Jump to content
BulForum.com

Кой player (за филми) ползвате?


Кой според вас е най-добрият player  

369 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

И аз съм с 5.1 и Media Playera ми върши добра работа , но напоследък Power DVD започна да ме кефи повече.

Link to comment
Share on other sites

hmz ot teq playeri glei ko napraih....problema mi beshe,4e nqmam zvuk...instalirash k-lite.... sled tva nqmah kartina i vurnah vsi4ko s 2 dena nazad,sled tva pak go vurnah na 13 sled tva go vurnah na 10 sled tva pak na 13 i gleite kuv e efekta http://img404.imageshack.us/img404/7971/bozaaaaaaaaa2mn.jpg ;(

 

За пореден път ще кажа. K-lite sux.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

хаха макар, че съм фен(използването на английски думи в българския е ужасно грозно и тъпо) на БСПлаеъра би трябвало да кажа че победителите са или VLC или Mplayer(не оня тъпия и тежкия от уиндовс бозата ами другия дето го има и за двете (а и пове4е ОС-ове)) и заради тях сега вече не сам инсталирал КОДЕЦИ от половин година и мнооо добре си вървят всички!!! филми няма .огм няма .мкв!

Link to comment
Share on other sites

И аз използвам Bsplayer. За сега не ми се е случвало да имам проблеми с него и много ме кефи интерфейса му. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз ползвам от както се помня BSPlayer. Какви ли не други съм слагал ама тоя най ми допада и е лесен за ползване.

Link to comment
Share on other sites

MPlayer User. От 3 години насам (да не са и 4) него си ползвам :) Щото върви хубаво!, а и е много удобен за работа. Особено тва с нагласянето на субтитрите ... Той под Linux де (Windowsкия хич не го харесах), иначе за Win - BSPlayer.

Link to comment
Share on other sites

z00m player ~> CCCP codec pack

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...