Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

30 Rock, Arrested Development, Californication, Eureka, Seinfeld, The New Adventures of Old Christine, Black Books, 3rd Rock from the Sun, Studio 60 On The Sunset Strip, Blackadder, Fawlty Towers, Yes Minister, Yes, Prime Minister.

Забавни, но не чисто комедийни - In Plain Sight, Life, Women's Murder Club.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Препоръчайте ми някой комедиен сериал... освен two and a half men, the war at home, how i meet your mother, everybody hates chris, friends... ако се сещате за някой - кажете :bgrin:

weeds, my name is earl, back to you, reaper, my boys, psych

а ако харесваш анимации - the simpsons, futurama, southpark, даже и family guy

Link to comment
Share on other sites

никой не е написъл един от най-големите сериали - that's 70's show :punk

 

продуценти са му бони и тери търнър - същите, които са направили на гости на третата планета ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Psych да, мн кефи! Burn Notice и Fringe ги зяпах като бях на чужбина и много ме накефиха също. Сега си свалям Burn, ама като тръгвах беше премиерата тъкмо на 1вия епизод на Fringe, та някой гледа ли го и да ми каже дали се е получил по-нататъка или не?

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички налични епизоди на Fringe и не спирам да се питам дали е възможно да има по-клиширан и плосък сериал. Как пък на милимунда не мръднаха от стереотипите.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички налични епизоди на Fringe и не спирам да се питам дали е възможно да има по-клиширан и плосък сериал. Как пък на милимунда не мръднаха от стереотипите.

Мда напоследък не съм доволен много от липсата на нови достатъчно интересни сериалчета... може би the big bang theory.. :lol:

 

бих се радвал ако ми препоръчаш нещо, тъй като препоръката която ми направи преди... 3 години с Family Guy не само че се превърна в абсолютен култ... ами и все още съм addict :P

Link to comment
Share on other sites

Изгледах всички налични епизоди на Fringe и не спирам да се питам дали е възможно да има по-клиширан и плосък сериал. Как пък на милимунда не мръднаха от стереотипите.

има нещо такова, да не говорим, че мен и актьорите не ме грабнаха...

 

иначе аз сега гледам Хана Монтана :bgrin: :blush: - не е нещо особено, но лъха един детски оптимизъм, няма драми, само кибик :)

Link to comment
Share on other sites

Мда напоследък не съм доволен много от липсата на нови достатъчно интересни сериалчета... може би the big bang theory.. :lol:

 

бих се радвал ако ми препоръчаш нещо, тъй като препоръката която ми направи преди... 3 години с Family Guy не само че се превърна в абсолютен култ... ами и все още съм addict :P

Леле... 3 години ли минаха... остарявам...

Иначе аз съм пристрастена към South Park, Family Guy, American Dad, House, Dexter, Two and a half man, How I met your mother и.... май това е. Наистина няма нищо сносно. Искам разноцветни герои, искам черен хумор, по-малко мелодрами и поучения, многопластови истории, друга гледна точка, доза мистерия, смях до припадък и все пак нещо, което да ме кара да се замислям. За съжаление единствения сериал, който ми доставя сичко това е South Park. На останалите все в един момент нещо започва да им липсва. И какво се оказва, не мога да ти препоръчам нищо :( Съжалявам :(

Link to comment
Share on other sites

Щом казваш, че прозря всеки възможен смисъл, който може да е вложен в казаното него ще приема, че е така.Дано не си така прибързана във всичко и с всички.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Щом казваш, че прозря всеки възможен смисъл, който може да е вложен в казаното него ще приема, че е така.Дано не си така прибързана във всичко и с всички.

Човек, моля те, спри се, това е просто форум, тук си дърдорим и всички си имаме живот, който е далеч по-различен от това тук... е, поне се надявам всички да си го имаме де ;) Звучиш ми като соц. лекция по нравственост.

Link to comment
Share on other sites

А пробва ли American Dad? :)

Обиждаш ме :) Нямаше да се консултирам със snejko изобщо ако не го бях закъсал :D

 

Леле... 3 години ли минаха... остарявам...

Иначе аз съм пристрастена към South Park, Family Guy, American Dad, House, Dexter, Two and a half man, How I met your mother и.... май това е. Наистина няма нищо сносно. Искам разноцветни герои, искам черен хумор, по-малко мелодрами и поучения, многопластови истории, друга гледна точка, доза мистерия, смях до припадък и все пак нещо, което да ме кара да се замислям. За съжаление единствения сериал, който ми доставя сичко това е South Park. На останалите все в един момент нещо започва да им липсва. И какво се оказва, не мога да ти препоръчам нищо :( Съжалявам :(

Май само Dexter не съм глдал от изброените. Не знам защо не спомена The Big Bang Theory :) Свеж е. South Park-a няма какво да го коментираме - новите епизоди продължават да са брутални, само леко ми липсва присъствието на Butters на който слагат все някакви второстепенни роли :devil

Явно наистина няма нищо ново и открояващо се напоследък тъй като и аз се измъчвам от подобни разсъждения. :P

 

snejko, Tripping The Rift

Явно не си забелязал аватара на Six ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда, пропуснал съм да ги вкарам в списъка(едва ли ще има по-голям sci-fi сериал от Вавилон и последните три Трек-а (без Вояджър)), както и някои други стари класики. Bones обаче в момента ми е най-най-интересния и приятен за гледане заедно с Dexter. Страхотни персонажи просто и последната серия отново кърти.

PSYCHOSIS, тези дни и аз обмислях да почна The Mentalist, изглежда добър, но ще изчакам да се посъберат няколко епизода. Мразя да гледам нещо за първи път, да се зарибя и после да чакам цяла седмица :д

Six Feet Under е още един, който все се каня да почна, но някак все не съм в настроение за него.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...