Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Сринали са барбекютата в Лаута...  Доскоро гледах на веганите с насмешка. Вече с презрение...

Тва е заради прекалената толерантност и всякакви олигофрени взеха да си дават воля... По един хубав бой, ама наистина як, да се напикаят от зор и да видим ще трошат ли пак тези бавноразвиващи! Аман от прегръдки и разбиране, с прости хора не става!!!

 

САЩ спря издаването на визи в Турция, Анкара отговори
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дори наскоро ожененият Пандарев изригна:
 

Топ 10 тъпи неща, които правиш в Пловдив:
1. Да шофираш (ама то е повече от ясно)
2. - 10. Да потрошиш парк до стадион на леко известен спортен клуб, да напишеш, че месото е убийство и да очакваш, че ако излезе от някъде запис от камери, ще ти се размине.
Моля се да излезе, че са малки вандали, които са се правели на интересни, а не са от на Донев маймуните, защото всичко, което е постигнало жалкото веган общество в Пловдив, току що беше сринато. Точно като парка.
Link to comment
Share on other sites

Из коментари във ФБ по случая:

 

Веганският граф Дракула, му викали граф Брокола.

 

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

 

========================

 

Сега питам аз КОЙ да се смее? 

Link to comment
Share on other sites

Сринали са барбекютата в Лаута...  Доскоро гледах на веганите с насмешка. Вече с презрение...

 

Те веганите не се ли делят на поне две групи - едните, дето си вегетарианстват и не се месят на околните, и другите, които си Умрат да бъдат в публичното пространство с глупави призиви и акции (нещо като грийнпийс). Та доколкото аз си мисля, заради малцината черни овци няма що да се лепят етикети и на останалите.

 

Нека хванат който могат, пък да видим. Макар че в тъмното и в това студено време (шапки, качулки), много се съмнявам в резултатите, но - успех!

Link to comment
Share on other sites

Баси агресивните вегани! Нали уж агресията идваше от яденето на месо или поне така разправят веганите. Тук при нас веганите са по-ниски от тревата, явно има нещо сбъркано с тия при вас. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси агресивните вегани! Нали уж агресията идваше от яденето на месо или поне така разправят веганите. Тук при нас веганите са по-ниски от тревата, явно има нещо сбъркано с тия при вас. :lol:

При нас са балкански вегани, съответно си вървят с наще нрави :D

Link to comment
Share on other sites

На мен цялата работа доста ми прилича на инсценировка: някой, който умишлено иска да дискредитира веганския съюз. То не, че има накъде повече да се дискредитират със всичките им малоумни акции, но все ми се струва, че дори Донев и дружките му не са ЧАК толкова тъпи, че да извършат подобна простотия. В смисъл, да си обръснеш главата на площада и да лежиш по Витошка е едно, ама да извършиш наказуемо престъпление, за което може и в затвора да влезеш вече е съвсем друго. 

 

п.п.: поста на Иван във фейсбук ми напомни на виц, който бях чел наскоро:

 

Срещат се двама, дето не са се виждали известно време. Единия пита другия:

- как си, какво става, нещо ново при теб?

- Ами станах веган!

- Е как веган бе, как така го реши?

- Ами исках да съм нещо модерно, но ме достраша да стана педераст. :lol:

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Тоя е ебати тоталния дебил!!! Мисля че скоро ще последва Джасим, ама какъвто е здравеняк тип мушкато и вегАния, дано не го строшат, че после някой невинен герой да лежи заради него.

 

ЕДИТ: Само да отбележа, че не го издържах...

Link to comment
Share on other sites

NO FUCKIN COMMENT!!! 

 

===============================

 

Холивудски актриси обвиниха в сексуален тормоз филмовия продуцент Харви Уайнстийн, съобщи в. "Ню Йорк таймс".

 

 

Продуцентът бе уволнен преди няколко дни, след като няколко жени го обвиниха в изнасилване. Разследване на изданието показа, че Уайнстийн е оказвал сексуален тормоз на своите служителки в продължение на 30 години, като търсел интимност срещу помощ в актьорската им кариера.

 

Сред жертвите на продуцента са Анджелина Джоли, Гуинет Полтроу и  Азия Ардженто. Полтроу сподели, че когато била 22-годишна, продуцентът й предложил роля във филма „Ема“. Малко след началото на снимките, Уайнстийн повикал актрисата в стаята си под претекст, че ще бъде работна среща и й предложил масаж, но тя отказала. Бард Пит потвърди историята, тъй като по онова време двамата с Полтроу били двойка.

 

Анджелина Джоли пък разказа, че в края на 90-те години е работила с продуцента и преживяването било негативен опит, заради който не пожелала да работи повече с него.

 

Азия Ардженто твърди, че продуцентът й налетял в хотелска стая през 90-те, когато била млада и тепърва пробивала в Холивуд. Сцената присъства и във филма Scarlet Diva, който актрисата режисира през 2000 г. За разлика от версията на екрана обаче тя не успяла да го отблъсне. Актрисата признава, че след този случай е имала и други сексуални контакти с него, по свое съгласие. Чувствала се е объркана, а и задължена. "Всеки път щом го видя се връщам към момичето, което бях на 21 години, малка, глупава и слаба. След изнасилването той просто победи", казва тя пред "Ню Йоркър.

 

Розана Аркет и френската актриса Джудит Годреш също имат подобни истории, свързани с Уайнстойн. Други актриси, които открито го обвиняват Уайнстийн в сексуално насилие или тормоз, включват Ашли Джъд, Роуз МакГоуан и Мира Сорвино.

 

Уайнстийн отрича да е упражнявал сексуално насилие срещу жени. 

 

Продуцентът е съосновател на компаниите "Мирамакс" и "Уайнстийн" и носител на шест оскара за най-добър филм.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

ЕК глобява България заради мръсния въздух в Пловдив - 3 милиарда евро годишно губи България заради мръсния въздух. - доста е добре да се плащат 3 милиарда евро глоби, вместо да се инвестират в подобряване на качеството на въздуха...

 

Link to comment
Share on other sites

Какви 3 милиарда, кви 5 лева?  :grin:

 

Иначе се кефя как виждам вече няколко електически БМВ-та, едно от които беше голямото... Хюндай мощно пускат и тяхната кола. Има развитие определено. 

Link to comment
Share on other sites

Инвестицията в електромобил у нас се изплаща за 10 години

 

Една от причините досега модерните превозни средства да не са навлезли сериозно в работата на бизнеса е двойно по-високата цена за придобиване в сравнение с колите с традиционни двигатели. Късият пробег с едно зареждане и малкото все още зарядни станции допълнително отлага решението на бизнеса да премине на „зелени“ автомобили....

Link to comment
Share on other sites

27 годишен пикОч ще дава наклон по теми, от които 1000% хал хабер си няма - ай у лево! 

Тук не говорим за бизнеса, макар че и там навлизането е неизбежно и ще бъде масово и лавинообразно. Въпрос на време и то не особено много. А щом и у нас започнаха да купват електромобили и то не какви да е, а от най-скъпите, то е ясно, че посоката е правилна и умните естествено първи се усещат. . 

Link to comment
Share on other sites

27 годишен пикОч ще дава наклон ...

 

Какво значение имат годините? Или трябва може би да стане на твоите, че да може да пише по темата?

Link to comment
Share on other sites

27 годишен пикОч ще дава наклон по теми, от които 1000% хал хабер си няма - ай у лево! 

 

 

Не е 27 годишен.Това е броя статии от негово име.

Link to comment
Share on other sites

Както винаги, дори и като си в грешка, пак имаш отговор за всичко на този свят...само дето пропускаш факта, че не всички в този свят задължително трябва да имат твоето мнение, че да са прави по някоя тема.

Link to comment
Share on other sites

А дали е така? Какво ме интересуват тук нечии мнения (вкл. моето) при наличието на ФАКТИ? Отговор имам - да - ти имаш ли или просто си лаеш срещу мене по инерция? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...