Jump to content
BulForum.com

Links!!!


chochosan

Recommended Posts

AimingClick 2.5

 

Невероятна програмка с която можете да ползвате която и да е търсачка без да има нужда да изпълнявате процедурата по влизане и чакане за зареждане на сайта. Много ми допадна защото може да се ползва търсачката на Warez.ru За съжаление немога да намеря крак, ако някой намери моля да ми се обади. За тези който ще си я свалят малко обеснение как да си я настроят.

 

1. RightClick\Options\Sites

2. Премахвате всичко което ви е ненужно (аз си оставих само Google)

3. New Site

4. Name: Warez

URL:http://www.warez.ru/search/?warez_ru=checked&forFile=checked&forDir=checked&q=%%%&norts=20 (числото 20 показва колко резултата да се показват на една страница)

5. Нагласете си Warez на Favourite за да може само при натискане на Enter да започнете търсенето (иначе след всяко написването на думите за търсене трябва да щракате върху сайта за търсене)

6. Готови сте. Ако искате от Options\General може да настроите програмката да се стартира с Windows.

 

П.П. Крак или сериен код за 2.0 не работят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Най - накрая се появи Norton AntiVirus™ 2004 Professional, при това Final. Проблема при него е, че като си го качих и се пробвах да си го активирам с тези 3 серийни номера, които са в папката, се оказва, че са по - къси и не иска да ми се активира бутона "Next" - но като се поразрових из форумите в Техно линк и Датата видях, че проблема не е само мой. Иначе всичко си работи, но само за 15 дена, през които ще се надявам някой да намери работещ Product key.

 

box_nav_sb.gif

 

Download:

Norton AntiVirus™ 2004 Professional

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За НОРТЪН 2004 видях че в бубу.то пишеше за някакъв файл "с този файл работи с този кей".Ако искате ще поровя за урл-то да ви дам.

А аз качих тук истински работещ крак за версията 3.20 на WinRar.Тукашната версия не иска сд-кей а вътре е качен кейген :) Ако можете го преместете в папката на WinRar 3.20

Link to comment
Share on other sites

Norton AntiVirus™ 2004 Professional, който бях качил преди време, го трия и на негово място качвам тази версия, която се появи вчера в нет-а. Пълната версия на Norton AV 2004 PRO и работещ key-gen за нея. Моля ви, четете подробно какво пише в NFO-то.

 

Download:

Norton AntiVirus™ 2004 Professional

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Незнам тук ли трябва да пиша, но няма къде .. а да отварям нова тема за един сериен номер .. та за Macromedia 2004 full(fireworks,dreamweaver and flash) серийния номер е : serial:WPD700-59905-32394-18228

 

П.С. Моля някой админ да сложи текстово файлче в директорията и да ми затрие поста(по възможност без уарн :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

____________________________________________________________

Това е най-мощният персонален FireWall засега.

Обезпечава мощна филтрация на трафика,контрол на текущите съединения и показване на съмнителни действия и атаки.

Изрязва рекламните банери и има възможност за надстройка на обектите, добавяща нови възможности.

ОС: Windows

 

OutpostFirewall_2.0.238.3121

 

_____________________________________________________________

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/rchino%20ceros/

 

 

rchino ceros-e профисионална maлка и лесна за упротеба 4ертожна програма

във вида които съм е ъплоднал разверхевирате я.

и няма нузда от регистрация направо кликвате на rchino.ехе

дори разхервирана заема нистожна 4аст от харда. :)

Link to comment
Share on other sites

jv16PowerTools

Това е една много добра програма за работа със системните регистри на Windows-а. По-доволен съм от нея, в сравнение с RegCleaner. Има повече възможности.

Comaptibile: Win 9x/ME/2000/NT/XP

Ако не тръгне както трябва, пишете ми...

 

Download:

jv16PowerTools 3.0

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...