Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

Hi - tarsq si knigi za Windows 2003 server. Tai kato sega smqtam da si go slagam i izpolzvam , trqbvat mi knigi za nacinae6ti - kadeto vsicko se obesnqva ot samoto nacalo. Ako ima linkove kam razni lab/simulation/test cdta sa6to 6te sam priznatelen. ob6to vzeto kniga za tova kak parvonacalno se instalira i konfigurira windows 2003 server. Blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Здрасти.

http://www.amazon.com/Congratulations-You-...5328&sr=1-1

Търся тази книга. Не зависимо дали ще ми кажете от каде да я купя, или намеря фрий в нета...Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Къде мога да намеря трилогията "Дюн" на Франк Хърбърт? На български или в оригинал, все едно. По-специфично ме интересуват втора и трета част...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Някой може ли да ми намери нещо за еволюция на растенията? :wacko: че тука вече 2 часа се рова из google и wikipedia и ми изпушиха бушоните да чета глупости,които нямат нищо общо с тва дето ми трябва :(

 

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да ми даде литературно интерпретативно съчинение на тема Съотносимо ли е стихотворението на Дебелянов "Скрити Вопли" с мисълта на Сенека : "Ако не знаеш кое е твоето пристанище, за теб попътен вятър няма " 10х предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аа помощ моля :angry1 от 3 часа търся нещо на следните теми "неслучайно кръстосване" "генен дрейф" "поток на гени" и " фактори предизвикващи промени в популациите" и нищо ! :angry1 претърсих целия google/wikipedia/pomagalo/referati и нищо. ако някой знае от къде мога да намеря информация моля споделете. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Търся книги на Збигнев Бжежински. Разрових се но не намерих никъде безплатни в интернет. Ако някой знае нещо по въпроса ще му бъда благодарен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Спешно ми трябват материали на тема "Природноресурсен потенциал на Европа" и уж имало много в нета...нищо не мога да си намеря ;(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Има ли книги в джава или пдф формат за телефони , на Български преведени ... някакви трилъри/научна фантастика/ужаси/фантази търся ?

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Аз търся книгата на Eminem - The way i am .Ако някой ми даде линк за електронна (безплатна версия) ще съм му много благодарен.Може и на ЛС да драснете :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Търся всякакви по-нови книги на тема зоология и по-точно към гръбначните животни, научнопопулярна литература, учебници, всичко на български... каквото намерите на такава тема.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Търся „Ни горе връх, ни долу корен” от Георги Узунски (изд. „Български писател”, София, 1988 г.).

Ако някой намери книгата по рафтовете вкъщи или в домашната си библиотека на баба си

и е готов да се раздели с нея на приемлива цена, нека ми пише.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Никъде не мога да намеря "Среднощни кули" от поредицата "Колелото на времето" на български език. Моля Ви, ако някой я има нека да я качи или да ми пише!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

"Дневници и нощници", "Страшни дневници и нощници" и "Още дневници и нощници" на Сиромахов- за електронна книжка. Ако някой ги има ще съм много благодарен да ги сподели с мен :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Търся PDF/DOC/JPEG или някакъв друг формат файл с тесни и широки редове за разпечатване на A4 хартия - да стане като лист от тетрадка с тесни и широки редове, само че във формат A4, по възможност по-изчистен дизайн, без разни странични картинки около редовете.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...