Jump to content
BulForum.com

Game of Thrones


Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
  • 11 months later...

СПОЙЛЕР!!!!!!!

 

 

Бран явно е толкова силен ворг, че може не само да вижда миналото, но и да участва в него. Първо се видя като викна след баща си до онази крвпост и баща му го чу. Сега, докато наблюдаваше миналото и беше в съзнанието на Ходор едновременно, успя без да иска, да направи връзка между съзнанието на Ходор и това на младия Ходор, като по този начин повреди младият му ум. Реално се оказва, че Бран може да е виновен за много от видяното до сега докато се е опитвал да го поправи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Няма такъв финал на сезона, просто няма!!! Е, този епизод, освен че сложи всички останали 5 финала в малкия си джоб, лично според мен слага и едно 80% от филмите дето излизат по кината. Няма толкова изпипан епизод. С изключение на едно, две неща дето бяха ясни че ще се случат, всичко останало е.....

Link to comment
Share on other sites

+1 за мен този епизод имаше материал за общата история , които можеше да се събере грубо само в 2 епизода ... всичко друго беше само пълнеж

Link to comment
Share on other sites

За първи път да ми хареса сезон от този сериал. До момента ги гледах с безразличие. Даже се чудих защо си губя времето, но този сезон ми хареса. Явно трябваше по - рано да се отделят от книгите. Да видим до къде ще я докарат историята.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък сезонът ми беше леко скучен, но финалът наистина се отличи. Лина беше жестока - буквално и метафорично. Даже ще си я сложа на десктопа за известно време :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 9 months later...

ХАХАХАХ  тва го рефрешнах 10 пъти... Май трябва да почна да го гледам тоя сериал. 

 

Това от линка е само първите сезони. След това ситуацията става доста по-тъмна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...