Jump to content
BulForum.com

Най-добрите БМВта в Пловдив


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Ами ти показа най-якото, така че .. :) Има едно 335d и едно 730d с 20ки джанти. Имам снимка на 730ката, после ще дам линк. До там са хубавите :P

А има и една 5та серия, оранжева. Супер много ми хареса, широки гуми, големи джанти, даже и фабричен парктроник имаше, което значи че все пак не е много дърта. Видях я на Слънчев бряг миналата седмица. ТАКСИ :)

Link to comment
Share on other sites

Има една баварка 645Li мисля пред кафенето на Васил Априлов след като минеш зеления мост на ВХВП в посока центъра. И тя е със злобни джанти, поне 18ки предполагам.

Пред хотел Марица спира рядко една Х5-ца със над 20 цола джанти(петлъчева звезда).

И най-доброто, чат пат се забелязва една М6-ца пред хотел Марица :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето малко интересни за които се сетих:

 

Х3 3.0sd с М пакет

Z4 Ac-schnitzer, но май го продадоха

М3 Е46 кабрио

Х5 индивидуал

По-късно ще едитна поста със снимки

Link to comment
Share on other sites

Има едно Е30 323 зелено, с транзитни номера (седи с тях от 4 години), до преди години мажеше наред и имаше супер вид, но собственика никога не се е грижил добре за него и сега е някаква кошница... :(

 

Много се говорише че в Прослав са направили Е28 535 + Турбо, но не съм го виждал и немога да кажа със сигурност, че има такова нещо

Link to comment
Share on other sites

Много се говорише че в Прослав са направили Е28 353 + Турбо, но не съм го виждал и немога да кажа със сигурност, че има такова нещо

То това е всеки път на калояново.

Link to comment
Share on other sites

на мене най-любимото ми е една м5-ца от старите е39 които са много запазена с огромни джанти , дори в момента се продава на един салон по пътя за асеновград точно преди да излезеш от пловдив , много ми харесва дори повече от новата м5 и м6 , също преди време на авеню бях видял Б7 алпина мнооо добра

 

 

а относно това оранжевото бмв аз тук не съм го виждал обаче на морето за това което стана дума е с бургаска регистрация и наистина е такси стои на паркинга пред кубан !

Link to comment
Share on other sites

На малката главна,до дюнерите "Аладин",близо до БНБ,редовно паркира една супер наточена М5-ца...дори спирам да зяпам по женските задници,когато е там :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има едно Z3 тъмнозелено.Готинко е и си върви баячка.Много ми харесва тфа БМВ.Има разни брони напраени,отстрани където са "хрилете" са хромирани.И снимки ще кача до няколко часа :)

Link to comment
Share on other sites

На сина на Ветко Арабаджиев M6 знам само че е 520 коня !!!

 

1 час търся снимките ма немога да ги намеря дейба !!! пак ш потърся и ш единтна !!!

Link to comment
Share on other sites

абе баш точно 520к.с. ме съмнява, освен ако не е слагал спортен филтър от Руския Пазар :)

иначе М6-ка си е с двигателя "///М V10" :ph34r: 507к.с.

Link to comment
Share on other sites

а относно това оранжевото бмв аз тук не съм го виждал обаче на морето за това което стана дума е с бургаска регистрация и наистина е такси стои на паркинга пред кубан !

Да точно за съшото говоря, едва ли са няколко :) И на 25 Май си беше с пловдивската регистрация. Аз съм го виждал тук първо с тези номера, с които ги вкарват от чужбина, а след това и с пловдивски. Може би са го продали там, но съм сигурен че беше то. Жалко за колата, първата 5 серия от това поколение, която да ми направи впечатление.

Link to comment
Share on other sites

възможно е да е същото и да го е регистрирал в бургас за да може да работи като такси... макар че се съмнявам , абе това не е важно , важното е че бмв-то е много добро

Link to comment
Share on other sites

повикване на адрес 7лв, начална такса 3лв, 5лв на километър. това пишеше на стикерите на повечето таксита в слънчев бряг. Тази 7-ца и аз съм я виждал, но не видях цената. Сигурно е над 10лв/км.

Link to comment
Share on other sites

повикване на адрес 7лв, начална такса 3лв, 5лв на километър. това пишеше на стикерите на повечето таксита в слънчев бряг. Тази 7-ца и аз съм я виждал, но не видях цената. Сигурно е над 10лв/км.

ами преди в плд имаше един мерцедес SL и когато всички возиха на около 20 ст, този возеше на 1,2 лв :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

INCINERATOR, на 2-рата снимка до БМВ-то е моя джип, а иначе относно БМВ-то - отстрани пише V12, на емблемите не пише БМВ, а пише SCHNITZER, джантите са му от Х5 , а преди беше с джанти от М6 и на сичкото отгоре го кара една пу*ка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...