Jump to content
BulForum.com

Български филми


Recommended Posts

Аре ся искам вжеси от вас да ми каже какви БГ филми е гледал и кои са му направили по голямо впечатление или по точно кои са му любимите.На мен лично наи- любимите са ми:"Оркестър без име", "Маневри на 5-тия етаж", "Дами канят", "Щурец в ухото".И други разбирасе но тези са ми на първо място.Много яки филми.Направо истинска класика.А сега чакам и вашето мнение:)

И се извинявам за тъпата ми грешка "вжеси" имах предвид "всеки".(Ако пак нещо не е фред извинявам се)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ако трябва само един да казвам , той е "Топло" , иначе много БГ филми съм гледал където са ме изкефили. :D :bgrin:

П.С.: Май вече има такава тема.

Link to comment
Share on other sites

Българските филми са ми от любимите , жалко , че киното ни е толкова западнало . "Оркестър без име" е култов филм , не знам защо , но на мен не ми е кой знае колко смешен :blink: ... иначе го признавам за един от най-добрите . Имаше един български детски сериал . Войната на таралежите или нещо подобно , преди го обожавах ... ще опитам да си го намеря . Също помня по Канал 1 бях гледал преди няколко години един филм , помня част от него децата намериха пред блока ключ , направиха му копие и го върнаха на притежателя му :zzz . Забравил съм името :( . Сега се сещам онзи детски пак за кучето , което децата купиха :lol: .

.:добавка:. много им забравям имената :( .

Link to comment
Share on other sites

Оркестър без име , Таралежите се раждат без бодли , Воината на таралежите,Вчера и Баш майстора най-много ме кефат :punk :P :P

Link to comment
Share on other sites

любими ми са:

вчера

маргарит и маргарита

сезонът на канарчетата

момчето си отива

любимец 13

адио рио

бон шанс инспекторе

с деца на море

куче в чекмедже

имаше един филм Щурец в ухото,помня,че ми беше харесал,но идея си нямам за какво ставаше дума в него

edit:от нищо нещо със стефчо данаилов и бате асен! :P

Link to comment
Share on other sites

Българските филми са ми от любимите , жалко , че киното ни е толкова западнало . "Оркестър без име" е култов филм , не знам защо , но на мен не ми е кой знае колко смешен  :blink: ... иначе го признавам за един от най-добрите . Имаше един български детски сериал . Войната на таралежите или нещо подобно , преди го обожавах ... ще опитам да си го намеря . Също помня по Канал 1 бях гледал преди няколко години един филм , помня част от него децата намериха пред блока ключ , направиха му копие и го върнаха на притежателя му  :zzz . Забравил съм името :( . Сега се сещам онзи детски пак за кучето , което децата купиха  :lol: .

.:добавка:. много им забравям имената :( .

Мда. Оркестър без име е супер филм като за българските стандарти ;). Наистина много ми харесва. Освен това филмът "Вчера" е уникален. Много е готин и със супер саундтрак ;)

Link to comment
Share on other sites

Също помня по Канал 1 бях гледал преди няколко години един филм , помня част от него децата намериха пред блока ключ , направиха му копие и го върнаха на притежателя му  :zzz . Забравил съм името :( . Сега се сещам онзи детски пак за кучето , което децата купиха  :lol: .

.:добавка:. много им забравям имената :( .

 

Филмът е правен по роман на Павел Вежинов - Следите остават.

К'во ли чете днeшната младеш...

Link to comment
Share on other sites

Всички Български Филми ми харесват ... но любими са ми :

1.Куче В Чекмедже

2.ХАНА

3.Двоиник

4.баш Майстора

5.Опасен Чар

от новите филми Мила От Марс и Клиника На Третия Етаж

се пак не са за изпукане Преброяване На Дивите Заици,Осъдени Души

и Крадеца на праскови :D

абе всички Български филми са супер :)

Link to comment
Share on other sites

"Козият рог"

"Капитан Петко Войвода"

"От нищо - нещо" - много забавен филм!

"Вчера"

"Крадецът на праскови"

"Време разделно"

"Маргарит и Маргарита"

Гледала съм и други, но това са българските филми, които харесвам най-много.

Link to comment
Share on other sites

Филмът е правен по роман на  Павел Вежинов - Следите остават.

К'во ли чете днeшната младеш...

 

Да . Мерси, това е филмът .

Ааа и само да спомена , че имената на филмите се пишат в кавички ("...") . Днешната младеж не чете и не се образова, а ? Ами послужи за пример тогава, не се излагай и ти ...

Link to comment
Share on other sites

Да . Мерси, това е филмът .

Ааа и само да спомена , че имената на филмите се пишат в кавички ("...") . Днешната младеж не чете и не се образова, а ? Ами послужи за пример тогава, не се излагай и ти ...

Хе-хе!

Аз пиша кавичките така: „Следите остават“

 

По темата:

„Осъдени души“

„Оркестър без име“

„Опасен чар“

Някои серии на „Сънчо“, основно „Педя-човек, лакът-брада“.

И още много други, пускани основно по Първа програма.

Link to comment
Share on other sites

"Вчера"

"Комбина"

"Всичко е любов"

"Романтична история"

"Опасен чар"

"Оркестър без име"

"Любимец 13"

"Специалист по всичко"

"Тримата от запаса"

"Господин за един ден"

"С деца на море"

"Оркестър без име"

"Адаптация"

"Време разделно"

"Сезонът на канарчетата"

"Кит"

"Маневри на 5-ят етаж"

"Дами канят"

"13-та годеница на принца"

"Капитан Петко Войвода"

"Войната на таралежите"

"Баш Майстора"

"Двойникът"

и други!

Link to comment
Share on other sites

"Вчера"

"Комбина"

"Всичко е любов"

"Романтична история"

"Опасен чар"

"Оркестър без име"

"Любимец 13"

"Специалист по всичко"

"Тримата от запаса"

"Господин за един ден"

"С деца на море"

"Оркестър без име"

"Адаптация"

"Време разделно"

"Сезонът на канарчетата"

"Кит"

"Маневри на 5-ят етаж"

"Дами канят"

"13-та годеница на принца"

"Капитан Петко Войвода"

"Войната на таралежите"

"Баш Майстора"

"Двойникът"

и други!

Бих добавил "Сватбите на Йоан Асен", "От нищо нещо", "Васко да Гама от село рупча". От по-новите ми е харесал май само "След края на света" и донякъде "Път към Йерусалим" и "Писмо до Америка".
Link to comment
Share on other sites

най-много ми хареса "Oркестър без име" , също съм гледала "Крадецът на праскови" , "Време разделно" , "Дами канят" (мисля, че така се казваше)..

а интересувам се как се казваше един филм дето Тодор Колев е някакъв монтиор на парно или нещо от този род и прави на един блок на всякаде дупки... само това си спомням..

Link to comment
Share on other sites

а интересувам се как се казваше един филм дето Тодор Колев е някакъв монтиор на парно или нещо от този род и прави на един блок на всякаде дупки... само това си спомням..

"Топло" :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Мога да кажа, че всички стари български филми са добри. А комедиите са просто супер. Всички ми харесват. Но повечето нови филми не ми харесват.

 

Ето ги моите фаворити:

"Оркестър без име"

"Хълмът на боровинките"

"Да обичаш на инат"

Link to comment
Share on other sites

по канал 1 там в понеделниците като даваха бг филми ги гледах и страшно се кефех.абе старите филми са класика но и новите не са за испускане-мила от марс и гледах някакъв с един германец който се губи в България

Link to comment
Share on other sites

по канал 1 там в понеделниците като даваха бг филми ги гледах и страшно се кефех.абе старите филми са класика но и новите не са за испускане-мила от марс и гледах някакъв с един германец който се губи в България

С Кръстю Лафазанов, нали. Това е "Хълмът на боровинките". Супер е.

 

А забравих да спомена, че любимото ми бълг. комедийно предаване е "Улицата".

Link to comment
Share on other sites

Господин за един ден това е любимия ми филм Пурко кърти :punk :lol: Иначе съм гледал доста и всичките са ми допаднали.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На пък ми харесват "Време разделно", "Васко Да Гама от село Рупча", "Капитан Петко войвода" не че и другите български филми не ми харесват, но тея просто са уникални(поне за мен) :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам съм мн Български филми и всички мн ми харесаха, но няма друг филм като Време Разделно. Мн силен филм от където да го погледнеш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...