Jump to content
BulForum.com

Искате ли да кача филма в bt.wrzru.com


Recommended Posts

Имам филма Love.Net , но се чудя дали го искате ? И дали имам право да го кача ? да не създам проблеми на сайта ако го кача ?

Link to comment
Share on other sites

По принцип има негласно споразумение български филми да не се качват по тракерите. И се стараем да го уважаваме. ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам филма Love.Net , но се чудя дали го искате ? И дали имам право да го кача ? да не създам проблеми на сайта ако го кача ?

 

 

Качвай го. Майната му на Блатешки и на останалите там. Не са умрели от глад, така като ги гледам, така че няма да се притесняваме, че пиратството ограбва. То и престъпниците ни ограбват нас, но ние нищо не можем да направим. И докато ни ограбват, пиратство ще има.

Link to comment
Share on other sites

Недей, че Блатечки ше дойде да ти яде от хладилника laughing1.giflaughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Няма страшно ...

 

Асен Блатечки обяви, че се е наял - спират ракламната кампания с него

 

Според граждани с нападнати хладилници, за няколко дни Асен е успял да изяде: половин агне, 3 големи пици, два свински бута, 8 луканки и 3 торти гараш, преди да изреве "Наядох се!" и припадне от калорийната бомба.
Link to comment
Share on other sites

Все още не съм го качил,но го подготвям :) ще пиша тук когато го кача

 

Филмчето е готово качено :) може да го намерите като напишете Love.Net ;)

 

Обаче май трябва да мине малко време докато стане работата ? или нещо съм сгафил и не е станало :D

 

 

Нямате късмет :D Volkano каза : Нови игрални БГ филми не е позволено да се качват по тракерите.

И махна торентчето :D

Link to comment
Share on other sites

Чета тука статии разни хора са ги арестували заради тоя филм, ква е тая протекция от ГДБОП и от полицията?! Иначе благодаря за филма, аз БГ филми НЕ гледам, но нашите ще го изгледат с интерес :)

Link to comment
Share on other sites

Чета тука статии разни хора са ги арестували заради тоя филм, ква е тая протекция от ГДБОП и от полицията?! Иначе благодаря за филма, аз БГ филми НЕ гледам, но нашите ще го изгледат с интерес :)

 

И аз нямам намерение да го гледам. Но е жалка работа, да ми говорят за пиратство в България.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, това е ебахти бездарния филм. Пробвах да го изгледам целия, но уви. Некадърна игра, типична за почти всички български артисти. Точно това кино не искам да подкрепям и да си давам парите за него. Така че, оставам на пиратска вълна, стане ли дума за нашенско кино !

Link to comment
Share on other sites

Е не е толкова зле филма. Гледаем е. Интересен ми беше. А тази малката е много красива.....

Иначе и аз от Пайрът Бей си го свалих.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Здр бих искал да помоля за едно филмче Joy Ride 1,2 мн добър филм на който Съм голям фен но за жалост не намирам, надявам се че ще успеете да го качите .

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...