Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете. При все, че настоящата тема е предвидена именно за такива проблеми, не забравяйте най-напред да потърсите отговора на въпроса си сами по начините, посочени от ov3rm4n в следващия пост.

 

За върпос в темата се натиска бутона t_reply.gif, който се намира долу в дясно във всяка тема, а не се натиска бутона p_report.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

така ... на мен ми трябва I wish You Love на Chrissie Hydne от саундтрака на Eye of the Beholder.

 

много ме е яд, защо преди я имах, но съм си раздал дисковете, а тази песен доколкото помня доста трудно я намерих и изтеглих(малко source). и сега пак я има в kazaa-та, но изгледите да я дръпна са мнооо малки.

 

отбелязвам, че ми трябва версията от въпросния саундтрак ;)

 

---mod note:

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете.

Ти в случая кое не знаеш та си пуснал това в тук? Името на песента? Кой я изпълнява? Това е заявка за песен. =>

 

4. Ако търсите филм, игра, песен, албум, софтуер или нещо друго, използвайте закарфичените теми f_pinned.gif Requests — такива има специално направени във всеки раздел. Request-и извън тези теми водят до затваряне и/или изтриване на темата и забележка за участника.

Link to comment
Share on other sites

пуу за мен :) ,а ще ти е кача скоро :)

самоче можеше и да пишеш в музик рикуестс

 

ov3rm4n май много избърза ,смислъл порастърсих се и разбрах ,че май не е Chrissie Hydne а на Natalie Cole ,може и да греша все пак

Edited by hooliganix
Link to comment
Share on other sites

Винаги съм правил така - проверявал съм първо в гуугъл с част от текста, обаче сега проблема е малко по-различен! Т.е. не знам точно как е текста! Опитах в гуугъл, но ударих на камък. Спомням си как звучи песента, нова е обаче не се сещам за текста. Беше нещо от рода: Oooh oohoooo, oho ohoooo (tuk ne znam teksta) после става: I'll be waching, I'll be waiting (i tuka ne znam teksta, dori ne sym siguren za tova koeto napisah dali e taka) То е някакво много свежо денс парче често го въртят по радиото. Сигурно почти никаква инфо. не можах да дам, а много ми се слуша тази песен. Ако някой я знае (което ме съмнява с тази информ.дето дадох) да каже!

Link to comment
Share on other sites

... ами предполагам, че съм "извън правилата" :woot ... щом отбелязваш.

 

.... ама така или иначе в темата за "заявки" вдигате много тупурдия, ако някой си поиска дадена песен и реших да пиша тук. освен това тази тема ми е малко странна ....

 

айде, по правилата - трябва ми една песен от саундтрака на Eye of the Beholder, в която се пее следното:

 

I wish you bluebirds in the spring

To give your heart a song to sing

And then a kiss, but more than this

I wish you love

Link to comment
Share on other sites

Capture-2.jpg

Както казах ,май съм прав :)

Самоче тя пък непяла във филма ама лириката съвпада ..а ся де :)

Мани другото ами и трети артист излезна Shirley Bassey

Edited by hooliganix
Link to comment
Share on other sites

samkijot... Това твоето вече е подигравка.

 

В темата за заявки се вдига "тупурдия" когато някой даде заявка без никаква полезна за ъплоудъра информация за песента, която иска. От сорта на - дет се пее "на на на", май я пее еди кой си. И за да може този някой, дето иска, ама не знае какво иска, все пак да даде свястно заявката си, така че ъплоудърите да не губят време в търсене (все пак достатъчно от личното си време ви дават), е направена тази тема - в която първо да се опита да намери информация за песента и тогава да я заяви - вече в удобен за изпълнение вид.

 

Както забелязваш - забележка за тази заявка извън правилата до момента нямаше. Само напомняне. Но тоя втория ти пост малко променя нещата. За да го вземеш насериозно - 20% да ти напомнят...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм правил така - проверявал съм първо в гуугъл с част от текста, обаче сега проблема е малко по-различен! Т.е. не знам точно как е текста! Опитах в гуугъл, но ударих на камък. Спомням си как звучи песента, нова е обаче не се сещам за текста. Беше нещо от рода: Oooh oohoooo, oho ohoooo (tuk ne znam teksta) после става: I'll be waching, I'll be waiting (i tuka ne znam teksta, dori ne sym siguren za tova koeto napisah dali e taka) То е някакво много свежо денс парче често го въртят по радиото. Сигурно почти никаква инфо. не можах да дам, а много ми се слуша тази песен. Ако някой я знае (което ме съмнява с тази информ.дето дадох) да каже!

Това не е ли ?

Edited by Imago
Link to comment
Share on other sites

От доста време чакам подобно нещо. За това искам 1-во да кажа едно голямо браво на DeZoeker за тази тема.

Та по въпроса. Търся от 2-3 месеца една песен по Радио 1 я пускат. Потърсих по текст в google но нищо не намерих :( . Ето и част от него която успях да хвана "night after night i'm waiting for you, night after night i'm.... for your touch for your love" Песента се пее от жена с много специфичен глас леко дрезгав. Дано някой да се сети коя е тази песничка, че много ми харесва а не мога да си я намеря :cry Благодаря ви предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Айде сваляй и със здраве да си я слушаш :)

 

мерси много. т'ва ще свърши работа. наистина е възможно обаче да съм се объркал, но преди време свалих Chrissie Hynde (в това съм напълно убеден), а с тази версия на natalie cole много си приличат. дори не мога да различа гласовете. все пак ето и въпросната изпълнителка, но това не е от саундтрака http://www.warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/samkijot/

Link to comment
Share on other sites

Оригиналната испълнителка си е Natalie Cole ,както казах и преди ,ане Crissie Hydne. Тя нигога не е пяла това ,така e щото в p2p шитните ги има сякви .То 1 което е няма издаден соундтрак (поне аз ненамерих) което ще рече ,че има само Music Appearance By....

Link to comment
Share on other sites

Търся от 2-3 месеца една песен по Радио 1 я пускат. Потърсих по текст в google но нищо не намерих :( . Ето и част от него която успях да хвана "night after night i'm waiting for you, night after night i'm.... for your touch for your love" Песента се пее от жена с много специфичен глас леко дрезгав.

Ingrid Cup - I Will Not Die

http://free.data.bg/alica/mp3s/misc/ingrid...20not%20die.mp3

Link to comment
Share on other sites

Afe az znam izpulnitelq ama...stava duma za smahnatiq varnenski "rapar" joro ot po4ivka.aide nqkoi ako znae kade ima negovi pesni(osven v datata, 6toto tam sa s mnoo gadno ka4estvo) da pi6e.Ili da gi upload-ne v warez-a! :punk

be az imam 10-15 (256kbps ama imai predvid che se pak sa nqkvi amatiori tiq), ama neznam dali otgovarqt na iziskvaniqta na warez-a (track 1..2 i t.n.)

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да разбера как се казва и кой е изпълнява тази песен, по-долу съм дал линк към част от клипа й, за съжаление не изписват нищо. :(

Звука е малко тих и... е ако е свалите ще чуете. :)

Виждам че има хора, които се занимават сериозно с музика, а и всички останали. Help! :cry

За песничката, това е нов вариант на стара песен.

 

Линк

Edited by RazorGL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...