Jump to content
BulForum.com

Бригада/Фирма за вътрешни ремонти


Recommended Posts

Здравейте колеги,трябва ми бригада/фирма с доказан опит и качество във вътрешните ремонти.

Топлото време се завръща и е време да се оправят някой неща :) А тоест:

Частично затваряне на тераса

Ремонт на затворена такава (Нова шпакловка,теракот)

Поставяне на теракот в кухня,поставяне на фолио върху кухненско обзавеждане.

Поставяне на интериорен камък в антре.

Премахване на стари врати (5 на брой) и поставянето на нови такива.

Цялостен ремонт на баня (От А до Я)

Ако имате на идей фирми който работят качествено и с гаранция ще съм много благодарен :)

Не се страхувайте да предлагате,нямам намерение да пестя за сметка на качеството,но не търся и "Супер лукс"
Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

 

Частично затваряне на тераса

Ремонт на затворена такава (Нова шпакловка,теракот)

Поставяне на теракот в кухня

Поставяне на интериорен камък в антре.

Премахване на стари врати (5 на брой) и поставянето на нови такива.

Цялостен ремонт на баня (От А до Я)

 

За тези дейности мога да поема ангажимент , но трябва оглед и евентуално договаряне на срокове и цени.

Link to comment
Share on other sites

За тези дейности мога да поема ангажимент , но трябва оглед и евентуално договаряне на срокове и цени.

Здравей,ами звучи добре.

Като за начало са ми най-най спешни терасите,като май ще прибавя и комшийската да се сложи една хидроизолация отгоре че ме наводниха ужасно...

Остави един телефон за контакт ако обичаш да се разберем за огледа.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо идват топлите дни за бирата :) Дано и работата да е на ниво ;)

Очаквам наводнителите отгоре да кажат че може да се гледа и стартираме "Пълна промяна"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След несериозното отношение на въпросния човек отгоре,продължавам с търсенето.

Ако някой има идеИ да предлага.

Link to comment
Share on other sites

Въпросният човек отгоре все още е на обект извън Пловдив и клиентът изисква нови, допълнителни работи поради което срокът на ремонта се удължи.
Съжалявам. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Търсенето продължава с майстор на мазилки.

Търся някой с опит за венецианска/декоративна мазилка на коридор (16кв/м) и три тавана (не съм сигурен за квадратурата им)

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

 

можеш да се обадиш на телефон 0888 950105 - Атанас. Познавам го лично, опитен майстор, работи заедно с още 1 човек. Имат голям опит с баните и ВиК, шпакловки, зидане с итонг и всякакви други довършителни работи. Могат да направят всичко, което си изброил по-горе без облепянето с фолио, при това качествено и работят на разумни цени.

Поради оскъдното ми време в момента аз мога да се включа накрая за венецианото и за монтажа на вратите. Снимки на венециано и на монтирани врати можеш да разгледаш тук :

https://www.facebook.com/hristo.gospodinov/media_set?set=a.1026986313224.2006698.1182274704&type=3

 

Поздрави. ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

 

можеш да се обадиш на телефон 0888 950105 - Атанас. Познавам го лично, опитен майстор, работи заедно с още 1 човек. Имат голям опит с баните и ВиК, шпакловки, зидане с итонг и всякакви други довършителни работи. Могат да направят всичко, което си изброил по-горе без облепянето с фолио, при това качествено и работят на разумни цени.

Поради оскъдното ми време в момента аз мога да се включа накрая за венецианото и за монтажа на вратите. Снимки на венециано и на монтирани врати можеш да разгледаш тук :

https://www.facebook.com/hristo.gospodinov/media_set?set=a.1026986313224.2006698.1182274704&type=3

 

Поздрави. ;)

 

Здравей,за повечето от нещатата май намерих.

Остана само венецианската/декоративна мазилка което ми трябва...

Страницата която си ми дал не ми е отваря "Sorry, this content isn't available right now. The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in."

Link to comment
Share on other sites

ОК.

 

Промених настройките, пробвай пак, сега вече трябва да ти го отвори :

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10206019535505761&type=1&l=c5e63d4436

Ако ти харесва венецианото на снимките пиши ми на ПМ.

 

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...