Jump to content
BulForum.com

SEAT Ibiza 91г.


petst

Recommended Posts

Та това е. Не мога и не мога да намеря дръжка за такъв сеат. Никъде няма, където и да търся, по морги, по магазини, в София. Положението е отчайващо, просто е ужасно да влизаш първо от дясно и да си отваряш вратата и след това да се качваш да караш.... Цалата дръжка е прецакана не само палеца...

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде в Пловдив по магазините казват, че нямат и с поръчка не ставало... Просто ситуацията е абсурдна. По моргите всеки ми вика няма да намериш...

Link to comment
Share on other sites

Не, от голф не става, пробвахме:-))). Намерих си, обаче такава дръжка от една морга на Пещерско шосе. Бяха ми казали, че нямали ама аз викам пак ще ги обиколя всичките профилактично и хоп изскочи... Абе загубена работа:-))).

Link to comment
Share on other sites

те в моргите така понякога не дават части, незнам защо, но ми е направило впечатление, че имат колата, имат и частта, но не я дават и лъжат че я нямат. верно загубена работа...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Имам подобен проблем с Ибиза 2000 г. Счупена е дръжката за отваряне на дясната предна врата отвътре. Обиколих тук-там, поразпитах и намерих магазинче, в което могат да ми я поръчат по рамата и до три дни ще я имам срещу сумата от 70 лв. Не че ги нямам, ама не ми се дават толкова много пари. Моля някой ако има идея къде мога да намеря евентуално втора употреба или пък не толкова специален магазин, да я сподели с мен :). Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Обикаляне по моргите. Периодично ги навестявай. В Пловдив има доста така, че все някъде ще намериш по някое време.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

и аз имам сеат ибиза 91-ва година 903кубика.. . същия проблем с дръжката на вратата на шофьора имам и от 2 дни едвам влизам през нея.. :) интересното е че при мен вратата от почти две години само аз можех с лекота да си я отварям.. се едно е с няква система с пръстов отпечатък.. :D обаче тия 2-3 дни и на мен ми е трудно да влезна..3

PS:.. между другото може да си купиш за 600-700лв един такъв сеат и да го ползваш за резервни части ;)

Link to comment
Share on other sites

Виж откога е темата.

Карах 2-3 години 92ра 1,2 и според мен по-добре да продадеш твоя и за още 700 да си купиш нормална кола - Сеата е икономичен, здрав, с евтина поддръжка, но цялата изработка е под всякаква критика - според мен не нормално поддържана кола на 140000 с перфектен двигател и купе да и се разпада интериора и постоянно някакви дребни неща да спират да работят.

На моя спряха задната чистачка, маркуча на пръскалката и потече през тавана, централното на 2 от вратите и багажника, механизма на шофьорската седалка, шофьорската врата едва се отваря, багажника няколко пъти заяде и тн. Вземи едно нормално поддържано BMW на 500000 и всичко това ще работи wink.gif

Link to comment
Share on other sites

PS:.. между другото може да си купиш за 600-700лв един такъв сеат и да го ползваш за резервни части ;)

:laughing: :laughing: Че то за 2000 лв може да си вземеш от 1999-2000г и да си е като ново...

Link to comment
Share on other sites

Точно!

Пълно е със сеати на 10-12 години за тези пари, пък и не само сеати.

А този 900 кубиков мъртвец с 40коня не вярвам и да прави голяма икономия, защото трябва да се ръчка яко или да се кара като 85 годишен пенсионер с 30.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...