора.Той( Броснан ) почти съсипа франчайза и героя.Истинския Бонд...този който искам да гледам е малко по-хард версия на О'Конъри, а Крейг е точно това.Още в Мюнхен си личеше, че му пасват 60-те и 70-те идеално като поведение и стил.А това, че всички актьори до сега отговаряли на Бонд стандарта...не благодаря.Тимъти Далтън си беше откровена грешка, както и Муур, но всякакви хора всякакви мнения.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

...

Съгласен съм за Хитмен и съм си много доволен от филма.По-нестандартен е от другите и самата история е някак си по "отворена" и очакваш неочакваното.Добри размисли вкарва героя :) Абе филма 8/10 му давам а според мен доста хора не го оценяват правилно но това си е само мое мнение...

А иначе напоследък нещо неможе ме грабнат други филми :(Като изключим няколко сериала но тва е друга тема :)

Link to comment
Share on other sites

Какъв Хитмен, какви 5 лева???

 

-------------------------

 

WILD HOGS - изключително тъп, плосък филм. Забавление стил 1988, като всичко над 16 и под 60 ще изпада от скука. Как са се снимали толкова известни актьори в тая боза не знам...

Link to comment
Share on other sites

Max Payne. Еми не ми хареса. Нищо особено като история, нито като изпълнение. Поредното ченге, отмъщаващо за избито семейство. Новото са някви хвъркати, дето трябва да минат за валкирии.

Link to comment
Share on other sites

DISASTER MOVIE

 

Пазете се! УНИКАЛНА ПРОСТОТИЯ!!!

 

От години не се бе случвало да спра филм... Авторите са за линч

Мдам, едвам издържахме първите 10 мин. от началото и го спряхме.

Link to comment
Share on other sites

DISASTER MOVIE

 

Пазете се! УНИКАЛНА ПРОСТОТИЯ!!!

 

От години не се бе случвало да спра филм... Авторите са за линч

IMDB User Rating: 1.3/10 При такава оценка какво очакваше ми е интересно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не може да очакваш нещо сносно от такъв филм, просто не може. Аз го гледах с нагласата, че ще е пълна идиотщина и простотия и ми хареса :) По принцип съм фен на всякакви дебилни и гавърски изпълнения от рода на Not Another Teen Movie, Meet the Spartans и бла-бла-бла.

 

П.С. Най-добрият "гавър" за мен е Silence of the Hams! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

DISASTER MOVIE

 

Пазете се! УНИКАЛНА ПРОСТОТИЯ!!!

 

От години не се бе случвало да спра филм... Авторите са за линч

че е тъп е тъп

ама на доста места просто си умрях от смях ROLF :lol:

Link to comment
Share on other sites

IMDB User Rating: 1.3/10 При такава оценка какво очакваше ми е интересно :lol:

Тия дето ги правят филмите от тая поредица трябва да бъдат убити с камъни ве. :wacko: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Transporter 3 - официално в под No. 1 в класацията ми най-тъп филм.То бива, бива простотия и слагачество за реклама на Ауди и Нокия ама не се трае.Искате да бутнете стена?!А8!Искате да се гмуркате в язовир и после да карате до вас( след като спаднете гумите )?!А8!

Да не отваряме приказка за диалозите.Тотално нелогични и безмислени.Главната героиня...обичате лунички?Даже и на вас няма да ви хареса.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Transporter 3 - официално в под No. 1 в класацията ми най-тъп филм.То бива, бива простотия и слагачество за реклама на Ауди и Нокия ама не се трае.Искате да бутнете стена?!А8!Искате да се гмуркате в язовир и после да карате до вас( след като спаднете гумите )?!А8!

Да не отваряме приказка за диалозите.Тотално нелогични и безмислени.Главната героиня...обичате лунички?Даже и на вас няма да ви хареса.

 

Още един вот за транспортера...щом видях сцената, в която главният герой само с 1 ритник счупи стъклото на колата си.В следващия кадър стъклото си беше на мястото и около милион куршуми не успяха да го бутнат, да не говорим за абсурдните бой-сцени, чиято единствена идея е да покажат колко напомпан е главният герой, който притежава свръх бързина, свръх сила...абе супермен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Денят, в който земята спря да се върти.Да, ама не.Имало не знам си кви путки майни, дето те карали да се замисляш...Като ще се замисляш за екологията, гледай Анимал Планет.Филма е повече от боза, повърня и свинщина, омесени с идиотия, в едно.Киану Риивс не значи, че филмът е добър.

Link to comment
Share on other sites

Transporter 3 - официално в под No. 1 в класацията ми най-тъп филм.То бива, бива простотия и слагачество за реклама на Ауди и Нокия ама не се трае.Искате да бутнете стена?!А8!Искате да се гмуркате в язовир и после да карате до вас( след като спаднете гумите )?!А8!

Да не отваряме приказка за диалозите.Тотално нелогични и безмислени.Главната героиня...обичате лунички?Даже и на вас няма да ви хареса.

Много ми е чудно откъде успяха да я намерят тази....Сигурни е преспала с щефа на продукцията.

Link to comment
Share on other sites

ALIEN RAIDERS

 

Пазете си нервите от тази боза... Страшно слаб филм, макар замисъла де не е лош...

 

BLINDNESS

 

Ужасно дълъг, протяжен... и преди всичко... ТЪП. Цялата му идея се състои в едно изречение, споменато в края на филма, когато вече ти е дошло да се обесиш от скука...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...