Jump to content
BulForum.com

БДжДж,ММА,граунд файтинг


harmonika

Recommended Posts

Понеже съм голям фен на УФЦ,Прайд и всички ММА и вале тудо събития и съзтезания, се чудя дали някой от потребителите във форума практикуват ММА и по специално БДжДж/то не че има много места в Бг , където може да се практикува/.

Освен това ,ако някой разполага с видео материали нека ги качи някъде или даде линк от където може да се свали.

Също може да обсъждаме в темата похватите в съвременния граунд фатинг и всичко свързано с граплинга.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

И на мен би ми било интересно ако някой има повечко материали,за да погледам,защото по кабелната не съм засичал подобни неща.Всъщност по Евроспорт/но не преведения/ преди време гледах в Лагуна,но сега карам само на К1

Link to comment
Share on other sites

И на мен би ми било интересно ако някой има повечко материали,за да погледам,защото по кабелната не съм засичал подобни неща.Всъщност по Евроспорт/но не преведения/ преди време гледах в Лагуна,но сега карам само на К1

Ами да ти кажа аз имам доста неща.Също така мога да ти кажа от къде да си дръпнеш...там е работата , че новите мачове са трудно достъпни.едва преди 2-3 седмици успях да гледам мача на Фйодор-Ногейра/за ПРАЙД шокуейв говоря/.Само , че понеже ми е нисък даунлоуда много време губя докато ги сваля.

В момента много ме интересува от къде мога да си сваля 3-тия диск на Гокор със събмишъните.Ако някой го има нека да каже от къде да го дръпна...

Link to comment
Share on other sites

Video -няколко видеота,Pride,UFC.В ДаоБг форума има тема с линкове към страшно много видеота

 

Между другото сега тегля UFC.57.Liddell.vs.Couture.3.PPV.DSRip.XviD-aAF от Арената,утре сутрин ще го пусна в дц++

Link to comment
Share on other sites

ако всичко върви по план,до 1-2 часа пускам първи диск в дц++,а вторият предполагам ще е готов до вечерта.nick-[ggbit]velvet_underground

 

harmonika,cd1 вече е готово

Link to comment
Share on other sites

Понеже с velvet_underground разменихме малко видео материали, което не стана ясно във форума , искам да му благодаря. Останах много впечатлен от мача Чък-Ранди от УФЦ57.

Пиша тук в темата , а не на лично , защото може да се окаже , че има и други фенове на ММА с които да обменяме инфо и видео. Ако има ентусиасти нека пишат в темата.

btw velvet_underground ако имаш нещо друго ....:)

Link to comment
Share on other sites

Понеже с velvet_underground разменихме малко видео материали, което не стана ясно във форума , искам да му благодаря. Останах много впечатлен от мача Чък-Ранди от УФЦ57.

Пиша тук в темата , а не на лично , защото може да се окаже , че има и други фенове на ММА с които да обменяме инфо и видео. Ако има ентусиасти нека пишат в темата.

btw velvet_underground ако имаш нещо друго ....:)

Мачът на Чък и Ранди не беше нищо особено според мен. Hell, The Natural rulzz ама му е време да слезе от сцената... UFC 57 беше добро, но нищо особено, яд ме е за Франк Мир, едва ли ще е същия, а на Арловски му тряя сериозен конкурент за титлата. Същност Арловски не е единствения без сериозен конкурент, Чък има срещу себе си евентуален мач с Bobalu, а Bobalu не се е подобрил кой знае колко от последния им мач...

Link to comment
Share on other sites

Мачът на Чък и Ранди не беше нищо особено според мен. Hell, The Natural rulzz ама му е време да слезе от сцената... UFC 57 беше добро, но нищо особено, яд ме е за Франк Мир, едва ли ще е същия, а на Арловски му тряя сериозен конкурент за титлата. Същност Арловски не е единствения без сериозен конкурент, Чък има срещу себе си евентуален мач с Bobalu, а Bobalu не се е подобрил кой знае колко от последния им мач...

Мен като цяло ми хареса UFC 57.Вярно , че мача не беше голям спектакъл , но това са топ файтъри и това подхлъзване на Ранди му изигра лоша шега.Но не може файтър на такова ниво да направи такава грешка...Чък не дава право на грешка.Мен ми се гледаше нещо на земята защото и двамата са много добри борци, а бях за The Natural, който според мен е по-добрия граплър и се надявях да го събмитне...

А за Bobalu е ясно , че не е на нивото на Чък. Съперник достоен на Чък може да се намери само в Прайд, но там е каймака на ММА.

А за Арловски ...ами много ми харесва тази руска школа...едни скромни момчета , а пък какви бойци само...И той няма конкуренция в UFC. Преди си спомням , че имаше план за UFC-Прайд турнир ама сигурно не са се разбрали за парите.

Франк Мир не мисля , че някога ще се върне нивото на което беше...но дано стане чудо и ме изненада...

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi na ggbit da gi ima tezi raboti da si gi drupna po DC++ - a ?

Може!Кажи само кога ще си вътре , за да влезна и аз!Аз в момента дърпам разни работи ама вси имам нещо да оплакнеш окото!

 

ПС:Чух , че Митьо-Лудия щял да се бие с някакъв руснак за 20 000лв?Някой има ли инфо кога и къде ще се проведе?

Link to comment
Share on other sites

Вече е сигурно , че ще се проведе среща по свободен двубой някъде след около месец между Димитър Стоянов/Митьо - Лудия/ и някакъв руснак Анатоли. Наградата ще е 20 000лв. Ще се проведе в София , но не е ясно точно кога , защото Митьо се възстановява от контузия в рамото. За тези , който не знаят ще кажа , че Митьо победи Коко Тайсъна в свободен двубой.

 

ПП: Към poznai: Ако може да постнеш в дао понеже не съм регистриран там. Мисля , че ще и интересно на много хора

 

 

edit:10х

Link to comment
Share on other sites

Ехх,само дано не е в Най клуб :sick ,но като се замисля май там ще да е,че като гледам и наградният фонд е бая тлъст.Ама никаква информация няма за предстоящата среща,дано да не се получи така,че да разберем за нея след като е приключила.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ехх,само дано не е в Най клуб :sick ,но като се замисля май там ще да е,че като гледам и наградният фонд е бая тлъст.Ама никаква информация няма за предстоящата среща,дано да не се получи така,че да разберем за нея след като е приключила.

За сега плановете са да е в Пазарджик. Другия уийкенд трябва да е.

А за съперника му се разбра, че тренирал с Георги Георгиев.

Link to comment
Share on other sites

Ееех,ако е в Пазарджик-чудесно,ей го къде е.Довечера започвам да свалям Pride,утре най-вероятно ще е готово,ще ти пиша ЛС

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ами не съм гледал клипчето,но предполагам,че иде реч за Pride хави,демек як мариз,а на онзи линк има точно такива неща-направо сваляй

Link to comment
Share on other sites

ок, чесно казано нищо не ми говори това което каза ама все тая пуснах да свалям 4-5 филма ама кат гледам близките 14-15 часа няма да гледам нищо , иначе яко ме зарибихте :P

 

 

edit : свалих 2 филма от онзи линк тия са нечовеци а клипчето от видео гоогле "фуриоз ангелс" откъс от филм ли е или от някви отделни боеве :blink:

 

edit2 : някои би ли ми разяснил ако му се занимава естествено отделните стилове , какво е праид , БДжДж ,MMA , доколкото разбрах от поста на harmonika , праид е като клипчето фуриоз ангелс или не.... :blink:

 

edit3: яко се зарибих цял ден гледам УФЦ , моят идол е Марк "The hammer" Coleman :punk

Link to comment
Share on other sites

Граплинг преподава моя сенсей.

 

Не съм сигурен относно твоите коннкретни желания , попитай конкретно сенсей ако желаеш.

 

Относно БРУТАЛИЗМИТЕ - немога да кажа нищо ...

 

Та може да заповядаш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...