Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте колело


dunata

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да де, ама като компоненти са изключително идентични…. Трека е с мижавото предимство от 2 зъба, което дава мааалко повече “лекота” при катерене….не знам… Не съм анализирал геометрията на рамките, щото и това е важно, ама разликата не е малка…

Link to comment
Share on other sites

Едното е една от най-големите марки в света на колоезденето, другото е спринт. Нищо не мога да ти кажа за цени, компоненти, окомплектовки не следя пазара от сигурно 5 години.

Май геометрията на рамките е различна...

Link to comment
Share on other sites

Различна е, поне и на мен така ми изглежда. Не намерих геометрия на аполона, само на Трек. Иска ми се по-изправена стойка, като аполона изглежда така че да е по-изправен….лошото е, че нещо из Пловдив не мога да намеря налични и двата, за да ги пробвам….

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mockingbird said:

Различна е, поне и на мен така ми изглежда. Не намерих геометрия на аполона, само на Трек. Иска ми се по-изправена стойка, като аполона изглежда така че да е по-изправен….лошото е, че нещо из Пловдив не мога да намеря налични и двата, за да ги пробвам….

По разкази на веломайстора, при който си карам Кольо, от пандемията насам всичко живо е луднало да купува колела и от тогава наличностите са проблем, цените летят нагоре, части трудно се намират. Аз бая търсих, дорде си намеря гума. Та ся може би не е най-перфектния момент за покупка на колело...

Link to comment
Share on other sites

Аммм, то че си е така, така си е…., но това е валидно за всичко. А и лично аз не мисля, след три-пет-седем месеца, цените ще се върнат назад….може да останат същите или дори по-високи, но не и по-ниски.

Link to comment
Share on other sites

Аз на голямата дъщеря взех Велосипед MTB 26" SNOOP 5.0, Размер на рамката L,
Черен/Оранжев [SNOOP 5.0.550288] от Емаг по време на петъка за 360 лева от оригинални към 900 ако добре си спомням. И аз не съм специалист в колелата, но това нещо като го сглобих и покарах няма нищо с кютуците на циганина Максим. На светлинни години е, а го взех на тяхната цена. Гледам в момента му искат дори 1000 лева... 

snoop-5-0bad.jpg

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...