Jump to content
BulForum.com

Кой какво Renault кара.


COP

Recommended Posts

А да ви е честита и много безаварийни километри.Даже за 500 лева тънко сте минали, ако за 500 лева сте купили и гуми...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Миии...гледам. Одеве я взехме, с изцяло сменени ремъци, масла, филтри, нови гуми, нова спирачна система и нови накладки....Минахме тънко, за 500лв се отремонтира.

Честито! Много и безаварийни километри да изминете с нея. Дай някоя снимка да я видим.

Link to comment
Share on other sites

И гумите са взети в тия пари, после ще ходим да се сменят. Тогава евентуално и снимки, че неска трябва и до Свиленград да се ходи...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Карам Сцениг 1,6 и не я сменям за нищооооо

много е удобна - широка , място колкото щеш, много добре вози , лесна за управление понеже е по- височка и е много удобно

Карам я от 3 г и да чукам на дърво не е сменяно друго освен един тампон

по едно време се замислих да я сменя с нещо по мъничко , че в града малко е големичка , ама не ми дава сърце да седна на асвалта в тия мънинките .... това удобство не мога да го сменя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Сега ли я купи тази каляска или я караш от преди? :rolleyes:

 

Ако сега си я купил какви пари?

 

П.П. В нас увеличихме автопарка с още едно Рено. Сестра ми си взе Рено 5 за 500 лв. и вече сме с 3 броя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега ли я купи тази каляска или я караш от преди? :rolleyes:

 

Ако сега си я купил какви пари?

 

П.П. В нас увеличихме автопарка с още едно Рено. Сестра ми си взе Рено 5 за 500 лв. и вече сме с 3 броя :rolleyes:

 

Жорее , над две години я карам :) във форума на рено съм scorpi214

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Рено..................голяма хвалба падна,даже на някой модели ДИАГОНАЛИТЕ не са еднакви по-рождение :(

Link to comment
Share on other sites

Имал съм Сценик,сега карам баничарка-Канго...........не защото са хубави..................ниска начална цена

Link to comment
Share on other sites

Аз карам от няколко месеца Рено Клио RT 1.2 Energy 91г. 58 коня, но е като оса :punk Лошото е само, че е малко коне :lol:

 

Моето е същото, и въобще не ме притесняват малкото коне. Единствения съществен минус си е липсата на климатик, но пък все едно баба ми се е возила постоянно на кола с климатик...! :laughing1:

Иначе да ми е живо и здраво клиото, до сега не ме е оставяла никъде. А най-смешно ми беше тая зима, пред блока постоянно се чуваше риене на гуми в снега и леда... Гледах от терасата разни мерцедеси, беемвета и други уж яки западни резачки, как безпомощно се опитваха да излезнат от леда около тях. Клиото само му навиваш волана, пълен ляв или десен, и бавничко се изнизваше без проблеми от големите преспи. :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Рено..................голяма хвалба падна,даже на някой модели ДИАГОНАЛИТЕ не са еднакви по-рождение :(

 

Tова пък как го разбра ми е много интересно? Сигурно си бил в завода да следиш! От 3 Рена в моята фамилия как няма 1 с такъв проблем или 1 да се е оплакал от подобно в Рено форума. Това са глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това не е за оплакване,така излиза модела с разлика в диагоналите,Първо се заитересувавай за Рено 16..............после ми кажи,че това са глупости

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...