Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tankis:Sory ama ne6to ne mi se zarejda kartinkata ti.Ina4e 6te e ne6to yako,deto se kazva "sex" :tongue ,ama neznam-sigurno e ot browzera mi...

Eto o6te edna burza,poneje nyama6e kakvo da pravya.

Za modovete,da znayat 4e kartinkata e maximanlo kompresirana,koeto ya pravi mnogo malka,no i s po skapano ka4estvo.Tazi ne si ya haresvah mnogo i za tva i ponejih size-to za smetka na ka4estvoto..

uglybot1ly.jpg

Molya,repy-vayte s >Lucky13-blahblahblah,vmesto s quote butona...

 

nyamam tarpenie da vidya i 4ujdi risunki,nezavisimo kakvi sa ili kolko trud e vlo4en...

Arr :pirate :pirate

Link to comment
Share on other sites

мън,мън,мън,мън!!!Ми горе в ляво има едно нещо което се казва upload rules!!!Натисни го и там има оказания как да uploadваш различни неща!!!

Не пич,ти не си разбрал (видял) добре,там случайно да пише как се ъп-ват снимки а :angry1 ???

Link to comment
Share on other sites

haha,Mersi.Po kasno shte napravya o6te photo manipulatsii,poneje mi e mnogo zabavno .Za tezi koito sa "Tsepnati v ratsete",predlagam ne6to kato konkurs.Eto gi pravilata:

1.vseki si izbira grafi4na programa(choice of weapon)

2.Vzima edna ot snimkite na sledniya adress

www.floodlight-findings.com/ 2redfox/redfox.html

 

3.Obrabotva ya s programata si taka 4e da se polu4i artisti4en ili komi4en efect .

 

4.Nagradata-mi 6te narisuvam za nego/neya KAKVOTO POJELAE (imam predvid vsi4ko)

 

i taka:

Ako vi e sku4no,ako imate grafi4na programa(photoshop,gimp,ili druga),i pone 10 minuti svobodno vreme... :punk :wir

Shte napravya i az manipulatsiya,samo za primer...

:pirate :pirate :pirate GhaRRrr

Edited by Lucky13
Link to comment
Share on other sites

minaloto si be6e samo predlojenie.Ne iskah da prozvu4a kato dictator,hehe...

Eto edin sme6en komiks ,koito napravih minalata godina.Za sajalenie e na angliyski i samo tezi koito znayat ezika 6te go razberat.Ako nyakoy iska,moje da napi6a prevoda ili da napravi bg versiya.Mislya da mu napravya prodaljenie,ni za jalost o6te nyamam idei...

eto go i nego.

 

:) :)

 

http://www.pix8.net/pro/pic/10064aU6vX/242195.jpg

 

http://www.pix8.net/pro/pic/10064aU6vX/242196.jpg

 

:) :)

Ae,i vesela darvena vakantsiya na vsi4ki...

Edited by Lucky13
Link to comment
Share on other sites

Haha,mnogo sa yaki.Biva te za manga,malko pove4e tryabva da se uprajnyava6,no mi haresa mnogo dbz fan-arta.

:sayjin <(I'm a super Sayan,Blahahaha.)

(GameHaMeHaaaaaa)> :sayjin

:woot ZOMG Wooo

 

Mnou yako,mnou yako

 

...a,kak si napravi snimkata v matrix stil,naistina mi e interesno..

:ph34r: malko sa zamazani(ne si focusiral obraza dobre,i moje6e da vdigne6 kontrasta(stava za secunda na Gimpa),no karay da minava.Slagay o6te :inqn

Edited by Lucky13
Link to comment
Share on other sites

...a,kak si napravi snimkata v matrix stil,naistina mi e interesno..

:ph34r:

 

Ami ima edna programka Photo Brush 2.2 se kazva i s neq ima mnoo qki funkcii i q izpolzvam ot 3 godini i znam po4ti si4ko v neq Mnoo e qka i lesna svali si q i q probvai

 

malko sa zamazani(ne si focusiral obraza dobre,i moje6e da vdigne6 kontrasta(stava za secunda na Gimpa),no karay da minava.Slagay o6te

 

da prav si no kamerata mi e ot skoro i ne sam sviknal o6te s neq po natatak moje bi i komiks 6te ka4a no ne sam go zavar6il

Edited by Harbachek
Link to comment
Share on other sites

Its all in the jeans or hands. :D :D

Am...sorry za sliokavi4ata ama flex type ne mi raboti. :unsure:

 

Ta eto nqmoi moi fan art draskanici i ot mene.

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/Keitaro/Draskanici/

Sa ma izvinite za losoto ka4estvo na pove4eto ama sa praveni

v daskalo po vreme na 4as.Dano vi haresat. :rolleyes: :rolleyes:

 

P.S.Vse oste sam na4inaest.

Edited by Keitaro
Link to comment
Share on other sites

nujni sa hora.Eto sega predlagam istinsko sastezanie.

Usloviyata sa slednite:

 

Koito iska da u4astva tryabva da vzeme tazi kartinka:

tux0101024x7684tb.jpg

 

I da ya obraboti s Gimp ili druga grafi4na programa,taka 4e da se polu4i komi4en efect(ot sorta na sloji ne6to-tsigara,sme6na 6apka,etc etc).Ako nyakoi e promeni taka 4e da izglejda ne gotino i sme6no,a prosta6ko ili obidno-6te bade diskvalifitsiran! Tova e Tux i Nikoy ne se gavri s nego.-

----------------

a sega nagradata:

 

Koyto spe4eli 6te polu4i pokana za GMail.Tova e 1 gb(1000mb) po6ta,koyato se polu4ava samo ako nyakoy koyto ve4e ya ima ti izprati pokana.Kato klub e.

6te razdam 1,2 ili 3 pokani,v zavisimost ot tova kolko ot vas u4astvat i se spravyat dobre.Izpolzvayte vaobrajenieto si :)

Edited by Lucky13
Link to comment
Share on other sites

Хе, хе, DJ CyberGod, харесаха ми много!!! Особено онова сини4кото, озъбено същество на първия ред вдясно... Мили4ко!!! :woot

 

Готинки!!! :D

 

бе май не е сини4ко като се замисля, лилавко е... Има ли зна4ение?!?!?!?! Все си е готино!

Edited by Prime Hellix
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...