Jump to content
BulForum.com

Кой какъв Нисан кара


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

И аз гледах Qashqai - прекалено малък е, но пък за сметка на това евтин. Май този Rogue е точно същото нещо като Qashqai евентуално с леки разлики по дизайна. Напоследък все по Murano-то се заглеждам но тук е над 100,000лв и се чудя, колко ли ще ми излезе да си го докарам от другата страна на океана... или него или някое Infiniti...

 

Някой да е правил подобни изпълнения?

 

--------------

 

Проверих - в щатите Мураното е $35,705 точно при това с маса екстри. Малко орязано за под 30,000 даже може да се намери. Нямам коментар. Какво чак толкова повече има че да струва 105,000лв ебати?

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, ако имаш възможност, взимай Qashqai. Не знам дали знаеш, но това е най - стабилният автомобил в света за миналата година!Имах възможност да се уверя лично в това - нали помните преспите миналата година през зимата.Е за него нямаше - невероятна машина :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Аз карам нисан Кашкавал... Добре е като изключим много твърдото возене което е нехарактерно за рено груп !

Link to comment
Share on other sites

Преди него имахме Рено сценик меган и няма нищо общо двете возиии ! Цитроен нямам наблюдения !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Нисан Алемра Тино 2.2dci 115кс `02, след обслужването не сам го барал, само нафта сипвам, вече 8-9 месеца, но ми дава повечко разход и докато стигна 2000 оборота се съмва

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Преди него имахме Рено сценик меган и няма нищо общо двете возиии ! Цитроен нямам наблюдения !

Твърдото возене е характерно за Nissan ;-) Френско е само двигателчето и то 1,5 и 2,0 dCi двигателите ако се не лъжа.

Инак да се разпиша и аз - Sunny '92 2,0 dLx.

За 2 години ми изяде половин нова в ремонти. Основно ръжда, замаскирана много майсторски в Австрия.

Overdrive - малко са собствениците на изброените от теб модели. Поддръжката им в БГ си е грозна работа. Ни части има ни майстори. За цените да не говорим. По-добре огледай Нисан форума, там има няколко такива.

Link to comment
Share on other sites

Айди и аз да кажа.

 

Нисан Микра 1,3 16 V, 75 кобили и едно магаре.

93 г. е каляската и е с ГИ Фобос.

 

Ми това е, надежден автомобил, като повечето от старата школа.

 

П.С. Тесничък е малко, ама за кратки дистанции бива.

Link to comment
Share on other sites

Overdrive - малко са собствениците на изброените от теб модели. Поддръжката им в БГ си е грозна работа. Ни части има ни майстори. За цените да не говорим. По-добре огледай Нисан форума, там има няколко такива.

Темите в Нисан форума съм ги изчел, хората сами си правят колите, защото в официалните сервизи на Нисан нищо не разбират от тях...

Мисля евентуално някога да си взема 200sx S13 или S14 и тъй като нямам познат с такъв и не пиша в нисан форума, идеята ми беше някой от тук ако случайно има да огледам "на живо" за какво става въпрос biggrin1.gif

Колкото до частите наистина няма, но има интернет и от това което съм чел не ми се струват скъпи като за спортна кола (каквато се води).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...