Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

2Pac' date='Nov 22 2005, 08:27' post='451575']

Тва ми е ясно за чипа :) я даи линк за игрите в арената а друго място ? някъв дц ++ хуб ? някви саитове ?

 

Влизаш в арената и търсиш при игрите.Толкова ли е сложно??!?! :confused Мислете първо преди да пишете!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Resident evil 4 е най добрата игра за всички времена.просто е невероятна

искам да препоръчам на ВСЕКИ да гледа видеото с кадри от играта.много е добро

ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

Колко хора имат пари да си позволят ново поколение конзоли? Аз не познавам нито един, сериозно :|

 

Темата чак на провал да е обречена, не е, но е истина, че пазарът у нас на подобни скъпотии е много много ограничен.

Link to comment
Share on other sites

Resident evil 4 е най добрата игра за всички времена.просто е невероятна

искам да препоръчам на ВСЕКИ да гледа видеото с кадри от играта.много е добро

ЦЪК

Добрата новина е че

Resident Evil 5 ще e има и за XBOX360

Link to comment
Share on other sites

тва филмче свали ли го???

просто не го пропускай,ше ти потекат лигите,гарантирам

дай мнение кат го изгледаш

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Не знам дали са нови и дали повечето от вас сте хвърлили едно око, но все пак да ви дам инфо за 2 статии. Първата е тук и е доста обширна и можете да добиете доста сериозна представа, а втората дори не е точно статия, а просто съкратени характеристики на PSP. Изглежда доста добре и парите не са чаааак толкова много. Въпреки това игрите са малко скъпи, а след като в БГ не е толкова разпространена тази конзола предполагам, че няма да има пиратски истории. И все пак си заслужава. Игри, музика, филми, снимки...

 

Ако имаш възможности това е доста добро за Коледен подарък :)

Link to comment
Share on other sites

Хора,аз имам вече работещ емулатор за PS2<но за него трябват много мощни машини!

Някой ако има мощно ПС да пише ЛС ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10x на всички, които помогнаха за статията :)

След време ще я поустна тук да четете B)

Както обещах, ще напиша и тук статията ми за Xbox VS PlayStation :)

Xbox360 срещу PlayStation 3

От Симеон Николов

 

Битката на титаните

 

Ще успее ли гигантът от Microsoft да надвие мощта и традициите от Япония ?

 

Ето че наближава дългоочакваната от много геймъри по света 2006-та година – това може би ще бъде годината на голямата революция в гейм-индустрията. С появяването на конкуренцията от страна на Xbox, основните участници в надпреварата стават трима – Xbox, PlayStation и Nintendo.

Японците имат една поговорка - Представяй врага си по-силен от колкото е в действителност,

защото ако го победиш славата от победата е по-голяма. Ако претърпиш поражение, срамът е по-

малък. Явно Бил Гейтс не е чувал за нея описвайки предимствата на новото си отроче

Xbox360, по време на "скромното" и представяне по MTV през май тази година, започващо със

надменните думи на компанята и завършващо с реакцията на репортерите - "Microsoft са високомерни...

Много високомерни." От "Microsoft" заявиха, че имат намерение да превземат пазара в Северна Америка,

Европа и Япония с новия Xbox. Представители на компанията допълниха, че не се притесняват от конкуренцията на другите производители. Бил Гейтс има пълното право да се гордее с произведението на компанията му, защото не е детска игра създаването на конзола с технически характеристики от ранга на Xbox360. Той ще разполага процесор IBM PowerPC с три симетрично работещи ядра, всяко с честота от 3,2 гигахерца и 1 MB L2 кеш. Графично, конзолата ще бъде захранвана с разработен съвместно от Microsoft и ATI графичен ускорител с такова честота 500 мегахерца и 512 мегабайта GDDR3 памет на 700 мегахерца. Благодарение на него, производителността на машината достига до 500 милиона триъгълника за секунда. Освен това можете да се възползвате и от новото интересно нововъведение в американския продукт – „high-definition picture display”. То позволява изобразяването на висока резолюзия, когато бъде използван с HDTV съвместими телевизори, а резолюцията ще се намалява до най-високата поддържана от кинескопа на вашия телевизионен приемник. Xbox-ът поддържа HD картина 16:9 с резолюция 720p или 1080i с антиалайзинг. В коплекта си, конзолата включва и твърд диск с капацитет 20 гигабайта. Все още не се знае за какво точно ще се ползва този диск, но може би ще играе ролята на голяма мемори-карта за запазване прогреса на игрите, а може би и за място за даунлоад на информация от сайта на Xbox (Xbox Live marketplace), като филмчета, реклами и т.н. Връзката към него ще бъде осигурена от вградения Ethernet порт. Твърдият диск ще може да се включва в компютъра ви, за пренос на данни от него. За съжаление той не се включва в Core System пакета, за който ще стане дума по-късно. Системната памет е 512 мегабайта и е споделена с видеокартата. Xbox360 ще може да разчита много видове дискови носители из между които Видео-DVD, DVD-R(W), CD-R(W) и JPEG Photo CD. Игрите ще бъдат разпространявани в Dual-Layer DVD формат, капацитетът на който е 8,5 гигабайта...

 

Останалото - в списание Digital

;) :rolleyes:

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Хора,аз имам вече работещ емулатор за PS2<но за него трябват много мощни машини!

Някой ако има мощно ПС да пише ЛС ;)

браво :D

Link to comment
Share on other sites

Кви пари е X-Box и къде я има щото много се чудя дали да не взема една.Също така и колко ще струва чипирането за пиратски игри.Предполагам чичо били е сложил защита за лошите момченца ползващи варези.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали са нови и дали повечето от вас сте хвърлили едно око, но все пак да ви дам инфо за 2 статии. Първата е тук и е доста обширна и можете да добиете доста сериозна представа, а втората дори не е точно статия, а просто съкратени характеристики на PSP. Изглежда доста добре и парите не са чаааак толкова много. Въпреки това игрите са малко скъпи, а след като в БГ не е толкова разпространена тази конзола предполагам, че няма да има пиратски истории. И все пак си заслужава. Игри, музика, филми, снимки...

 

Ако имаш възможности това е доста добро за Коледен подарък :)

 

Виж тук за ПСП-то(има пиратски историй),но трябва да си вземеш и една карта,поне 1ГБ,което ти излиза по-скъпо,прочетете темата и ще видите.

 

simbata много хубава статия!

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

предпочитам да се забави.шото като излезе ше е с няква космическа цена.а като го няма приоритет е ps2

в момента излизат толква много добри игри за ps2 че направо не мога да смогна да ги изиграя

току що излезе onimusha 4,излезе и black(як first person e има го и за xbox)

от namco пуснаха супер яко rpg tales of legendia, и има още доста заглавия които ше излизат сега

 

а ps3...докато му спадне цената,докато излезе чип........мнооого време ше мине

но поне е ясно че щом толква я бавят ще е много пъти по мощна от конкурентите nintendo и microsoft

Link to comment
Share on other sites

втора ръка пс2 с чип върви 300 лв

чисто ново е 400 лв.за чип искат над 100 лв а ако е новия slim модел над 150

ще трябва да отделиш още 50 лв за мемори карта,60-70 за втори джойстик и към 50 за мулти тап ако искаш да играеш на we9 2v2 и на още много игри

Link to comment
Share on other sites

втора ръка пс2 с чип върви 300 лв

чисто ново е 400 лв.за чип искат над 100 лв а ако е новия slim модел над 150

ще трябва да отделиш още 50 лв за мемори карта,60-70 за втори джойстик и към 50 за мулти тап ако искаш да играеш на we9 2v2 и на още много игри

 

Значи около 600 лв. за чисто нов ПС2 с всички екстри...добре звучи :punk ;) Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах следните заглавия:

 

BLACK

920901_54677.jpg

Мога да ви кажа че такъв шутар не е излизал направо е повече от лудница но е има само за козолите PS2 and XBOX

 

Fight Night Round 3

930878_71773.jpg

Не бях пробвал 2-рата част но тази направо ме плени с реалността и интелекта на играчите

просто в невиждано реален и завладявашт но пак е само за конзолите

 

FIFA Street 2

930359_70841.jpg

Тази част е в пъти по добра и изпипана от 1-вата просто си заслужава от където и да е погледнеш

но и вие ще се уверите в това много скоро защото ще има и PC версия

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди месец и нещо Sega изкараха Ryu Ga Gatoku за ps2

Подобна е на shen mue.Играя я,но засега е само на японски и запецнах на едно място

За европа и америка играта ще се казва Yakuza и ще излезе скоро.Вече нямам търпение

http://www.sega.com/games/game_temp.php?game=yakuza

тук има инфо и скрийншотове от играта

пп.

BLACK и аз я цъкам,стигнах до трета мисия.Кефи наистина,от същия екип който прави burnout е.

Обаче някой хора казват че е по-слаба от HALO и Killzone

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пробвах:

FCIEvolutionXboxBoxShotboxart_160w.jpg

Играта е само за ХБОХ

изглежда много добре

но ако се появи и ПС версия графиката ще е още по пленяваща особено ако машината е с някое видео от новото поколение

 

такава ще е:

Far Cry Instincts Predator

FCIPredator360BoxShotboxart_160w.jpg

която ще се появи само за ХБОХ 360

 

Също много добро предложение:

 

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

GRAdvancedWarfighter_X360_BXSHT_2Dboxart_160w.jpg

Но играта изглежда размазващо за ХБОХ 360

в нас имам ХБОХ версията която също не е лоша от към графиката

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако има конзолни фенове,споделете на колко предпочитате. 50 hz pal или 60 hz ntsc

аз съм на мнение че игри като metal gear ,god of war,resident evil 4,shadow of the colossus е по-добре да се играят PAL.

просто графиката е по-добра,а и не се усеща голяма разлика в скоростта от ntsc версиите им.

ntsc предпочитам за winning eleven jp(то си е само ntsc де :D ) и файтъри катo tekken ,soul calibur,virtua fighter,dead or alive.там е нужна по-голяма скорост

общо взето изборът е между по-добра графика или по-добър фреймрейт

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

темата е 4удесна аз съм от старите Ps феное,после минах на Pc,no игрите на Playstation винаги ще си останат номер 1,

 

фенове на Resident Evil koйто искат да се вклю4ат в правене на фен саит на тази игра да пишат тук http://cs.farvista.net/news.php -

 

или по то4но тук http://cs.farvista.net/e107_plugins/forum/...m_post.php?nt.8

 

Skype Id master_todorov /търсите дидо/

 

из толкова търса4ки така и не видях бг Website na тази игра и като цяло на поредицата

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...