Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

Ам' че де да ви знам игривите заигравки с "много Специалния" - оня слага някакви месечинки в постовете си, а и ти бая време плачеше, че Ангел не идвал да ти сглоби новата кошница. :online2long:

 

P.S. Ей ти и на тебе една месечинка. :moon:

:laughing:

Сглобихме я. Просто малко отложихме нещата, че моето работно време е едно такова... сложно...

Ники ще ме разбере :santa:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти нищо не разбра какво шоу се развихри на финала, ама така е - който не си вдига телефона....  :moon:

 

=========================

 

Варшакот падна... И тоака падна, че не ме усселиха дори веднъж за спорта...  :laughing:

 

Отключих Предатора и ги изкосих почти всичките кретени с кеф... Най-после свестен зуум на заглушен снайпер. Определно май няма по-добър от него в списъка. Накрая обаче последният тежък картечар ме забеляза и някой успя да вдигне врява. Съответно три взривени хеликоптера във въздуха с мултикил х4 и гавра с последния останал враг - ротвайлера...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Скоро я захванах на пс4-ката, бая е добра играта.  Усещам че при първа възможност ще зацикля много сериозно

 

Внимавай - няма ставане... 

Link to comment
Share on other sites

Отключих Предатора и ги изкосих почти всичките кретени с кеф...

Отключи си SA-50 - това е СНАЙПЕРЪТ в играта (задължително със заглушител). :punk army-sniper.gif

Link to comment
Share on other sites

Такъв снайпер при мен няма. Ни в WEAPONS, ни в SIGNATURES. Снайперът със заглушител е PREDATOR. И се справя добре...

Има нещо сбъркано при теб, ако го нямаш това чудовище.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qQA7HmADP2w

Link to comment
Share on other sites

А, моя грешка значи. И все пак - те са толкова версии, версийки, DLC с weapon pack и прочее булшити, които ме дразнят в съвременните игри...

Link to comment
Share on other sites

Има нещо сбъркано при теб, ако го нямаш това чудовище.

 

Не - засега няма такова оръжие при мен. Ти да не си го добил с Йети ъпгрейда? 

 

Което ме подсеща че не съм забелязал и екстрите в моя LIMITED EDITION - Impaler Harpoon Gun като начало, както и три соло мисии... Но не ми се рови засега...

 

===================================

 

Голямо шоу в Шангри Ла...

Link to comment
Share on other sites

Не - засега няма такова оръжие при мен. Ти да не си го добил с Йети ъпгрейда? 

 

Което ме подсеща че не съм забелязал и екстрите в моя LIMITED EDITION - Impaler Harpoon Gun като начало, както и три соло мисии... Но не ми се рови засега...

 

===================================

 

Голямо шоу в Шангри Ла...

Не, няма никаква връзка с екстеншъните, стандартно оръжие си е (не си спомням точно с какво се отключваше). По-мощно е и най-важното с много по-голяма далекобойност от Предатора. Като мощност е почти като сигничър чудовището AMR, но последния няма заглушител и не става за трепане на гадове под прикритие.

Единственото оръжие, което се появи с Хърк екстеншъна беше въпросния харпун, който нещо не ме кефи толкова. Поне при мен на PS4 е така, не знам за PC версията.

 

ПП. Шангри Ла мисиите лично на мен ми бяха най-досадни.

Link to comment
Share on other sites

Не, няма никаква връзка с екстеншъните, стандартно оръжие си е (не си спомням точно с какво се отключваше). По-мощно е и най-важното с много по-голяма далекобойност от Предатора. Като мощност е почти като сигничър чудовището AMR, но последния няма заглушител и не става за трепане на гадове под прикритие.

Единственото оръжие, което се появи с Хърк екстеншъна беше въпросния харпун, който нещо не ме кефи толкова. Поне при мен на PS4 е така, не знам за PC версията.

 

ПП. Шангри Ла мисиите лично на мен ми бяха най-досадни.

 

Да, труднички да понякога.... Преди малко точно ми падна и на мен харпуна, но никъде го няма за употреба... Странно. И кое му лимитеда на моя едишън? Че съм имал харпуна и тия три мисии преди останалите? Пф...

 

Тоя снайпер пак ти казавам в моя списък, поне засега, го няма... 

Link to comment
Share on other sites

Новия Far Cry ми изглежда повече клонящ към набиращите инерция survival игри. Вероятно ще е по-силен този елемент, отколкото 3d shooter...

Link to comment
Share on other sites

Тоя снайпер пак ти казавам в моя списък, поне засега, го няма... 

Виж за някакъв ъпдейт на играта, твоя диск май беше някакъв приордер и нищо чудно да има нещо изпуснато. Трябва да го имаш това оръжие в списъка точно след другия снайпер Z93 (дори и да не е отключен). 

Link to comment
Share on other sites

Имам SVD,  M-700 и този 93-ката, но няма друг. Играта самосвали няколко гиги уж, но пак ще проверя...

 

Тия двамата масурлии дето постоянно ме приспиват почват да ми лазят по нервите...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тия исках да ги подпукам с тежката артилерия още на първата мисия... Но факта, колко достоверни са триповете чак е плашещ...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Тия двамата масурлии дето постоянно ме приспиват почват да ми лазят по нервите...  :laughing:

Що бе, тия двамата Йоги и Реджи са много готини. :lol:

 

 

Преди време бях изпробвал един алтернативен бърз завършек на играта с друг акаунт, който е доста шантав. Още в началото, когато Паган Мин те оставя за малко сам на една от терасите на Варшакот и трябва да избягаш, вместо да търсиш път за бягството, просто си стоиш мирно и кротко известно време и блееш към гледката. След малко повече търпение и изчакване, Паган Мин най-накрая се връща и те води до някакъв храм за да оставиш урната и така се появяват финалните надписи. :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, сложи спойлер таг! Има хора дето може и да не са я играли...

Мдаааа... аз тоя завършек го открих случайно... имах проблеми с видеото и бях изгледал интрото хиляда пъти. Та бях оставил само да се върти, бях отишъл да свърша нещо и като се върнах - тааамън за този финал :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...