Jump to content
BulForum.com

Има ли хляб в Dacia Logan?


Recommended Posts

Стефане!, Ако щеше да купуваш на тъщата кола, друго щеше да ти е мнението за Логан-а :)

 

Аа на тъщата не е моя работа да купувам кола :)

 

Ми вместо лагуна може и 328-чка да си вземе ама всеки си знае какво търси.

 

Казах лагуна, че за jozo рено е най-великата кола :) Не че аз бих си взел.

Link to comment
Share on other sites

Да цели двама човека са минали единия 65к километра, другия 30к от които 27к извънградско :) Купи си и ти един логан ,пък си троши главата после. За тия пари има невероятни коли на по няколко години, ама всеки си прави избора, да си вози гъза в нещо хубаво на няколко годинки или да кара чисто ново чудо на румънското автомобилостроене със евтини материали, кофти окачване и т.н. За 15-20 хиляди лева ще си вземеш една лагуна от любимата ти марка, където е абсурд да я сравняваш с дачията.

 

Ми аз никога също не бих си купил Дачия.Бих е взел ако някой роднина примерно ми е купил и ми е подари.Все пак нова кола е и ако е подържам ще ми служи вярно.Иначе наистина бих предпочел по-стара Лагунка или пък да си дам дам известна сума за ново Клио пък после да си е изплатя за 1 година.После нека че била клио нека че била боклук.

Link to comment
Share on other sites

Е що да е боклук?Аз имам един приятел който си кара Клио и е много доволен.На 2 години е колата никакви проблеми не е имал.

Link to comment
Share on other sites

Щото така твърдят всички "разбирачи" и шофиори на стари японски "возила".

Link to comment
Share on other sites

От къде разбра, че са ни стари японските возила :)

 

Ми какви са?Да не си си купил чисто нова Хонда или Тойота от магазина?Преполагам че си купил няква Хондичка втора ръка.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, да не съм болен да си купя чисто нова кола :)Не виждам особена разлика, освен, че платих 1/3 от цената. Но ми е от тоя век колата де, не е от зората на автомобилостроенето ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Сендерото поне на снимки изглежда добре, има приличен дизайн(изненадващо за Дачия) и добро оборудване.

Link to comment
Share on other sites

логана си е чисто и просто евтина кола за таксиджии и за служебни нужди. А относно това, че новите коли са по-добре от колите втора ръка - последните годинки малко май взеха да се поуравновесяват нещата. Преди си беше късмет да нацелиш читава кола втора ръка, сега си е късмет да нацелиш и нова читава. А особено при дачия - шансът много намалява. Не мисля, че тази кола си заслужава парите. Но това си е мое мнение , не го налагам, просто ако аз имах избор дали да си купя логан или някоя кола на старо - не бих го мислил много много. Не искам да се возя в кола, с която застрашавам не само себе си, ами и околните. Нестабилна е, само който не се е возил няма да го знае ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен много.И Фабиа е нестабилна обаче се купува.И Ауди и БМВ да е пак дава фабрични дефекти така че Логан-а не е никак зле.Новата кола си има доста предимства пред старата.Колкото и да е хубава старата си е бомба със закъснител защото предишният собственик за да е продал значи има защо.Ремъкът е за смяна, накладките са износени, спирачните дискове, някоя пластмаса по купето е чупена или дръжчица по вратата, има драскотини или някъде е натисната и т.н. докато при всяка нова кола такива проблеми няма!!!

Link to comment
Share on other sites

(евентуално на газ + цена на ново АГУ)
Гаранцията на новия автомобил отпада при монтиране на газова.. Та не знам колко му е гаранцията на това, но наравно с вноските по изплащането ще влезнеш с няколко хилки вътре и с кихането по бензинят.

 

До 12 хилки на старо също мога да ти предложа 2-рият VW Passat

aaro_yFoKW-Volkswagen-passat-1.jpg

тва ли е втория пасат?

 

 

едит: не го знаех това с договореностите и газовите...

Link to comment
Share on other sites

Гаранцията на новия автомобил отпада при монтиране на газова.. Та не знам колко му е гаранцията на това, но наравно с вноските по изплащането ще влезнеш с няколко хилки вътре и с кихането по бензинят.

само дето зависи от дилъра дали ще отпадне гаранцията. повечето си имат договри със сервизи за монтаж и предлагат и поставяне на газови уредби на нови автомобили без отпадане на гаранцията. естествено монтажът в "правилния" сервиз е малко по-скъп ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Откадето и да погледнеш дачията тя си е рено влезте им в сайта дайте на галерия има една снимка на двигателя и там си пише Powered by reno !

Link to comment
Share on other sites

Откадето и да погледнеш дачията тя си е рено влезте им в сайта дайте на галерия има една снимка на двигателя и там си пише Powered by reno !

 

Приказваме ти за ламарини и ниво на безопасност. Новия Меган е с десетина еърбега, деформационни зони и т.н. Дачията е на ниво 90-те години.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

за старата да,може да се каже и ,че е на нивото на жигули,носега тая новата само по външен вид ли е променена,защото още в такава не съм се возил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...