Jump to content
BulForum.com

Обща тема за Audi


wbyte

Recommended Posts

Ей къде са Audi феновете :) Тема за всичко свързано с Ауди !

Кой какво Ауди кара?

Моето е А4 1.9TDI - 90 коня / 98г.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Баща ми има Audi A4 1.6 - 101 коня / 96 г. и сме много доволни. Колата е просто супер, а и покрай нея станах фен на Audi! R8 №1!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Абе тая теми1ка закфо замрялата так бе? Аре си говорим за любимата марка. Няма ли фенове на Audi тука?

Че защо? Audi имат много добри автомобили!

Link to comment
Share on other sites

Ей ама във Замунда с един къв спор си праиме м/у тия дараци BMW... Ето линк -> http://www.zamunda.net/details.php?id=9895...s=1#comm1081348 Ако искате ме поркрепете да защитим любимата марка!

Аз те подкрепих :rolleyes:

И тоя като няма кво да каже взе да ми пише на лични и то глупости :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз те подкрепих :rolleyes:

И тоя като няма кво да каже взе да ми пише на лични и то глупости :lol:

Аз попринцип кат седна да пиша коментар го пиша дълъг и смислен. И последния който написах напраих един гаф и върнах на зад и сичко се ***. Ся като ми дойде музата ще го наредя тоя. Абе пичове я земете кажете на тия скипи ли съ им тунинг частите на Ауди и евентуално за какви пари ще става въпрос за един ставащ тунинг. Защото като зема книжка след някоя друга година смятам да си тунинговам едно Ауди живот и здраве...

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво разбираш под тунинг, може да я направиш тунинг за всекидневно каране (ще има по-голям старт от нормалното) а може и да я направиш ниско прелитащ самолет, но всичко е свързано с финансовите средства! Също трябва да избереш и подходящия двигател, че не всеки двигател става за тунинг!

Моя съвет е да си вземеш едно А4 1.8Т те са по 150 коня та след пипане на турбото и чипа лесно се стига около 200 коня, но може и едно S2 да вземеш, но макар и по-старо от А4-ката е и по скъпо те са по 230 коня :lol: но както написах по-горе всичко е свързано с пари!

Link to comment
Share on other sites

За 1.8T не ми се мисли, защото е карана яко и е продухана, не се знае и турбото в какво състояние е. А имайки предвид, че баща ми има A4 то аз по-добре да взема неговото и с него да се занимавам. Според мен най-добрия тунинг и направо нов двигател, ама влиза доста соле, а за оптични тунинг ще се мисли по-късно... Също съм надъхан за едно S4 от първите. 265 или 310 коня. V6 двигател абе зла работа. Абаче гледам в мобилет вървят по 10-12 хил. евро. Преди бях надъхан също за едно A3 на което също може да му се смени двигателя и имайки предвид малкия му и спортен вид... Мечтата ми е RS4 2000 год. Комби, спортен вид, 18-ки джанти супер яки, супер луксозна, тфа бордови компютри, навигаций, телевизий... И със уникалния двигател от 420 коня. Какво му трябва повече на човек? А за най-новите модели там 2005. 2006... неща и да мисля щото са си ***** майката и парите...

Link to comment
Share on other sites

Дори и А4-ката да е одухана един ремонт 6те ти излезе 5-6 хил.

А двигателя дето искаш да сменяш, колко ще дадеш за него, в какво състояние ще е??

А колкото до колите дето си гледал в мобилето (предполагам в Германия) струващи 10-12 хил. евро, колко мислиш, че им струва акциза когато се вкарат???

13 хил. лева та затова не се вкарват щото излизат колкото едно А4 над 2000 година!

Link to comment
Share on other sites

За 1.8T не ми се мисли, защото е карана яко и е продухана, не се знае и турбото в какво състояние е. А имайки предвид, че баща ми има A4 то аз по-добре да взема неговото и с него да се занимавам. Според мен най-добрия тунинг и направо нов двигател, ама влиза доста соле, а за оптични тунинг ще се мисли по-късно... Също съм надъхан за едно S4 от първите. 265 или 310 коня. V6 двигател абе зла работа. Абаче гледам в мобилет вървят по 10-12 хил. евро. Преди бях надъхан също за едно A3 на което също може да му се смени двигателя и имайки предвид малкия му и спортен вид... Мечтата ми е RS4 2000 год. Комби, спортен вид, 18-ки джанти супер яки, супер луксозна, тфа бордови компютри, навигаций, телевизий... И със уникалния двигател от 420 коня. Какво му трябва повече на човек? А за най-новите модели там 2005. 2006... неща и да мисля щото са си ***** майката и парите...

 

В "Енергото" ли ти се работи.....първо вземи книжката след някоя и друга година, покарай малко и после мисли за тунинги. Всичко е скъпо....

Link to comment
Share on other sites

В "Енергото" ли ти се работи.....първо вземи книжката след някоя и друга година, покарай малко и после мисли за тунинги. Всичко е скъпо....

Ооооо определено е така няма съмнение! Като се замислиш само, че едни фарове ксенонови за тунинг са 1-2 хилки к'во да говорим.. Сихурен съм обаче за 2 нещя! Ще карам Ауди и ще му направя тунинг!

Link to comment
Share on other sites

Евала ти правя!

Еми така си е! Може и 100 да е.... Може и с 1 алуминиева джанта 15' цола е, ( :D :D :D :D Гати кошницата... ) но Ауди ще е и тунинг ше има. Сега също обмислям варианта да зема на бащата колата, но нз как ще се споразумеем... :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми така си е! Може и 100 да е.... Може и с 1 алуминиева джанта 15' цола е, ( :D :D :D :D Гати кошницата... ) но Ауди ще е и тунинг ше има. Сега също обмислям варианта да зема на бащата колата, но нз как ще се споразумеем... :laughing: :laughing: :laughing:

 

............ А сега пак си направи сметката за тунинга :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...