Jump to content
BulForum.com

Май няма хора с най-добрите коли ;)


don_anton

Recommended Posts

Мдаммм.... аз пък карам 190D 2.0 супер запазен с един много специфичен тъмносин цвят (казвам го,защото веднъж ми се наложи да ходя да ми боядисат около задния стоп след като един "шофьор" ме удари в спряло положение на червен сфетофар, та боята ми я правеха на компютър) и вози перфектно, много съм доволен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Aко намериш такъв на малко КМ - ще черпиш ;) . Колата е яка, но все пак е и карана доста. А двигател 5.0 е амброзия за ухото :) .

 

Разни такива са страшно рискови, щото едва ли само за теб този двигател е амброзия на високи обороти и пълна газ...представи си как са му взимали душата предишните собственици :)

Link to comment
Share on other sites

Разни такива са страшно рискови, щото едва ли само за теб този двигател е амброзия на високи обороти и пълна газ...представи си как са му взимали душата предишните собственици :)

Бе зависи от собствениците :) .Има един дядка в съседния вход,който кара същата кола.Не вярвам той да го кара на високи обороти :P

Link to comment
Share on other sites

Километрите не го плашат този мотор, стига да е подържан поне малко от малко. Виждал съм такъв на 750 000км. без ремонт и вървеше като самолет, и дори собственика ми каза че и масло не му горял. Да не забравяме че това са едни от най-добрите двигатели на Мерцедес + това и колемите литри, нямат нищо общо с повечето от 2л. ;)

Link to comment
Share on other sites

Двувратите пури (C126 се води) се срещат доста рядко,виждал съм малко в България но мисля,че нито една не се продава.Иначе това е колата.Апък и обикновената пура също е невероятна кола.Като ги видиш да се люшкат по улиците и направо ти се насълзяват очите от кеф.

Link to comment
Share on other sites

Двувратите пури (C126 се води) се срещат доста рядко,виждал съм малко в България но мисля,че нито една не се продава.Иначе това е колата.Апък и обикновената пура също е невероятна кола.Като ги видиш да се люшкат по улиците и направо ти се насълзяват очите от кеф.

 

Aми първия SL. - Колата на Фанджо. Малеее наистина ми се реве :cry щото не мога да имам такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Еми и аз карам 190Е 2.0 120 коня.Колицата е доста прилична и повече от надеждна и за тази цена/година вози доста комфортно.

Не е 120 коня а 122к.с. или 90kw

 

еми мисля си че за тези пари най-добре е C класа, не знам коя година точно може да вземеш 90 и кои са по-добри там може да има някои проблемни някои години а у...но иначе Ц-то е най-добре за тези пари според мен...ако искаш по-големко за още малко пари може да намериш и старото Е ;) виж мобилето ;)

Преди да си вземеш Мерцедес трябва да знаеш едно, и то е дали ще можеш да го поддържаш.Хич не са ефтини частите за него .Една лека информация за бензин на модел 190е 88г.

 

1бр.кабел за свещи=38лв.

1бр.дистрибуторна капачка=86лв.

1бр.водна помпа=150лв.

За това първо си направи сметка.

 

Нека някои да каже добър сервиз за Мерцедес(бензин)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Имам един въпрос понеже останах втрещен от това като го видях. За съжаление с телефона и срещу светлината не можах да го заснема добре...

 

Та: ТУК и ТУК

 

Обърнете внимание на ауспусите. Отблизо забелязах, че двойните тръби са фактически просто декорация и реално преди тях завършва по една голяма тръба, върху която са "наложени" тия двойни пръстени. Сигурен съм понеже прозираше светлина през тях. Учудих се какъв е смисъла освен декоративн ефект, но дори и това да е отблизо доста ясно личи че е просто ефект.....

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос понеже останах втрещен от това като го видях. За съжаление с телефона и срещу светлината не можах да го заснема добре...

 

Та: ТУК и ТУК

 

Обърнете внимание на ауспусите. Отблизо забелязах, че двойните тръби са фактически просто декорация и реално преди тях завършва по една голяма тръба, върху която са "наложени" тия двойни пръстени. Сигурен съм понеже прозираше светлина през тях. Учудих се какъв е смисъла освен декоративн ефект, но дори и това да е отблизо доста ясно личи че е просто ефект.....

 

Тихичко, че ме хваща яд да гледам такива изпълнения :sick

Замисъла е никакъв от тези 4-ри ауспуха, освен селения.

tnW221%2028.jpg

Link to comment
Share on other sites

Убеден съм че това не беше някаква селска простотия, личи си че фабрично така е направено...

 

Като забелязвате и кви ги върши на пътя - едва се преборих да го снимам в движение с телефона без да се блъсна. До последно го следвах за да се убедя, понеже не ми се вярваше, но тва си е - декорация на ауспусите на ТОЗИ автомобил...... ясно личаща си като светне малко слънце. Не че е грозно с 4 тръби, но фалшиви накрайници?!?!??

Link to comment
Share on other sites

Момчета и аз съм виждал тази С класа в града и много и се смях, с един приятел като го видяхме по руски и го следвах бая, защото още от първия момент ги забелязах, че са кухи заварени накрайници купени за 5 лв от руския пазар , но ми беше трудно да повярвам, че може да има такъв селянин.

Link to comment
Share on other sites

Значи не е С, a S класа - това едно. И второ - тия накрайници съм над 90% сигурен че са фабрично там, не са поставяни допълнително. Всъщност някой, който търси и има инфо за Мерцедес би могъл да погледне как се предлагат нови. Вероятно в описанието тая щуротия ще е спомената като екстра

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R недей ме поправяй за Мерцедес защото знам повече неща за марката от теб , просто пиша на български и мисля, че знаеш буквата Съ !

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R, бъркаш много.

От Щутгарт няма кой да го пусне да излезне така, това най-вероятно е слагане допълнително тук или в немско, но в никакъв случай заводско ;)

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R недей ме поправяй за Мерцедес защото знам повече неща за марката от теб , просто пиша на български и мисля, че знаеш буквата Съ !

 

Нека не си приказваме накриво - не е учтиво. Не съм казал че не знаеш нещо. Ако ще го пишеш на кирилица при наличие и на С класа, която винаги се пордазбира така, следващия път напиши "еС класа". Най- правилно е подобни неща да си се изписват с латински букви, както са по принцип в оригинал.

 

Grosmaster - едно е сигурно, ако е правено за келешлък допълнително, то не е правено в България.

 

За извършените маневри от управляващия коментар няма да вкарвам - то се вижда от снимките...

Link to comment
Share on other sites

Grosmaster - едно е сигурно, ако е правено за келешлък допълнително, то не е правено в България.

 

И в чужбина има селения, но това че е с немски номера не значи че колата е правена там ;)

И мойта пура си е карам с английските номера, но това не значи че колата се кара и подържа там ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вчера вече видях истинска красота :devil

 

ХОП

 

Определено ИМА хора с най-добрите Мерцедеси хахаха

 

едит: тия ауспуси са оригинал - и четирите тръби изпускат газове :)

Link to comment
Share on other sites

Днес мили момци пред офиса на Ветко след Фантом-а се появи и ЧИСТО НОВ MERCEDES SLR McLaren. Снимката не стана добре в движение, но скоро ще направя свястна ако е редовно там колата....

 

Мисля че в БГ има НАЙ-ДОБРИТЕ Мерцедеси хахахахах

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ориентирайте ме какъв Мерцедес може да се купи за около 12000лв. и коя година. Без А класа естествено :D

 

 

Може някоя C-class-a или поизтръпнала Е-class-a....По-добре си карай Пежо-то,Петко :P ;)

 

явно тука стеразбирачите на Мерцедес,кажете какво му е лошото на 190-ката,всеки му казва немски москвич :(

 

 

Или циганска мечта... :lol: Здрава кола е наистина,за времето си е била супер,но от към аеродинамика,един мотокар има по-добра аеро динамика от 190 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...