Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

абе кофти работа са...На теб може да не ти пречат,ама на околните не им е много приятно да гледат такива нацъфкани хора :) На мен например ми става гадно и неприятно като вида някой такъв,като се хвърлят по потници и им се виждат стиите по рамена(най-вече)...бляк :pirate Иначе както ти каза нямат махане,затова трябва да се полагат грижи,за да не се появят.В 1 статия казваха,че е хубаво да пиеш бирена мая,защото съдържа витамин Е,също така е добре да се ядът плодове,жълтъци(примерно когато ядеш яйца 4 белтъка 1 жълтък),кис.мляко. :) И както горе спомена злобил да се мажеш с некви кремчета :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Az si piq iako vitamin E otdavna i hapvam si4ko koeto spomena. Moite strii ne sa mnogo ama ne e strah da ne se poiavat oshte . Sega se maja s niakvi neshta. Vse shte ima niakakav na4in 4ovek da se otturve ot tiah. Sled godini jivot i zdrave kato spra da treniram za masa , she mu mislia :)

Link to comment
Share on other sites

mi ot pred edno muskulesto tqlo a otzad pi6e

 

WE ARE THE CHAMPIONS

muscle art plovdiv

za 6lv sa idealni

патрон са :D Мн яки,фърлил съм им око...В петък се снимаха там цялата делегация,1 вървеше и раздаваше на тоя и оня,викам си тоя на редовните посетители подаръци ли прави :D Ама не ми даде :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

abe v4era slu4aino popadnax na 1 statiq v internet v koqto se pi6e6e 4e steroidite mogat da se biqt i v samiq muskul , ta mi stana interesno primerno v bicepsa kak to4no 6te si go zabie6 tva ? trqbva da si mazohist da ne govorim kolko veni i nervi moje da zasegne6 , dali e dostoverna taq statiq ili ?

prosto mi stana interesno i se zamislilx na men mi se vijda malko nerealno vie kvo mislite

Link to comment
Share on other sites

abe v4era slu4aino popadnax na 1 statiq v internet v koqto se pi6e6e 4e steroidite mogat da se biqt i v samiq muskul , ta mi stana interesno primerno v bicepsa kak to4no 6te si go zabie6 tva ? trqbva da si mazohist da ne govorim kolko veni i nervi moje da zasegne6 , dali e dostoverna taq statiq ili ?

prosto mi stana interesno i se zamislilx na men mi se vijda malko nerealno vie kvo mislite

Ми незнам и аз,ама погледни 1ната ръка на Орлинчо в рондо личи си,че си ги биел в ръцете-(има нещо като пъпка на вената,по мое лично мнение това е следа от спринцовка,може и да бъркам :) )

Link to comment
Share on other sites

e da ama toi edva li si gi e bil v venite....

i az sum go vijdal toq beleg ama dali e ot tova malko me sumnqva , vse pak steroidite se postavqt muskulno a ne venezno , samnqvam se da si gi e biel venozno s igla za muskulna injekciq prosto e prekaleno golqma , bqx 4el i za oniq izrod s golemite banici bezformenite ama ne pomna kak se kazval 4e si biel pak tam ama ne6to ne moga da si go obqsna kak 6te stane zatva pitam

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа само няколко думи по въпроса за стриите.Преди година бях зарибен да хода на фитнес обаче се отказах понеже просто си нямате и на идея кви стрии ми излезнаха.На рамената имам няколко по няколко от около 9-10 см всеки.На гърба ми са още по големи да не говорим на бицепса.Като са има на предвид че през тая една година не сам тренирал кой знай колко усилено ( около 3 пъти в седмицата) и не съм зимал нищо.Не съм качвал килограми рязко ( за 1 година от 66 - 71).Ръката ми да е пораснала 3-4 санта за цялата година :blink: И така и не си обяснявам от кво ми излезнаха тия оргомни стрии.Препоръчвам на тези които имат макар и малки стрии да не чаката да станат като мойте а да си ги мажат редовно с contractubex :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В спортния диспансер има такъв кантар, но за цените не мога да ти кажа. Върти ми се нещо в главата от сорта на 2лв, ама ще те излъжа, може и повече да е.

Link to comment
Share on other sites

някои да ми препоръча добър спортен лекар понеже от 2 дена лявото рамо ме боли адски много когато го движа

Link to comment
Share on other sites

Точно зад Тримонциум има една частна клиника, пак Тримонциум се казва. Там работи един от най-добрите травматолози, според мен, в Пловдив. Казва се Симидчиев. Направленията също важат.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

pi4ove mojeli nqoki da mi pi6e na skype: tfgking iskam da go pitam ne6to otnosno aminokisilinite i proteinite 4e po4nax da gi priemam ama imam 1 vapros za dozirovkata pls pi6ete na skype

 

Е питай тук направо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...