Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

4-5МБ от Локалния, 80-100к/с български и 40к/с международен

Якото е ако фаниш някой торрент сийдван от друг потребител на визио. Тогава сваляш с около 1МБ :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply
4-5МБ от Локалния, 80-100к/с български и 40к/с международен

Якото е ако фаниш някой торрент сийдван от друг потребител на визио. Тогава сваляш с около 1МБ :).

 

Такива са и при мен. От локалния и с повече понякога.

Държи си ги стабилно.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

И аз минах на Визио , в Кючука , мога да кажа , че интернета им определено е по-добър от на Гигабит. Тук за 20лв. - 80 -88К бг, външен 40К , локалният не съм го проверявал колко е , но е МБ. 750МБ - за 1 мин. и 15 сек. Пингът към CS гейм сървърите (и бг и международни ) е съвсем нормален.Единственото нещо което ми липсва от Еврокома е пощата. Тук за да ти дадат поща - таксата е 60 лв. на година,което е безплатно на ЕК-то. Да не забравя - локалите им си стоят на Визио, но ъплоуда на нови неща е спрян. Дали за постоянно - никой не казва. В общи линий - доволен съм от тях за момента. Проблеми нито с торенти, нито с гейм сървъри , нито с локални,браузването е безпроблемно .

Link to comment
Share on other sites

И аз минах на Визио (преди бях на Евроком) повече от доволен съм... локален,външна и вътрешна скорост перфектни :) ....всичко е идеално несравнимо е с Евроком и Гигабит (въпреки че са едно)....даже сега май се говори нещо скоростта на сваляне от локала да стане 1000мб не както е сега 100мб... :punk :punk Просто перфектно

Link to comment
Share on other sites

И аз минах на Визио (преди бях на Евроком) повече от доволен съм... локален,външна и вътрешна скорост перфектни :) ....всичко е идеално несравнимо е с Евроком и Гигабит (въпреки че са едно)....даже сега май се говори нещо скоростта на сваляне от локала да стане 1000мб не както е сега 100мб... :punk :punk Просто перфектно

От локала се стига сега и скорос 9-10МБ. мисля че не е възможно да се стигне повече.

А иначе и аз преди около месец минах на Визио от ЕК и също съм доволен :)...

Link to comment
Share on other sites

Вече за 42 лева визио предлагат 8000мб бг пииринг тоест 1мб/секунда ;)

 

вярно е , предлагат. Но е негарантиран трафика. Вижте на тарифен план SUPERUSER (60 лв. на месец,но скоростите са гарантирани ) какви са цифрите : наполовина на този от 42 лв ,дето е сумарно 10 мбит. Имам познат на тарифата от 42 , вика : абе понякога имам само 20К , понякога 100К, друг път удрям тавана .Обикновенно е доста по-малко от максималните стойности.

Link to comment
Share on other sites

Абе тва визио кво да ви кажа колкото хубаво толкова и лошо.Супорта им е някав уникален в смирненски от 5 дена прекарват нет на една приятелка...уж го прекараха и 3 дена след тва няма нет постоянно казваха че проблема е в нея постоянно звъняхме и викаха че до час всичко ще е ок да ама не в краина сметка чвера излезна че имат проблеми със захранващият адаптер на целия раион и щяли да го отстранят днес ама ще видим...поне да казват няма да имате нет 5 дена и тва е ако ви се чака чакайте не да ме разотават постоянно и да вкарват фалшиви надежди... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Нещо странно стана с Визио (локален,форум.....всичко) всичко изведнъж се срина ... Ако някой знае нещо по въпроса нека пиши.

Link to comment
Share on other sites

Нещо странно стана с Визио (локален,форум.....всичко) всичко изведнъж се срина ... Ако някой знае нещо по въпроса нека пиши.

 

току-що им се обадих на съпорта. Оня отсреща вика : абе те локалите са забранени от закона ,вече няма да има. Аз питам : "изобщо ли бе ? Спряни са тотално? " . Оня : "да, вече изобщо няма да има". Е тва е . За това копелетата са увеличили скоростите на тарифата Офис - 42 лв .Аз като съм на 20 лв - духен зи супен. Един филм от торентите - часове. Да да ,ама не са познали. Тва явно ми е първият и последен месец на Визио. 20 лв за 80К бг - няма да давам. Още утре звънкам на БТК-то. Повече с кирливи ланкаджий нямам намерение да си тровя нервите.

Link to comment
Share on other sites

току-що им се обадих на съпорта. Оня отсреща вика : абе те локалите са забранени от закона ,вече няма да има. Аз питам : "изобщо ли бе ? Спряни са тотално? " . Оня : "да, вече изобщо няма да има". Е тва е . За това копелетата са увеличили скоростите на тарифата Офис - 42 лв .Аз като съм на 20 лв - духен зи супен. Един филм от торентите - часове. Да да ,ама не са познали. Тва явно ми е първият и последен месец на Визио. 20 лв за 80К бг - няма да давам. Още утре звънкам на БТК-то. Повече с кирливи ланкаджий нямам намерение да си тровя нервите.

Тва е гадното че затвориха и форума на Визио.... много гадно стана дано да се измисли нещо и да се варне .. :( | Тъкмо се обадих и питах " Защо не ми отваря локалите и защо форума не работи" а тя ми каза "Проблема е технически. До 3-4 дена ще го оправим" .....

Link to comment
Share on other sites

п.п LaN аре моля ти се не ни стряскай така че ше ни спрат локалите....та Визио си ина лизенз който са купили за разпространяване. За справки виж тук .

пич, тоя лиценз е за интернета, а не за нелегалния сървър :lol: :lol: то така ако се даваха лицензи за пиратски сървъри всички щяха да си изкарат по един :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

п.п LaN аре моля ти се не ни стряскай така че ше ни спрат локалите....та Визио си ина лизенз който са купили за разпространяване. За справки виж тук .

хаха какъв е тоя лиценз за пиратски сървъри. Шегаджия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тва е гадното че затвориха и форума на Визио.... много гадно стана дано да се измисли нещо и да се варне .. :( | Тъкмо се обадих и питах " Защо не ми отваря локалите и защо форума не работи" а тя ми каза "Проблема е технически. До 3-4 дена ще го оправим" .....

 

Да и аз днеска се обадих и ми казаха,че до 2-3 дни ще ги пуснат отново.Иначе преди 2 седмици се пуснах на Визио и съм много доволен. :)

Link to comment
Share on other sites

я ги пуснат я не, май по-скоро не :)

Но пък от днес:

 

Тарифен план 1 мегабит

 

Достъп до интернет с гарантирани параметри 1 Mbit/s

Локална свързаност 100 Mbit/s

Реален IP-адрес

Инсталационна такса: 36 лв.

Месечна абонаментна такса: 20 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Тарифен план 2 мегабита

 

Достъп до интернет с гарантирани параметри 2 Mbit/s

Локална свързаност 100 Mbit/s

Реален IP-адрес

Инсталационна такса: 36 лв.

Месечна абонаментна такса: 24 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Тарифен план 4 мегабита

Достъп до интернет с гарантирани параметри 4 Mbit/s

Локална свързаност 100 Mbit/s

Реален IP-адрес

Инсталационна такса: 36 лв.

Месечна абонаментна такса: 30 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Тарифен план 6 мегабита

 

Достъп до интернет с гарантирани параметри 6 Mbit/s

Локална свързаност 100 Mbit/s

Реален IP-адрес

Инсталационна такса: 36 лв.

Месечна абонаментна такса: 36 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Тарифен план 10 мегабита

Достъп до интернет с динамични параметри 10 Mbit/s

Локална свързаност 100 Mbit/s

Реален IP-адрес

Инсталационна такса: 36 лв.

Месечна абонаментна такса: 42 лв.

 

--------------------------------------------------------------------------------

source: http://www.netvisio.net

Link to comment
Share on other sites

Това звучи много нереално, пък и да изравнят бг и международен...още повече.. Дай Боже да е истина, минавам веднага!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...