Jump to content
BulForum.com

Дограма - избор на нова, смяна на стара


Recommended Posts

Само да спомена - на Жан Жорес, на първи етаж - не чувам колите по улицата. Самият аз с толкова опит не вярвах, че ще сътвори такава изолация. За топлинна да не говорим... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Искам някой да дойде да ми сложи комарник (на ролка) на единия прозорец и да погледне един малък ремонт на другия.
Има ли смисъл да пробвам момчето, което препоръчвате по-горе или да звъня на първата голяма фирма с по-голям ресурс да идват? Идеята ми е, че ремонта и поръчката са малки, та не знам дали малка фирма изобщо ще иска да се занимава, докато големите теоритично имат повече хора, та може и да дойдат.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Здравейте,

 

искам да направя една проверка, моля ви за впечатления, чисто доколко нещата са реални.

В офиса дойде фирма, която прегради едно голямо помещение, профил, който е алуминиев, единично стъкло, не особено добро изпълнение.

Става въпрос за 24.3кв.м - 160лв на кв.м.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой има ли впечатления от стъклопакетите с вградени алуминиеви щори?
Те са на вид като стандартните алуминиевите щори, които се слагат зад прозореца, но са вградени в стъклопакета и се водят без поддръжка защото не се прашат и се отварят затварят с някакъв магните ключ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте, искам да си затворя терасата и съответно ми трябва "читав" човек да  свърши работата качествено.  Ако някой е доволен от човек/фирма ще се радвам да сподели, може и на лично, да не правим реклами :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...