Jump to content

Photo

Какво ви минава през главата

• Please log in to reply
103763 replies to this topic

#103761 gado

gado

hairball

• WRZRU Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9194 posts

Posted 26 May 2017 - 22:59

Виж на каква статия попаднах случайно одеве :)

Като ми я показа, да, видях я. И?

Ако очакваш коментар от мен, ми... няма да го получиш. Нещото, което величаеш с названието "статия" е написано вероятно със стилистичния изказ на твоето аверче. Поради която причина и вероятно ти звучи и съвсем реалистично. Поради което, вероятно си убеден и в абсолютната му достоверност и актуалност. Тоест, никакъв смисъл да коментирам.

То ще е все едно да се опитам да обясня на един джатравартид от Вилтводл IV , че Великото Пришествие на Бялата Носна Кърпа няма как да се случи, поради това, че Великият Зелен Арклесезур съществува само и единствено в неговите представи....

При това, забележи, изобщо не ми и минава през главата да обвинявам този джатравартид в тъпота, понеже според историята, расата му е единствената, която е открила назалния спрей преди колелото...

Човекът е основна фигура в говедовъдството...
Не яж жълт сняг.... // Ганьоо.... , Ганьоо.... !!!
М. Бенатова - национален секс символ!
...И все-таки, лучшие внедорожники делают именно в России!
Только, почему-то на гусенечном ходу и с пушкой...

#103762 Sothbiss

Sothbiss

сот биос

• Buy/Sell/Дом Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3784 posts

Posted Today, 15:31

Дадох си месец и половина почивка от форума - може би най-дългата откакто съм регистриран. Връщам се и гледам, че нищо не се е променило :). Май само хората намаляват, а Виден продължава да спами яко във всички теми.

гадински, занимаваш ли още с климатици, че имам един вкъщи, който трябва да се погледне? Може и на лично да ми отговориш. :)

Posted Image

#103763 magdanoz4o

magdanoz4o

Мерудия

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4967 posts

Posted Today, 15:34

Гадински е в клоаката на морето, ама сигур ще може да ти препоръча някой...

"-И утре е ден" - казала еднодневката.....

#103764 magdanoz4o

magdanoz4o

Мерудия

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4967 posts

Posted Today, 20:10

Абе, само на мен ли ми се струва или..., гледам това нещо "Гласът на България" и ми иде да се застрелям. Оставям настрана, че като цяло е абсолютно трагично и непрофесионално направено предаване, но мноооого ме дразни един от най-важните аспекти от "шоуто". Озвучаването, тея хора глухи ли са? Имат ли изобщо професионалисти, звуков инженер, звукорежисьор...някой с отпушени уши и разбиращ поне малко от музика...всичко е абсолютна трагедия.
Не знам как е в залата, но това което достига до нас е пълна шитня. Да не говорим изобщо и за избора на песни за горките участници. Тея са пълни малоумници, как не избраха песен, която поне малко да подхожда и да накара да изпъкнат качествата им. Кретени, цяла вечер разправят, че имало неточности. Ако звучи в залата същото което и аз чувам, всичко е една голяма неточност. Пълна повърня...

"-И утре е ден" - казала еднодневката.....

6 user(s) are reading this topic

5 members, 1 guests, 0 anonymous users

galaxi, UzITo, baron, charmock, DON_CHEFO