Jump to content
BulForum.com

honda accord 2.2 i-ctdi


dragomir375

Recommended Posts

Здравейте! имам следния проблем имам honda accord 2.2 i-ctdi искам да имам хубава музика за мен самото качество на музиката е мн. важно.Свикнал съм с мп3 формат и не ми се занимава с аудио формат да записвам дискове с по 20 песни макс. питах в паинера в стара загора те ми казаха, че за около 300 лв ще ми сложат флашка в жабката, но таи като самия звук излиза от оригиналното СД мисля, че качеството няма да е кои знае какво, та искам да питам възможно ли е да се сложи СД друго и ако се сложи качеството какво ще е? (предполагам,че ще е по-добро)Не е ли по добре да дам пари за СД от колкото да дам 300 лв за флашка? Дайте мнения и предложения благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Аз съм със същата хонда и си сложих флашка сам за 120 лв от eBay.co.uk

Качеството е прекрасно и се определя от вградената Honda premium sound system.

 

--

Turn off this option! GT-I9000 Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

MP3 формат и качество?!? :blink:

Иначе по темата, ако имаш някаква стандартна, заводска музика в колата при смяна на плеъра ще усетиш веднага разлика.Ако имаш стоково, марково аудио, тогава въпроса е спорен, освен ако не налееш за нов плеър 700-1000лв и нагоре.

Освен това има и много други фактори подобряващи качеството на звука в автомобила.Изолиране на вратите, багажника, подмяна на фабричните говорители, монтаж на усилватели и т.н.Въпроса е какво искаш да постигнеш и с колко пари си готов да се разделиш.

Link to comment
Share on other sites

MP3 формат и качество?!? :blink:

 

Това изречение спокойно можеше да го пропуснеш...това, че някои не могат да компресират читаво, съвсем не значи, че форматът е лош. Тази тема многократно сме я коментирали в другия раздел и затова е добре да се престане със предубедеността към МР3 формата и да се изказват крайни съждения.

 

П.П. И въпреки, че авторът на темата не е влизал във форума от средата на юни...нека не превръщаме и тази тема в тотален офтопик спор - спокойно приемам коментари и на ЛС. :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...